HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Třebíč - HC Krkonoše 6:1

Juniorka Krkonoš stále bez vítězství

08.10.2012
Junioři nastoupili k mistrovskému utkání v Třebíči. Bohužel, ale znovu nebodovali. Z velké části, za to může mizerná koncovka. Z pěti zápasů, které hráli, vstřelili pouze šest branek. V tomto klání střeleckou mizérii také neprolomili, když se trefil pouze Kozák. Proto tedy věříme, že se hráčům, co nejdříve začne dařit a budou přidávat nějaké body, neboť je potřebují, jako sůl.
5.kolo, pátek 5.10.2012, 18:00
Třebíč
6:1
Máj, Svoboda - Roupec, Vondráček, Ščerban, Paták, Pelikán, Peroutka, Moučka, Vlašín, Marek, Tvarůžek, Donutil, Horký, Pavlas, Pálka, Mašek, Kohout
Abrahám, Veselý - Mišinec, Srnský, Krsek, Kozák, Vacek, Smékal, Junek, Havel, Jeřábek, Kadavý, Vencl, Kocián, Lukášek
Třetiny: 3:O, 1:0, 2:1  Branky a nahrávky: Vondráček(Marek), Horký(Vlašín, Moučka), Horký(Moučka, Ščerban), Marek(Mašek), Pavlas(Ščerban), Peroutka - Kozák (Jeřábek)
Po pozdním příjezdu se začátek chlapcům nevydařil. Ve druhé třetině si nechali vstřelit pouze jeden gól. Ve třetí se jim dařilo o něco lépe, ale na lepší výsledek to bohužel nestačilo.