HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nová Paka - Vrchlabí 3:3

B team i na ledě ambiciózní Paky udržel svoji neporazitelnost

30.11.2007
Jan Žďára
Ve čtvrtek odjíždělo naše B mužstvo s cílem bodovat do Nové Paky, kde si následnou remízou 3:3 upevnilo svoji pozici v čele tabulky. V utkání hraném ve vysokém tempu dal dvě branky Jirka Jakubec. Bezchybným výkonem se prezentoval v obraně Luboš Bušek.
6.kolo, čtvrtek 29.11.2007,
Nová Paka
3:3
Teichman, (Pištora T.), - Bušek, Mrkva,- Vrba, Holeček, - Srnský, Pištora R. - Šindelář, Kovář, Jakubec, -Rychlovský, Klinger, Hajna,-Učený,Pistulka, Svoboda
Třetiny: 2:1, 0:1, 1:1  Branky a nahrávky: 2 Jakubec(Bušek,Šindelář), Vrba(Hajna). Rozhodčí:Veinfurter, Kalous, Dudadík . Vyloučení: 11:12+OT Svoboda . Využití:1:2 . V oslabení:0:0 . Střely na branku:18:30 .
Ve čtvrteční podvečer se spolu utkali na novopackém ledě první dvě mužstva II KP. Úvodní dvě třetiny utkání patřili našemu mužstvu. Svoji převahu však nedokázalo brankově vyjádřit, domácí držel svým výkonem pozorně chytající Jakub Dresler. Úvodní branku vstřelili domácí již ve čtvrté min., když po úniku domácího obránce z pravé strany propadl puk do naší sítě. Našemu B mužstvu se podařilo vyrovnat až ve 11min. Při přesilové hře po úniku Jirky Jakubce. Poslední slovo však i přes tlak hostí měli domácí a strhli vedení opět na svoji stranu. V této části hry jsme přes stříleli soupeře 11:5. I druhá třetina vyzněla pro naše hráče, ale více než vyrovnání z hole Honzy Vrby jsme se nedočkali. Ve třetí třetině se hra vyrovnala a byl k vidění oboustranně pěkný hokej. V 56. min jsme měli v nervozním závěru utkání blíže k vítěství, to když po asistenci Šindeláře dal svoji druhou branku Jakubec. Po té však přišlo v samotném závěru přísné dvojité vyloučení hostí a při přesilové hře se podařilo packým srovnat na konečných 3:3. S remízou byla nakonec spokojena obě mužstva.