HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jaroměř 7:5

HCM Jaroměř odjela z Krkonoš s prohrou od sedmáků

13.12.2012
S týmem Jaroměře sehráli sedmáci další utkání. Po dvou venkovních prohrách zabrali a zvítězili v poměru 7:5. Hattrick si na konto připsal Šlaicher.
17., neděle 9.12.2012, 09:00
7:5
Jaroměř
Haas - Bárta, Berisha, Jónáš, Kesner, Poul, Řehák, Sklenička, Šimkovič, Šimkovič, Šlaicher, Horák, Mistr, Havelec, Jirásek, Křížek, Lelek
Petira - Doležal, Pekárek, Teuber, Kábrt, Voňka, Síla, Neužil, Hladík, Faltys, Konečný, Sokolář
Třetiny: 2:2 , 3:2 , 2:1  Branky: Šlaicher 3, Poul, Kesner, Řehák, Havelec
Během úvodních sedmi minut zápasu vstřelili hosté dvě branky, domácí ale dokázali do konce třetiny vyrovnat. Všech pět gólů druhé třetiny padlo v prvních šesti minutách - jednobrankový náskok vybojovali domácí a hned v úvodní minutě poslední třetiny odskočili na rozhodující rozdíl dvou branek. Jaroměř ještě dokázala dát kontaktní branku, ale Krkonošští potvrdili své vítězství dalším gólem v 51. minutě.