HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Hcvvrchlabi" |  vypnout filtr
 
RSS
<12345>
 
10.02.2019, 15:10
 
 
Včera něco nevídaného, ale naprosto zaslouženého. Hrálo se až do konce a to je super. A to nejen směrem do předu, ale hlavně i do obrany. Proste to byl lepší trénink a jenom škoda, že se ve středu nehraje. Před Trutnovem zbytečně pauza.
 
 
26.01.2019, 22:21
 
 
3 body doma a to se počítá. Kobra byla zdatný protivníkem. Jinak naše hra trochu neurovnaná, ale všechno nahrazovala chuť, která nanašich klukách byla vidět. Oba Jardové o 100% lepší výkon než proti Kolín. Je radost je sledovat. A teď ve středu hurá na Nymburk.
 
 
19.01.2019, 20:02
 
 
Díky. Krásné 3 body. A také díky všem za support.
 
 
16.01.2019, 07:13
 
 
To Liedrian: Taky jsem na to zvědavý. I když poslední zápasy asi leccos naznačily. Snad si to všechno rychle sedne, protože zásah v podobě příchodu 4 hráčů, je v rozběhnuté soutěži už dost znatelný. Ale jsou to parádní hráči, tak se těším, že zase Hlinku s Bednářem uvidím společně na ledě. Samozřejmě se tím asi mění "role" některých hráčů, tak snad se s tím vyrovnají. Věřím, že i nadále to bude celistvý kolektiv, kde jeden maká za druhého. Nyní budou 4 lajny hodně kvalitní a to by měla být velká devíza našich. Tak večer.
 
 
12.01.2019, 22:02
 
 
Super 3 body. Škoda, že rozhodčí nezvládal.A někteří hráči Děčína bohužel také ne. Kolektivní výkon podpořený opět skvělým golmanem. O postu gólmana není třeba diskutovat. Hradec si myslel, že u nás upíchne mlaďase, který v podstatě nemá kde chytat. Tak snad alespoň v jejích juniorech. Je dobře, že se série vítězství zase natáhla a teď ve středu Kolín. Tak hurá na ně.
 
 
09.01.2019, 12:46
 
 
Děkuji za odpověď. Abych byl dobře pochopen, i já jsem strašně rád a natěšenej, že v našem dresu uvidím takové pány hokejisty jakými jsou Jardové Bednář a Hlinka. To je opravdu skvělý tah našeho managementu, který stojí jenom za obdiv a pochvalu. A abych byl trochu rejpal, tak Pilař je Radek. Petr je jeho brácha, který hrade v Jablonci.
 
 
09.01.2019, 11:09
 
 
Dobrý den, v deníku jsem se dočetl, že za nás koncem ledna nastoupí hvězdné trio Bednář, Hlinka, J. Hlaváč. Ovšem o příchodu Honzy Hlaváče se tady moc nemluví. Je tedy v "hledáčku"?
Trochu se bojím, aby všechny tyto změny byly ku prospěchu....Jinak dnes doufám v 3 body a pěkný hokej.
 
 
05.01.2019, 20:12
 
 
U onlajnů to jsou pěkné nervy. O to sladší výhra a 3 body. Hoši díky.
 
 
20.12.2018, 08:23
 
 
Rád bych, aby Skijumper měl pravdu. A ke včerejšku. Začátek se opět odvíjel od velké individuální chyby obránce, kdy nastřelil prvního bránícího hráče... Pak již první třetina byla v režii dvoráků. Ale od druhé jsme je, alespoň podle mě, jednoznačně přehrávali. Všichni kluci makali, dřeli, každý z nich přispěl svým dílem k nakonec zaslouženému vítězství. Ale nemůžu si odpustit poznámku k rozhodčímu. Ten to naprosto nezvládl. Podlehl atmosféře a utkání vlastně kazil. Myslím si,že 2 liga se zkvalitnila, zrychlila, ale bohužel, rozhodčí (alespoň někteří) zůstali na nízké úrovni. Je to škoda. Tak ještě jednou, hráčům velké díky za 3 body, ale hlavně za to, že nám ukázali.,že za Vrchlabí chtějí bojovat. Však se nakonec dočkali i zasloužené děkovačky.
 
 
13.12.2018, 08:28
 
 
Bohužel, včerejšek se dá nazvat jedině ostudou. Soubor ochotníků z Trutnova měl větší chuť po vítězství. Asi je už na čase začít trochu přemýšlet o nějakých změnách ve složení pětek. Evidentně to takto nefunguje. Souhlasím s trenérem Baďoučkem, že útočníci , zjm. někteří hrozně předržují kotouče a z toho plyne to, že v podstatě nejsme schopni dostat se do nějaké čisté, gólové šance. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale několikrát zde bylo p. Jakubcem zmiňováno, že Mrňa je nadstandartní hráč pro 2. ligu, ale stále čekám, kdy to začne dokazovat....Ale stejně tak daleko více očekávám od Aleše Půlpána. Za mě - ten je pro mě zatím největším zklamáním. Taky by se někdo měl zamyslet na d tím, zda je ku prospěchu věci to pendlování hráčů mezi kluby. Myslím tím Matějíčka: Vrchlabí- Litoměřice-Vrchlabí. Jestli ho tak nutně Litoměřice potřebují, tak ať tam do konce prosince působí, dostává prostor na ledě a pak se zase klidně může vrátit k nám. Asi to bude lepší, než tohle...A závěrem - stejně na další hokej půjdu, budu fandit a těšit se na Vánoce Smajlík
 
 
26.11.2018, 12:13
 
 
Pepahcv: Moc se ti omlouvám, můj příspěvek nebyla reakce na tebe, ale na LokiVR. To jsem zapomněl uvést. Takže ještě jednou sorry.

 
 
26.11.2018, 09:39
 
 
Tvůj příspěvek vidím jako reakci zhrzeného fanouška, kterému zrovna jeho favorit tolik nehraje. Nějak nechápu tu větu o změně taktiky. Asi se špatně koukám, ale jaká je naše taktika? A taktika ostatních? Vlastně tam je to jednoduché. Zabetonovat a vyrážet do brejků. Jestli jsi trochu soudný, musíš uznat, že se maká až do konce a jediné, co chybí jsou zatím branky. A to ne proto, že si neumíme šanci vypracovat!
 
 
22.11.2018, 08:03
 
 
Tak listopad se nám zatím moc nepovedl. Ale asi to je ve sportu běžné. Máme šancí na dva zápasy a výsledkem je jeden gól. Bohužel, pak dvě chyby a je to 1:2. Musím říct, že mě docela překvapuje jakých chyb se dopouštíme a hlavně takové chyby od těch nejzkušenějších, to by se asi stávat nemělo. V útoku je to trápení. Ale to není bolest jenom našich. Nedávno jsem viděl utkání Plzně a tam na to samé žehrali trenéři i sami hráči...To se prostě musí prolomit. Musíme tomu věřit. O přesilovkách raději ani nepsat. To je přímo běs!! Někteří do přesilovkových formací už opravdu nepatří. Chybí obránce, který umí vystřelit a nějaký "myslitel", alá Martin Filip. Takový Filip, ale o 10-15 let mladší by se moc hodil. Ale abych nebyl nějak negativní, kluci makali, dřeli až do konce a to je asi cesta, jak tu deku ze sebe shodit. Nezbývá než věřit a v sobotu je podpořit :(
 
 
06.11.2018, 11:52
 
 
Dobrý den, já bych měl dotaz asi na p. Jakubce. Je za námi více jak 1/3 utkání v základní části. Věřím, že mnohé ukázaly, mnohé napověděly. Přiznám se, že jsem měl trochu obavy, vzhledem k tomu, jak mladá je sestava. A až na pár vyjímek, ne zrovna moc zkušená. Ale dnes vidím, že mladí se mají od koho učit a činí tak velmi pilně!! Ale přesto: neuvažujete ještě o získání nějakého zkušenějšího hráče - snajpra do útoku? A ještě jeden kvalitní, zkušený obránce by se také hodil. Přece jenom, po vypadnutí Vašíčka a Bendíka, obrana nebyla tak pevná...Jinak zatím díky za pěknou podívanou a věřím, že společně zažijeme ještě mnoho hezkých utkání Smajlík
 
 
24.07.2018, 08:01
 
 
Musím souhlasit s Kukisem. Mladý tým bych nezatracoval, i když na počátku to asi bude mít "mouchy". Věřím, že mi, opravdoví fanoušci, budeme tým povzbuzovat právě v době, kdy to třeba nepůjde. Mladí musí převzít určitou zodpovědnost, zkušenější pomohou a věřím, že to bude dobré. Mně se třeba mladíci z hradecké juniorky v loňském roce moc líbili. Ještě by to ale chtělo doplnit o 2 zkušenější a kvalitní útočníky, nějakého obránce a bude zase dobře. Už se těším až to začne.
 
 
05.06.2018, 08:32
 
 
Já si s úsudkem počkám až nám J. Jakubec sdělí jména hráčů. Věřím, že kostra zůstala stálá, dojde k doplnění o hráče, kteří zde již nastupovali ať Moníci, Chalupa či Havránek, dále pak vrátivší se odchovanec Kynčl, třeba i Pilař, prostě kluci, kteří mají v sobě potenciál a i vztah ke klubu a pak by mělo být všechno v pořádku. Ovšem cesta do WSM je hodně dlouhá a těžká...Bude stačit tréninkový systém jako doposud? Nebo se bude muset více...Věřím, že na všechno se již brzy dozvíme odpovědi.
 
 
23.05.2018, 10:48
 
 
Chtěl jsem se zeptat, zda je již něco nového ohledně další sezóny. Zůstane stejný trenérský štáb? Jsou v běhu nějaká jednání s hráči? Už se těším na srpen. Nebo doufám, že proběhne třeba nějaké fotbalové utkání, popř.na dětském dnu budou noví hráči představeni...
 
 
27.04.2018, 08:20
 
 
Dobrý den,
na stránkách Trutnova jsem se dozvěděl info o nové sezóně, na stránkách Dvora také a tady stále nic. Máte již jasno o nadcházející sezóně? příchody, odchody, trenérské obsazení, apod. Díky
 
 
05.02.2018, 11:54
 
 
To Jirka_Jakubec
Rád bych se zeptal, jestli existuje nějaká dohoda s Mountfieldem ohledně uvolňování mladých kluků. Určitě by bylo fajn jít do play off s kompletními 4 řadami. Všichni víme, že mohou přijít zranění či nemoci a přece jenom- ty zápasy jsou v rychlém sledu. Dtto i uvolnění Jána Nika v Benátkách. Domnívám se, že ten v posledních zápasech opravdu citelně chyběl, hlavně při přesilovkách.
 
 
 
To Jirka_Jakubec
Rád bych se zeptal, jestli existuje nějaká dohoda s Mountfieldem ohledně uvolňování mladých kluků. Určitě by bylo fajn jít do play off s kompletními 4 řadami. Všichni víme, že mohou přijít zranění či nemoci a přece jenom- ty zápasy jsou v rychlém sledu. Dtto i uvolnění Jána Nika v Benátkách. Domnívám se, že ten v posledních zápasech opravdu citelně chyběl, hlavně při přesilovkách.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.