HC Stadion Vrchlabí – oficiální internetové stránky
st 12.10.od 18:00
Všechny zápasy
A Team

Zrušený zápas proti Řisutům!

Z důvodu technické závady na ledové rolbě, jsme nuceni zrušit středeční (5.10.) zápas proti Řisutům. O náhradním termínu budeme informovat co nejdříve. Děkujeme za pochopení.
Mládež

Výsledkový servis mládeže - 39. týden 2022

Přinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 39. týden (26.9.-2.10.2022).
Zápasy

Konečně bod. Vrchlabí prohrálo v prodloužení

HC Stadion si konečně připsal bod do tabulky. Bohužel nezvítězil, i když to po první třetině vypadalo nadějně. První část totiž vyhrál 3:1, ale v dalších třetinách se do toho Kobra Praha opřela a nakonec si odvezla dva body za výhru v prodloužení.
Preview k zápasu

Na domácím ledě přivítáme Kobru Praha

HC Stadion má na kontě po třech kolech nula bodů, stejně jako jeho sobotní soupeř, který přijede na vrchlabský stadion. Vstup do nového ročníku II. ligy se nepovedl ani jednomu z nich. Otázkou zůstává, jak si v sobotu rozdělí body.
Zápasy

Také ze třetího zápasu žádné body nejsou

HC Stadion se vypravil ke třetímu zápasu do Příbrami, odkud ale odjíždí s prázdnou. Stejně jako v předchozím zápase se mu nepovedlo vstřelit ani gól, naopak jich pět dostal. Po třech kolech nemá na kontě jediný bod. V dalším zápase se představí na domácím ledě proti...
Preview k zápasu

Ke třetímu utkání zajedeme do Příbrami

Ve středu 28. září se HC Stadion Vrchlabí vydá ke třetímu ligovému utkání, ve kterém ho bude čekat, po dvou nepovedených zápasech, další těžká zkouška. Utká se s Příbramí, která je momentálně v čele tabulky.