HC Stadion Vrchlabí – oficiální internetové stránky
Následující utkání
3.kolo - venku
HC Příbram × HC Stadion Vrchlabí
st 28.9.od 18:00
4.kolo - doma
HC Stadion Vrchlabí × HC Kobra Praha
so 1.10.od 18:00
5.kolo - doma
HC Stadion Vrchlabí × HC Řisuty
st 5.10.od 18:00
Všechny zápasy
Mládež

Výsledkový servis mládeže - 38. týden 2022

Přinášíme Vám výsledkový servis mládeže za 38. týden (19.9.-25.9.2022).
Zápasy

Také druhý zápas skončil prohrou Vrchlabí

Ani druhé kolo nedopadlo pro HC Stadion vítězně. Tentokrát se o výhru pokusil proti soupeři z Chomutova. Úvodní domácí zápas ale nedopadl podle představ, protože Vrchlabí nedokázalo vstřelit ani jednu branku. Naopak jich pět dostalo, takže si výhru nakonec připsali...
Preview k zápasu

První domácí mistrovské utkání je tu!

V sobotu 24.9.2022 nás v 18:00 čeká první domácí mistrovské utkání této sezóny, kdy na vrchlabském ledě přivítáme soupeře z Chomutova. Partnerem tohoto utkání je HAVEX-auto s.r.o., náš dlouholetý partner, který bude v příštím roce slavit 30 let od svého vzniku.
Zápasy

První ostrý zápas Vrchlabí nevyšel

Po úspěšné přípravě se HC Stadion postavil proti soupeři z Prahy, aby změřili své síly v prvním kole II. ligy. Bohužel pro vrchlabské hráče zápas nedopadl podle představ, protože hned po první třetině bylo skóre 3:1. Další tři branky Letňany přidaly v poslední části a...
Preview k zápasu

První mistrovské utkání odehrajeme v Letňanech

HC Stadion Vrchlabí nastoupí k prvnímu utkání na ledě Letců z Letňan. Po stoprocentní přípravě je vrchlabský tým na sezónu výborně připraven, ale na začátek je ovšem nečeká vůbec jednoduché utkání.
A Team

Videorozhovor s trenéry a kapitánem A-týmu

Trenéři A-týmu Tomáš Jirků a Petr Hlaváč přináší společně s novým kapitánem Patrikem Urbanem videorozhovor, a zároveň pozvánku na první domácí mistrovské utkání, kde například hodnotí složení týmu a přípravu, nebo představují své ambice do nové sezóny.