HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
Nester | Vrchlabí
31.07.2019, 14:27
 
 
odkaz
Je na prd, když ani Bednář neví, jaká je přesná definice farmy. A pak plácá tyhle blbosti do médií. Farma nikdy, ale bez spolupráce by 1. liga nešla.
 
 
30.07.2019, 13:14
 
 
Pravda, taky mě na tom článku ta,, farma,, tahá za oči... :(
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
30.07.2019, 09:24
 
 
odkaz

Mĕ se tam ten pojem možné farmy vůbec nelíbí. To že bychom byli jako třeba Benátky pod jejich vlastnictvím, měli kus dresu Hradeckého a neměli své hráče a jen čekali co přijde. On je docela rozdíl jestli partnerský tým kdy nám něco pošlou, nebo rovnou farma kde vlastní hráče nemáme. To za sebe říkám že než farmu, tak radši nudnou svazem špatnĕ řízenou 2. ligu. Partnerství s Hradcem Králové klubu jistě prospívá, hráčská kvalita a kontakty Jaroslava Bednáře jistě taky, ale ten základ je pořád z vlastních hráčů. Snad to tak bude i v dalších letech... Smajlík
 
 
25.07.2019, 07:41
 
 
Super práce managementu. Je dobře, že v podstatě mužstvo zůstalo pohromadě a tak je na čem stavět. Věřím, že "hvězdní" hráči budou opravdovou peckou. Ale mě, jako dlouholetého fanouška nejvíce těší, že jsou v sestavě mladí odchovanci . Dostali šanci v takto nabitém kádru a je jenom na nich, jak s ní naloží. Ale to platí o všech. Konkurence je veliká a je to jenom dobře. Každý bude muset bojovat o to svoje místo v sestavě!!!
Souhlasím s Pepahcv, že v loňské základní části jsme měli vyrovnané všechny 4 lajny, které se bodově prosazovaly. Proč tomu tak už nebylo v playoff, na to může mít každý svůj názor...
Na papíře vypadá mužstvo parádně. Super mix zkušenosti a dravého mládí. Mladíci budou zase o něco zkušenější, vždyť pro někoho to byla v loňském roce první sezóna mezi dospělými ( a přesto byli hodně vidět) a zkušení dají do hry přehled a vysokou herní kvalitu.Věřím, že mužstvo bude šlapat a my na tribunách se budeme jenom bavit.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
22.07.2019, 22:53
 
 
Za mě brankáři a útok super. O brankářích je to dobře napsané v článku, u útoku hlavně díky třem hvězdným posilám a tomu že základ útoku z minulé sezóny zůstal. Co je pro mě zatím trochu s otazníkem je obrana. Přeci jen bych si u postupových ambic ještě v klubu jednoho na 2. ligu nadstandardního hráče dokázal představit. Ale co nechme Šumperku nejlepší obranu ve 2. lize, hokej se hraje na góly a tenhle tým vypadá na papíře směrem dopředu hodně silný Smajlík

Hrozně mě mrzelo že se nedostanu na ten PSK Sakhalin, ale pak mě potěšil netradiční čas Smajlík 2 třetiny z práce ještě stihnu a bude to fajn zpestření Smajlík
 
 
18.07.2019, 21:00
 
 
Tak poslední články ohledně sestavy udělají fanouškovi vrchlabského hokeje určitě radost. Jména přitáhnou diváky nejen doma, ale i venku. Budeme mít výborného brankáře a tři esa do útoku. Kdo hokeji rozumí ví, že jen tohle úspěch neudělá.Potřeba bude mít hráče, kteří budou,, žrát,, led a dřít. Věřím tomu, že se zase sejde kabina, která fungovala poslední sezonu a že se kluci hokejem budou bavit a tím i bavit nás na tribunách a dělat nám hokejem radost.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
16.07.2019, 20:48
 
 
Co se týká posil tak to zatím vypadá zajímavě, ale ještě bych počkal na další. Jaroslav Bednář je kvalita sama o sobě, Jan Hlaváč pokud se rozehraje a dostane do pohody taky. U očekávané posily pak samozřejmě doufám že to bude ten koho jsme tu tipovali. Pro mě v extralize fanouška Pardubic by to bylo super, protože Petr Sýkora ani v poslední špatné sezóně herně rozhodně nezklamal a za ty patálie Dynama nemohl. Je to můj oblíbený hráč a spolu s Dominikem Haškem a Tomášem Rolinkem největší osobnosti které jsem osobně zažil v Pardubickém dresu. Ani soupeři ale rozhodně nespí. Útok na postup jasně vyhlásil Šumperk a Kobra. Z Jablonce do Kobry odešla celá první lajna a že to jsou hodně kvalitní hráči! Šumperk naopak hodně posílil v obraně a vypadá to že bude mít nejlepší obranu ve 2. lize, na papíře určitě. Teď uvidíme kdo dál dorazí a co příjde z Hradce Králové. Bude na trenér aby rozdělili síly mezi všechny lajny a neměli jsme jen třeba jedno úderné trio. V základní části minulého ročníku se to poměrně dařilo a bodově přispívali všechny 4 lajny. Důkazem budiž i to že ikdyž jsme hráli na špici tabulky, tak na špici kanadského bodování jsme nikoho neměli. Byl to tedy hodně týmový výkon. Naopak v závěru play off už to bylo brankově hodně o Bednářovi a ve formě hrajícím Bergrovi a ta branková podpora dalších útoků trochu chyběla. Snad se podaří najít správný kompromis a to že takový hráči přijdou hned na začátku ročníku a ne v jejím průběhu pomůže k ustálení a lepšímu sehrání všech lajn Smajlík Bude to zajímavý ročník Smajlík
 
 
16.07.2019, 12:41
 
 
Honza Hlaváč, super. Sejček taky paráda a Bednář, to by měla být velká ofenzivní síla. Snad to bude šlapat i dozadu. Už jsem Teda moc natešenej na sezónu a těším se, až nám Jirka Jakubec odtajní celou sestavu. Snad tam zbydou i nějací mladí dravci.... Ale je vidět, že vedení nespí, tak to bude paráda jako v loňském roce.
 
 
15.07.2019, 18:31
 
 
Tak já zkusím tip, ohledně avizované,, přestupové bomby,,... Vzhledem k ukončení extraligové kariéry několika hráčů tipuju pardubickýho Petra Sýkoru... Neměl by to až tak zase daleko...
 
 
Rusek | HradecKrálové
15.07.2019, 14:45
 
 
Bedýnka,HonzaHlaváč a Sejček to budete mít super sezonu Smajlík Smajlík
 
 
15.07.2019, 12:25
 
 
Předprodej permic bude spuštěn do konce července , čeká nás nový systém, tak ladíme detaily Smajlík

Díky za pochopení Smajlík
 
 
15.07.2019, 10:13
 
 
Jirko to je bomba,už se těším . Máte už permice?
 
 
11.06.2019, 07:09
 
 
odkaz
Tak nevím....
 
 
01.06.2019, 09:57
 
 
 
 
jinfa | vrchlabí
21.05.2019, 19:43
 
 
Tak na výjezd do Letňan už nepojedem...Letci prodali licenci Příbrami. Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
07.05.2019, 10:43
 
 
Jsem rád,že zůstáváme u toho postoupit sportovní cestou!!!! Smajlík Ty hříšné peníze za licenci(dle pí Gajošové z Hodonína,údajně cca 5.5 milónů),se opravdu dají v našem klubu použít lépe.Věřím,že budem ještě silnější než loni.HCV-olé!!!
 
 
07.05.2019, 08:26
 
 
Děkuji panu Jakubcovi za informace. Krátká okurková sezóna skončila a už se těším na další novinky a vše co se bude týkat následující sezóny. Zajímá mě nyní především jaký model bude v Chance lize.Jestli bude zachován přímý postup z 2. ligy, nebo bude baráž a nebo se 1. liga uzavře a možnost jít výš bude jen odkup licence. HC HCV DO TOHO!!!!!!
 
 
06.05.2019, 22:33
 
 
J. Jakubec, děkuji za info... Nevypadá to vůbec špatně do další sezony... Smajlík
 
 
06.05.2019, 13:57
 
 
Zhodnocení sezóny se mi líbí. Je fajn, že jsou tu i nadále ty nejvyšší ambice. A že si 1.ligu chtějí vybojovat sportovní cestou. Pak je naprosto skvělé, že u nás i nadále bude působit Kuba Soukup. Skvělý gólman je základ. A jak píše J. Jakubec, tak snad i velká část mužstva. Je na čem stavět. Uvidíme jaké budou příchody a jak zapadnou. Už teď se těším na srpen.
 
 
jinfa | vrchlabí
06.05.2019, 11:59
 
 
To:J.Jakubec.Velké díky za zhodnocení uplynulé sezóny a neposlední řadě za nástin sezóny budoucí. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.