HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Stadion Teplice 2:1

Dorostenci vstoupili do kvalifikace výhrou

01.03.2010
Petr Srnský
Hned den po zisku titulu přeborníka kraje odehráli starší dorostenci svůj první zápas v kvalifikaci o postup do ligy dorostu. Za soupeře jím byl tým Teplic. Po vyrovnaném průběhu rozhodl o výhře domácích Krkonoš svou brankou Janoušek. Další zápas odehrají naši hokejisté ve středu 3.3. na domácím ledě proti Chrudimi.
KD1, neděle 28.2.2010, 17:00
2:1
Stadion Teplice
Abrahám (Pech) - Pavelka, Špetla, Tauchman, Havel - Srnský, Brandejs, Fleischer - Janoušek, Suchánek, Kozák - Šeps, Tůma, Vetterle
Svoboda (Klečka) - Kulhánek, Skořepa, Klečka, Holzknecht, Baláž, Libich, Mareš, Šikner, Tetřev, Štěpka, Piewak, Hovorka, Šindelář, Zajan, Bačák, Gabriel, Šarvaic
Třetiny: 1:0, 0:1, 1:0  Branky a nahrávky: 10. Srnský (Pavelka), 55. Janoušek (Suchánek) - 24. Piewak (Bačák). Rozhodčí: Kareš, Holeček, Potůček. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 58. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

Po pátečním a sobotním utkání s Hradcem Králové "B", kdy sobotní utkání se rozhodovalo až v nájezdech a naši borci se dostali do postele až po půlnoci, jsme se museli znovu postavit na led a bojovat v kvalifikaci o postup do ligy dorostu. I když velice unaveni jsme toto utkání nakonec zvládli a připsali si tak do tabulky první důležité body.

Utkání chudé na branky zahájili lépe domácí, kteří se v desáté minutě po brance Srnského ujali vedení. Na další branku se čekalo do 24. minuty, kdy se hostům z Teplic podařilo vyrovnat. Zasloužil se o to Piewak. Když se zápas blížil ke konci, podařilo se domácím střelecky prosadit. Vítěznou branku vstřelil Janoušek, který tak rozhodl o zisku dvou bodů pro tým HC Krkonoše.