HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Hcvvrchlabi" |  vypnout filtr
 
RSS
<12345>
 
30.08.2019, 06:20
 
 
Souhlasím s paboubkem. Utkání mělo svoji kvalitu, oba gólmani parádní a my jsme prohráli proroto, že své šance (doufám, že prozatím) narozdíl od soupeře neproměňujeme.
 
 
10.08.2019, 10:30
 
 
Nechme těch debat o farmě. Jirka Jakubec to vysvětlil jasně. Těšme se na nadcházející sezónu, kde budeme mít možnost vidět v našem mužstvu takovou osobnost, jakou je Petr Sýkora. Již od mala jsem s tátou i dědou jezdil do Pardubic a ten borec se mi hned líbil. A co jsem o slyšel, je to úplně normální kluk, bez hvězdných manyrů.
Zkusim si natipovat sestavu:
Bednář - Urban - Sýkora
Mrňa-Kastner-Hlaváč
Chalupa-Matějček-Hozák
Šlaicher-F. Moník-Bláha
První dvě lajny-zkušenost, třetí takto hrála v loňské sezóně a dost dobře a čtvrtá je také skoro stejná jako vloni.
Ale to je jem můj tip, uvidíme, jak to trenéři pokládají, hlavně ať se daří a vyhýbají se hráčům zranění.
 
 
25.07.2019, 07:41
 
 
Super práce managementu. Je dobře, že v podstatě mužstvo zůstalo pohromadě a tak je na čem stavět. Věřím, že "hvězdní" hráči budou opravdovou peckou. Ale mě, jako dlouholetého fanouška nejvíce těší, že jsou v sestavě mladí odchovanci . Dostali šanci v takto nabitém kádru a je jenom na nich, jak s ní naloží. Ale to platí o všech. Konkurence je veliká a je to jenom dobře. Každý bude muset bojovat o to svoje místo v sestavě!!!
Souhlasím s Pepahcv, že v loňské základní části jsme měli vyrovnané všechny 4 lajny, které se bodově prosazovaly. Proč tomu tak už nebylo v playoff, na to může mít každý svůj názor...
Na papíře vypadá mužstvo parádně. Super mix zkušenosti a dravého mládí. Mladíci budou zase o něco zkušenější, vždyť pro někoho to byla v loňském roce první sezóna mezi dospělými ( a přesto byli hodně vidět) a zkušení dají do hry přehled a vysokou herní kvalitu.Věřím, že mužstvo bude šlapat a my na tribunách se budeme jenom bavit.
 
 
11.06.2019, 07:09
 
 
odkaz
Tak nevím....
 
 
01.05.2019, 19:08
 
 
Já když čtu, jak si k nám chce Hradec posílat své hráče, které nikde nechtějí, tak se musí spokojit s Vrchlabím, tak mám smíšené pocity....Snad zůstane kádr pohromadě a nějaké zásahy v podobě takovýchto hráčů nepřijdou. Doplnit ano, ale zkušený hráč, který již má něco odehráno a bude opravdovou posilou!
 
 
30.04.2019, 09:24
 
 
Také bych si rád přečetl hodnocení minulé sezóny. Ale asi si umím i sám odpovědět, proč ten vytčený cíl nevyšel. Prostě byl Sokolov o malinko lepší, šťastnější a asi i fyzicky silnější. Fungoval na bázi profesionálů, kteří trénují 2x denně. O to větší poklona našim hráčům, kteří mají svoje civilní zaměstnání a k tomu ještě i dojíždění... A přesto byli Sokolovu rovnocenným soupeřem. Moc si přeju, aby mužstvo zůstalo co nejvíce pohromadě, dobře se ještě doplnilo (na celou sezónu a ne až v lednu) a opět nám dělalo radost. Nevím jaká bude spolupráce s Hradcem, vzhledem k tomu, že 2.liga je pro ně málo, ale naše vedení určitě dokáže přivést hráče, kteří sem zapadnou a budou posilami. Přibylo nám další derby, takže paráda. Už teď se těším na srpen a první přáteláky.
 
 
05.04.2019, 12:50
 
 
Část rozhovoru p,. Kmoníčka:
Mladí hráči, kteří hráli letos ve Vrchlabí, potřebují ještě alespoň rok hrát v první lize a teď bohužel nedokážu říct kde.
Jak moc velkou komplikací je v tomto ohledu neúspěch Vrchlabí v bojích o postup do Chance ligy?
V každém případě je to komplikace. Máme dostatečný počet hráčů, kteří by měli hrát 1. ligu, a je velký problém dát tyto hráče do týmu v 1. lize, kde by se rozvíjeli a měli nějaký ice-time. Pokud máte svůj partnerský tým, můžete si to ovlivňovat sami, což my v následující sezóně bohužel opět nebudeme. Budeme se snažit hráče rozmístit po 1. lize, ale taková situace není optimální, protože už jejich nasazení nebudeme mít pod svou kontrolou.

Trochu bych z té "spolupráce měl i strach....
Smajlík
 
 
02.04.2019, 08:53
 
 
Každá porážka mrzi, ale není prohra jako prohra. Ta naše sportovní sice mrzí, ale jinak jsme vyhráli na celé čáře. To pospojitost mezi fanoušky a hráči je něco, co nám každý musí závidět. To, že hráči bez váhání přiskočili svým fandům na pomoc, to ve mně zanechalo silný zážitek.
Je mi líto, že sezóna skončila, ale takový je sport a u sportu by to mělo skončit! Není potřeba se chovat jako zvěř. Snad se mužstvo udrží co nejvíce pohromadě a zase nám bude dělat radost. Je mi jasné, že Bednář a asi Vašíček skončí, MTF si stáhne zpátky Berger, ale i tak by mohl zůstat silný základ. Kluci jako Pavel Mrňa, Patrik Urban, Martin Vágner, Tomáš Jirků či Jan Bendík mají kolem sebe mladíky, kteří jsou schopni a jenom musí získat zkušenost. A naopak mladíci se mají od koho učit. Mně se ten letošní mix líbil, stejně jako i s tím související hra.
Velké díky patří trenérům, kteří v poměrně krátké době dokázali z nově vzniklého mužstva udělat dobře šlapajicí partu, kde jeden bojoval za druhého.
A v neposlední řadě i díky vedení a sponzorům.
Tak v srpnu na přáteláku!
 
 
31.03.2019, 11:00
 
 
Schválně jsem se přečetl ještě jednou to, co psal Mlejnek na jejich stránkách. Opravdu využil všechny prostředky, aby se série vrátila ještě k ním. Utkání bylo vedeno tak, že si soupeř tu agresivitu a důraz mohl dovolit, protože rozhodčí vše benevolentně sledoval... Pak to tedy nechci vidět zítra tam! Ale chápu jejich stres:mužstvo, které trénuje 2x denně, tolik opičáren kolem a najednou by měli vypadnout? A nechci jim sahat do svědomí, ale kdo z nich by se zachoval jako Vašíček? Tohle gesto je nad všechna vítězství. Je to gesto férového člověka. Tak zítra znovu do boje a snad se rozhodne na ledě.
 
 
29.03.2019, 12:23
 
 
To Pepahcv: Kolik bylo asi fanoušků z Vrchlabí? Z onlajnů jsem se to nedočetl. I vám fandům díky a zítra znovu do boje!
 
 
27.03.2019, 07:23
 
 
Velká poklona mužstvu. Myslím si, že to bylo parádně zvládnuté utkání po taktické stránce. Z počátku malinko opatrnější, viz. příspěvky níže, ale postupem času jsme lépe bruslili a po šťastných, ale zasloužených brankách, jsme si již utkání hlídali. Sokolov má opravdu dobré mužstvo, kde se mísí zkušenost s dravým mládím. Mnozí z hráčů mají již zkušenosti jak s extraligou, tak 1.ligou. Takže všechna utkání jsou ( ať se to výsledkově nezdá), hodně vyrovnaná, rozhodují maličkosti a chybičky. Věřím, že ve čtvrtek navážeme na náš velmi dobrý výkon ze včerejška a uděláme další krok za naším cílem.
 
 
18.03.2019, 13:55
 
 
Včera to bylo utkání jak někdo již poznamenal ne o hráčích, ale bohužel, v hlavní roli - rozhodčí. Těžko se v tom hráči orientovali. Pak bohužel hokej ztratil na plynulosti. Na ledě se několikrát připletli hráčům do cesty, pískali i to, co nikdo neviděl.... Chtělo by to trochu více citu!!! I přesto, kdyby jsme využili jenom zlomek šancí, tak po druhé třetině bylo rozhodnuto. Takto to bylo otevřené až do konce. A i proto je naše vítězství ubojované, ale zasloužené. Tak snad v úterý tuto sérii ukončíme a bude dostatek času na přípravu na Sokolov.
 
 
16.03.2019, 10:41
 
 
Abych nebyl jenom za kritika. Včera jsem měl místy husí kůži. Byl jsem opravdu moc hrdý na naše kluky. Na každém bylo vidět to ohromné odhodlání, každý jeden se snažil pracovat pro mužstvo. Postupem času jsem měl pocit, že soupeře přehráváme i fyzicky. Všichni si zaslouží pochvalu a uznání, ale přece jenom mi nedá, abych nezmínil Bednáře. Každý musí být poctěn, že může s takovým Hokejistou hrát. Ať jako spoluhráč, ale i jako soupeř. Stejně tak, jako je to zážitek pro nás diváky fanoušky.
Věřím, že zítra opět nastoupíme s velkým odhodláním, bojovností a na konci budeme spokojeni.
 
 
13.03.2019, 22:21
 
 
Já bych souhlasil s tím, že vynikající byl Mrňa a Bednář. A na druhou stranu budu jmenovat hráče širšího kádru Mountfieldu, vyjma Havránka, špatné. Muška, to jeden žásne kolik má prostoru na ledě. A Matějíček, tomu to tady hodně stoupl do hlavy. Proč má takovýto hráč, který špatně bruslí, při přesilovkách je do počtu, tolik času na ledě? Jak se pak má dostat do hry takový Aleš Půlpán, který by žral led... Něco tady fungovalo, tak je třeba se k tomu vrátit. To nemluvím o Blahyčoj, dopředu jasné, že se bude muset posadit, aby se vytvořil prostor pro.....
 
 
05.03.2019, 09:44
 
 
Super! Takovéto vítězství je strašně cenné. Ukazuje velké odhodlání a vnitřní sílu mužstva. Postupem času se ukazuje, že mi máme vyrovnanější mančaft a soupeře ubruslime. Trochu snad výtka k množství vyloučených. V obou utkáních jich bylo dost, někdy možná zbytečně. Nechci vyzdvihovat jednotlivce, protože každý je pro mužstvo důležitý, někdo bude v přesilovkách, tudíž se očekávají branky, někdo je na defenzivní činnost, ale dohromady je potřeba vytvořit jednolitý celek. Ale přece jenom, jednoho hráče jmenovat musím. Jarda Bednář. Jeho přehled a bruslení, to je pastva pro oči. To se dnes už nevidí ani v nejvyšší soutěži. Tak ve středu a věřím, že tuto první, těžkou sérii doma ukončíme.
 
 
24.02.2019, 14:20
 
 
To Rooter: ono z tribuny a od fanoušků, kteří Vrchlabskýn hokejem žijí je to hodnocení, podle vás kritika, dost objektivní. Psychika je ve sportu důležitá, ale každý vrcholový sportovec s ní musí umět pracovat. Nikdy není jenom "slunečno" a i kritika může být užitečná. A zde nepadlo nic tak hrozného. Ale i vy snad uznáte, že výkony extraligistů jsou hodně za očekáváním, že si jak Berger tak Matějček vodí puky, což vůbec k ničemu nevede, zpátky do obrany už se moc nechce, hlavně druhému jmenovanému. A vzhledem k tomu času, který na ledě dostávají, je to špatně. Dle mého, máme 4 naprosto vyrovnané lajny, kdy každá praktikuje trochu jiný styl, snad by to mohla být do playoff výhoda. Ovšem nelze si myslet, že teď se to už nějak dohraje a v playoff zase všechno bude klapat. Je potřeba se vrátit k pokoře a začít zase makat jeden za druhého, bez ohledu na osobní ambice. Věřím, že trenér je hodně zkušený na to, aby si s tím poradil. Aby se někdo nepasoval do role spasitele, ale aby svůj um vložil a upotřebil ku prospěchu mužstva.
 
 
16.02.2019, 21:06
 
 
Sorry- vyzdvihl.
 
 
16.02.2019, 21:00
 
 
Škoda. 2x do 3 a potrestáno. A fauly od nejzkušenějších Smajlík Jinak hra taková živelná. Já bych vizdvihl asi řadu Urby, Chalupa a A. Půlpán. Něco si dokázali vytvořit a hlavně - hrají kolektivně. Naprosto individualistické pojetí Matějíčka k ničemu nevede. Centr, který nedokáže svá křídla dostat do hry, to je špatně. A ukázalo se,že v obraně chybí Váša. Toť k derby. Jinak po dnešku nám 1.místo nikdo nevezme, tak se dobře připravit na playoff a uvědomit si, že důležitá bude disciplína.
 
 
14.02.2019, 08:47
 
 
Tak se omlouvám, nějak jsem to zamotal. Tím pro ně asi hůř. Ještě není konec února a mají po sezóně.
 
 
14.02.2019, 07:35
 
 
To Hermoch: Asi nemá cenu ti vysvětlovat, že mi prožili a prožíváme krásnou sezónu, máme velice slušné mužstvo, parádní vedení, kde všichni "kopou" za jeden mančaft a mají jeden veliký cíl. A k jeho naplnění vede ještě strašně dlouhá a těžká cesta. A jak již psal kolega pode mnou, když se podaří, bude to paráda. Když ne, je to jenom sport a nedá se nic dělat. Ale mi již dnes můžeme být na naše hráče pyšní. Neříkám, že u vás je všechno špatně, ale asi je k zamyšlení, proč od vás nejlepší hráči odchází....Takže - my se budeme v klidu připravovat na play-off a vy se soustřeďte na play-out. Věřím, že ho se ctí zvládnete a vaše závist vůči okolí bude snad o něco menší. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.