HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Opočno 10:2

HC Krkonoše - páťáci v pohodě zdolali tým Opočna

14.10.2012
Pátá třída si spravila chuť po nevydařeném zápasu ve Dvoře, když si doma celkem v pohodě poradila s Opočnem. Hattricky zaznamenaly Junek a Haas.
7., neděle 14.10.2012, 10:30
10:2
Opočno
Holubec, Šubrt P. - Křížek, Perička, Štembera, Haas, Šlaicher, Fiala, Stříbrný, Henych, Kroh, Stehlík, Chlouda, Šubrt M., Junek
Baše - Vašata, Hrudík, Sobotka, Felcman, Paštika, Půlpán, Hlaváč, Mňuk, Volt, Pavlík, Jiruška, Křeček
Třetiny: 0:1, 4:0, 6:1  Branky: Junek 3, Haas 3, Perička, Fiala, Henych, Stříbrný
Jednoznačnou herní převahu domácí hráči nedokázali proměnit v první třetině v jediný gól. Z mnoha střel pouze dvakrát zazvonila tyč a zbytek šancí zlikvidoval brankář hostujícího týmu. Stav 0:1 po první třetině naprosto neodpovídal průběhu hry. Naštěstí se hráči Krkonoš včas vzpamatovali, průběh zápasu dostali pod kontrolu a vysoké vítězství završili třemi góly v oslabení v poslední minutě zápasu.