HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
Pepahcv | Vrchlabí
15.08.2019, 09:53
 
 
ljkobra: Nová Paka k těm onlajnům řekla jen to že na ligu už budou.
 
 
14.08.2019, 18:42
 
 
Hezký den.
Neví někdo proč z onlajny.cz zmizel dnešní zápas s Novou Pakou?
 
 
14.08.2019, 08:04
 
 
Trochu "nehezký" nadpis článku, ne? Proč by se utkání nemělo povést? Vzhledem k okleštěné sestavě a že to byl první přátelák, mělo to svoji kvalitu a hlavně se hra lepšila. Atmosféra byla super a škoda, že někteří jedinci mají problémy se sluchem, jinak by si mohli atmosféru užívat s námi. Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
14.08.2019, 04:57
 
 
Na zápas proti Sakhalinu jsem dorazil po první třetině, takže se to hůře komentuje, ale bylo jasně vidět že se kluci postupem času čím dál tím více rozehrávali a třetí třetina již měla velice solidní kvalitu Smajlík Nová Paka se na facebooku pomalu chlubí že s nima prohrála jen o tři branky, tak je dneska kluci poražte ať se mají opět čím chlubit... Smajlík
 
 
LIEDRIAN | HOSTINNÉ
13.08.2019, 21:32
 
 
Na první zápas to byl od Vrchlabí dobrý výkon,těšil jsem se na posily bohužel,bylo vidět že rusové už něco odehráli v přípravě, dost to pokazilo to nevhodné skandování části fandů za brankou že mají Trutnov někde,i samí místní fandové krotili hlavou, stáli vedle MĚ.To do sportu určitě nepatří,přišlo mi to že ještě nerozdejchali minulou sezonu s Trutnovem,letos to může dopadnout zase jinak tak proč ta NENÁVIST??????????
 
 
13.08.2019, 18:48
 
 
Hermoch.. jednou.. prosím jen jednou... stav se u nás v klubovne ... Smajlík
 
 
jinfa | vrchlabí
13.08.2019, 17:12
 
 
Na první zápas to bylo dost dobrý!!! Takovouhle atmosféru nám může kdekdo závidět!Hermocha a jeho estébácké praktiky.... mějme u zádele!!!Zítra si to pojeďme užít do N.Paky,HCV-olé!!!
 
 
Nester | Vrchlabí
13.08.2019, 15:39
 
 
Hermoch: posli posli, ale bylo tam Rusko Smajlík
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
13.08.2019, 14:59
 
 
Nester ozvučené video bylo zasláno na patřičná místa a ty navštiv Jihoslovanská 465, 543 01 Vrchlabí.
 
 
13.08.2019, 09:04
 
 
Hermochu chápu že fronty z Trutnova neznáš protože tam 550 lidí nechodí ani na mistráky. Smajlík
 
 
Nester | Vrchlabí
13.08.2019, 08:29
 
 
Hermochu hermochu, ušiska by to chtělo vyčistit. Nebo nebýt tak trutnovsky sebestřednej. Proč by jsme řvali něco o Trutnovu? Sice Trutnov máme tam kde říkáš, ale řvát to budeme až při vzájemném utkání.
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
13.08.2019, 00:10
 
 
Doufejme,že porodní bolesti při prodeji vstupenek brzy pominou,25 minut čekání v dešti a příchod na stadion,kdy je už stav 0:1 nadšení nepřinese .Supras opět nezklamali,zvláště pokřik dáme dáme gól,Trutnov máme v pi*i vyburcoval mužstvo !
 
 
jinfa | vrchlabí
10.08.2019, 12:52
 
 
Tak já myslím,že Nester(odkazem) to vysvětlil jasněji!!! Smajlík Každému je jasné,že vše je jen a pouze o penězích....Farmářský klub=ztráta svébytnosti.Ale věřím,že my máme skvělé a rozumné vedení!!! A ti víc,než oboustranně výhodnou spolupráci nedopustí!!!Ani za našeho předcházejícího působení v 1.lize jsme ničí farma nebyli!!!Ale teď se už všichni těšíme na pondělí a první přípravný zápas.HCV-olé!!
 
 
10.08.2019, 10:30
 
 
Nechme těch debat o farmě. Jirka Jakubec to vysvětlil jasně. Těšme se na nadcházející sezónu, kde budeme mít možnost vidět v našem mužstvu takovou osobnost, jakou je Petr Sýkora. Již od mala jsem s tátou i dědou jezdil do Pardubic a ten borec se mi hned líbil. A co jsem o slyšel, je to úplně normální kluk, bez hvězdných manyrů.
Zkusim si natipovat sestavu:
Bednář - Urban - Sýkora
Mrňa-Kastner-Hlaváč
Chalupa-Matějček-Hozák
Šlaicher-F. Moník-Bláha
První dvě lajny-zkušenost, třetí takto hrála v loňské sezóně a dost dobře a čtvrtá je také skoro stejná jako vloni.
Ale to je jem můj tip, uvidíme, jak to trenéři pokládají, hlavně ať se daří a vyhýbají se hráčům zranění.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
09.08.2019, 16:04
 
 
Pár slov k Vaší debtě o farmě. Nevím, zda existuje nějaká přesná definice farmy, vyjma wikipedie, kde se uvádí, že se jedná o základní zemědělskou jednotku. To ale není náš případ. Smajlík
V každém případě momentálně s Mountfieldem HK úzce spolupracujeme a tato spolupráce je pro obě strany výhodná. Na sruhé straně jsme ale jako HC Stadion Vrchlabí zcela nezávislý klub a snažíme se vyjednat a nastavit si co nejlepší podmínky se všemi subjekty, se kterými spolupracujeme. Vše se snažíme směřovat k co nejlepšímu výsledku a to nejenom na ledě.
Také je nad slunce jasné, že postup do I.ligy je podmíněn spoluprací se silným (jak hokejově, tak finančně) extraligovým partnerem. Bez toho bychom výhledově nebyli schopni zajistit potřebnou kvalitu. V tuto chvíli naši spolupráci směřujeme k Mountfieldu HK, ke kterému máme nejtěsnější vazby.
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
05.08.2019, 19:22
 
 
Farmářský klub je sportovní klub v nižší soutěži, který spolupracuje s některým z klubů ve vyšší soutěži při splnění dvou podmínek. Oba kluby jsou vlastnicky provázány (společný majitel) a kluby spolupracují výhradně mezi sebou.

Spolupráce spočívá v hostování nebo střídavých startech juniorů z klubu ve vyšší soutěži v klubu v nižší soutěži. Tím se dává možnost růstu mladým talentům a zároveň se posiluje farmářský tým. Farmářskému týmu chodí také pomáhat a zároveň se rozehrát hráči, kteří jsou po zranění anebo hráči co se nevešli do základní sestavy týmu ve vyšší soutěži. V některých případech kluby nenazývají vzájemnou spolupráci hokejovou farmou, ale model spolupráce tomu odpovídá.
 
 
03.08.2019, 09:59
 
 
Super akce. Skvělý nápad s tím fotbalovým utkáním. Pěkná návštěva, hodně branek.. Smajlík Už se moc těším až začnou hokeje. Mužstvo vypadá dobře (alespoň na papíře), tak už je na trenérech, jak vše pokládají.
A k tématu farma- byli jsme svůj klub, jsme svůj klub a snad to tak i zůstane! A všichni by s tím měli být srozuměni hned od začátku.
Jsem pro zapojovat naše odchovance, ale nezříkám se ani nějaké drobné spolupráce s Hradcem. Chalupa, Kastner, Havránek, Vašíček, Matějček, a i Bednář, to je asi dostačující. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
LIEDRIAN | HOSTINNÉ
01.08.2019, 21:22
 
 
Bednář pracuje na tom aby Vrchlabí fungovolo jako farma no nevím Benátky si to už taky vyskoušely uvidíme třeba to bude fungovat........
 
 
Nester | Vrchlabí
01.08.2019, 06:57
 
 
Padoubek: koukal jste na odkaz? Farma je jeden majitel. Farma je logo na dresu. Farma je , že ten hlavní kecá do všeho. ...
 
 
31.07.2019, 16:39
 
 
A ona nějaká definice farmy existuje? Je na to nějaká norma? Sami jsme zde "zažili" různé druhy spolupráce s jinými kluby, nebo-li různé "druhy "farem. A stadion byl vždy plný a hnal naše borce do boje. A že jsme odehráli spoustu výborných bitev v první lize. Já si myslím, že záleží na kolektivu a partě a to není otázka farmy či nefarmy. Budu šťastný když postoupíme a určitě se budu těšit na prvoligový hokej. Máme ve vedení klubu i v majitelích správné lidi a věřím v náš mančaft. Rozhodně by mě nenapadlo shazovat náš klub. Ale je tu nyní i velká možnost jezdit pár kilometrů na nefarmářský hokej k sousedům a netrápit se zda budeme ,nebo nebudeme farma podle norem o kterých nic nevím.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.