HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Lomnice n./P. - Vrchlabí 6:3

B - tým ztratil svoji neporazitelnost

29.01.2008
Jan Žďára
Na závěr prvního kola nadstavbové části zajíždělo naše mužstvo k utkání s Lomnicí nad Popelkou bez zraněných Šindeláře, Pistulky a Holase. Lomničtí soupeře v prvních dvou třetinách přehráli a hostům se již stav ve třetí třetině nepodařilo zvrátit a zaslouženě tak odjížděli bez bodu po prohře 6:3.
3.kolo, neděle 27.1.2008, 16:30
HC Lomnice n./P.
6:3
Teichman, 36. min Pištora T. - Bušek, Mrkva.,- Srnský, Pištora R. Jakubec, Kovář, Učený - Vrba, Rychlovský, Chrtek - Hajna, Klinger, Šuma
Třetiny: 2:1, 3:0, 1:2  Branky a nahrávky: 2Rychlovský(2Jakubec, Chrtek), Vrba (Rychlovský). Vyloučení: 9:11 . Využití:1:1 . V oslabení: 0:0 . Střely na branku: 17:28.
B mužstvo nastoupilo k utkání velmi vlažně čehož soupeř v první polovině utkání dokonale využil. První branku zaznamenal již v 1. min, po střele ze střední vzdálenosti přes našeho obránce. Druhý zásah domácích hned následoval v čase 4.58 z mezi kruhů se trefil Vagenknecht 2:0. Hostům se po té podařilo vyrovnat hru, ale více než snížit Rychlovským se jim do konce třetiny nepodařilo. Ve druhé třetině měla hra stejný obrázek jako v té první, soupeř lépe bruslil, dařilo se mu aktivně napadat a naše mužstvo se přes veškerou snahu nedokázalo do utkání herně vrátit. Výsledkem byly tři branky v síti Vrchlabských a stav 5:1 pro domácí. Do třetí třetiny B mužstvo nastoupilo už jen na dvě pětky pokusit se o nemožné. Vytvořilo si tlak, po němž se mu podařilo bohužel již jen snížit na rozdíl dvou branek. Při závěrečném tlaku hostí ve hře s odvolaným brankářem, domácí přidali šestý gól do prázdné branky.