HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Pepahcv" |  vypnout filtr
 
RSS
<1234567891011
 
Pepahcv | Vrchlabí
27.01.2018, 21:38
 
 
No přidám ohlas z Prahy. 30 minut jsem Vrchlabí nepoznával domácí byli jasně lepší a dobře jim chytal brankář. Od poloviny zápasu jsme byli jasně lepší, byla tam velká bojovnost a přišlo zasloužené vyrovnání. Kluky pak nezlomil ani smolný vlastenec. V závěru se opět ukázalo jak mají Letňany blízko na svaz, už tady minule padl jasný gól a tady se zdálo že střela Šťastného spadla do branky se sirénou. Tomáše tak obrali o hattrick Smajlík Nájezdy nevyšli, ale bod je vzhledem k průběhu dobrý.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
24.01.2018, 21:30
 
 
Dnes jsem se dostal po docela dlouhé době vynucené nejrůznějšími chřipkami na hokej a bylo to opravdu super. Sokolov hrál to svoje. Kombinační solidní hokej, ale také častá hra v šesti a zákroky na hranici, které se samozřejmě Sokolovu nepískají. Tradiční slabinou Sokolova je brankář. U nás velká bojovnost a je super že jsme vyhráli každou třetinu. Kdo nemá program na víkend a byl dnes na hokeji tak by měl jet kluky povzbudit i v sobotu do Prahy, rozhodně by si to zasloužili. Zatím je nás přihlášených docela malý počet, což je docela škoda.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
06.01.2018, 20:23
 
 
Parádní výsledek gratulace Smajlík a již se moc těším na středu. Po měsíci se vracím z marodky a 11 gólů v Děčíně je ta nejlepší pozvánka na další super zápas Smajlík Je skvělé že se prosadili i mladíci Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
21.12.2017, 10:24
 
 
Já mám zdravotní stopku a ukážu se na hokeji až 10.ledna proti Řisutům. Věř že není jednoduché na tohle koukat u onlajnů. Jinak velká gratulace Smajlík
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
19.11.2017, 13:26
 
 
To HCSV 1997: Já jsem v tu chvíli viděl Luštince jak stejně před lety ve finále kraje ujel a dal. Naštěstí to dopadlo dobře.

Jinak po našem vyrovnání na 3:3 absolutně unikla sudím jedna věc a to strčení jejich brankáře Jeschkeho zezadu do čárového, který si ustlal na zemi. Jako náš Niko dostane trest za jemné postrčení a tohle protože to rozhodčí neviděl nic. Záznam má samozřejmě jen Trutnov a tak místo trestu ve hře a disciplinárky nic nebude. Chyba Smajlík
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
19.11.2017, 00:29
 
 
Dneska odbojované utkání, makali všichni super Smajlík Trutnov sice vedl 3:1, ale ty jejich góly. Kromě jednoho nájezdu jeden náhodný odraz a pak gól z půlky. Zasloužili jsme si to víc a i to štěstí se ve 3. třetině překlopilo. Trutnovští hráči pak ke konci místo tlaku spíše připomínali letce. Ve 3. třetině tolik vymyšlených přesilovek, faul byl snad jeden! Snad si tu bojovnost přeneseme i do dalších zápasů a opět v ní soupeře minimálně vyrovnáme (dnes jsme byli i lepší) Neodpustím si jednu výtku. Co to bylo 10 vteřin před koncem? Ábrys nemusel dostat šanci odčinit tu minelu, mohli mu jí kluci odpustit Smajlík chytal jinak dobře. Díky za krásný zápas Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
12.11.2017, 22:49
 
 
Nebudu hodnotit hokej na kterém jsem z důvodu práce nebyl, ale něco k fanouškům. Přes den jsem již několikrát slyšel a večer doma také do Trutnova nejedu hrajou tužku atd... Lidi!!! Tahle špatná série je jeden z důvodů proč chci do Trutnova o to víc jet. Teď je potřeba ukázat že jsme skutečně šestým hráčem našeho týmu a kluky v této nelehké době v hojném počtu podpořit! V Trutnově to sice kotel vzal správným směrem a nejen tady, ale i ve Dvoře kde jsem byl fandil skvěle, ale přece jen jim to chce ukázat v jakém počtu jezdí tady fanoušci na derby. Po hodně dlouhé době a možná poprvé bude Trutnov možná mírným favoritem, ale věřím že budeme minimálně vyrovnaným soupeřem. Tenhle tým v poslední době co jsem viděl zápasy sráží nízké sebevědomí (chtělo by to nějakou vítěznou sérii zápasů) s tím pramení neproměnování šancí a individuální chyby jedinců vzadu. Přesto je úvod sezóny a bavit se tu o play off je podle mě hodně brzy. Kdo v sobotu může a je pravým fanouškem Vrchlabí tak jede směr Trutnov Smajlík
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
04.11.2017, 21:09
 
 
Dneska to byl zápas od kterého se můžeme odrazit. Nasazení a bojovnost od začátku až do konce. Šanci dostali mladíci a ukázali že mají na to 2. ligu hrát a těch šancí si zaslouží víc. Smajlík Dopředu to bylo super mohli jsme dát i 12 gólů, šancí bylo dost. Směrem dozadu zmíním jediné negativum. Nerad jmenuji nějaké hráče, spíše mluvím o týmu. Dnes udělám vyjímku a to David Pojkar. Jedna z největších posil před touto sezónou a pro mě zatím největší zklamání této sezóny. Jak jsou zmatky v obraně tak je tam většinou on. Na začátku druhé třetiny soupeř potrestal jeho druhé zaváhání brankou. Bojovnost ani nasazení nic moc. Snad se stejně jako celé Vrchlabí zvedne.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
04.11.2017, 09:25
 
 
Ohledně mladíků nemám jednoznačný názor. .. Ohledně Paky. Královehradecký kraj patří hokejově mezi ty nejsilnější a pravidelně dodává týmy do 2. ligy. V Pace se taková holomajzna rozhodně nehraje. U mladých je důležité aby hráli a pokud tam odmítají tak tomu upřímně nerozumím. Ono když jsem na pomezí toho jestli na tu ligu mám nebo ne tak hraju nižší soutěž. Takhle to funguje přece nemůžou hrát 2. ligu jen proto že jsou mladí! Když hráč dokáže že na vyšší soutěž má tak jde výš. Pokud tu letos někdo dá 40 gólů pude do WSM ligy, ale zadarmo na tomhle světě nic neni. Na druhou stranu pokud je zápas rozhodnutý tak nepochopím argument že trenér chtěl aby si to vyžralo áčko. Tady byl čas na sbírání zkušeností a ono celkově by ti mladí měli dostat v podobných pasážích více času. A do té doby pokud je o ně zájem makat a snažit se v nižší soutěži. Pokud by se tam někomu dařilo tak jistě dostane více šancí i tady.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
01.11.2017, 20:34
 
 
Tak po dnešním utkání můžeme konečně zahodit růžové brýle o povedeném vstupu do sezóny a přiznat si že je tu krize. Ne Hlaváče bych neměnil, ikdyž i vedení na tom má svou zásluhu. Řeči o povedeném vstupu se jaksi přenesli na tým a teď je potřeba to nějak zrestartovat. Škoda že chybí Martin Filip. V jeho letech byl v zápase proti Sokolovu nejobětavějším našim hráčem a správným příkladem pro ostatní. Co jiného by mělo ostatní strhnout? Teď tu byla šance ukázat že ho umíme nahradit,bez úspěchu. V sobotu na značkách a pro hráče prosím od 1. třetiny a ne od druhé jako proti Sokolovu.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
07.10.2017, 21:24
 
 
Tak jsem se po zápase po zápase proti Letňanům dostal na další hokej. Rozdělení bodů je naprosto spravedlivé, Trutnov vyhrál zaslouženě. Dobrý nástup do utkání, škoda těch neproměněných šancí. Teď budu trochu kritizovat. Máme 12 útočníků a hlavně v přesilové hře není nikdo před bránou. Já vím že to tam bolí, ale taky tam padají góly. Pokud se tu nenajde bojovník jakým byl loni třeba Novák tak budeme mít s obětavými a bojovnými týmy jako je Trutnov, Letňany apod... problémy. Máme tu dost technických hráčů, teď najít bojovníky kteří před tu bránu půjdou... Utkání bylo odehráno v parádní atmosféře, oba kotle dneska za 1 Smajlík Těšil jsem se v závěru na naši přesilovku, ale paradoxně Trutnov málem rozhodl už v ní. Nic se v podstatě neděje, špici tabulky máme na dohled.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
20.09.2017, 22:20
 
 
Po minulém zápase jsem tu chválil posily. Dnes by si měli hlavně naše zkušené posily do obrany říct zda pro výhru udělali všechno, podle mě ne. První třetina byla dozadu hrozná, chyb bylo moc. Možná i podcenění? Každopádně jsme se dostali zpátky do hry. Dokonce jsme po dárku v podobě vlastního gólu vedli, ale nestačilo to. V zadu bylo moc chyb a hosté je trestali. Koho jsem litoval byl brankář Abrahám. Přiznám se že do to teď nebyl rozhodně můj favorit, ale dnes neměl na 4 z 5 gólů co byl na ledě absolutně nárok, navíc chytil dost věcí navíc. Jinak by mě zajímalo co je s Kubou Jelínkem že nebyl ani na lavičce? Když už tu jinfa vypisoval jména tak bych přidal Mikšovského, který dal dvě branky. V době kdy jsme se dostali do tlaku přišel 4 minuty před koncem regulrní gól na 4:5, jenže k údivu všech neplatil. Nesvalujme ale prohraný zápas jen na sudí, pokud by bylo nasazení jako v závěru utkání tak je výsledek úplně jiný. Přesto stane se, sezóna je dlouhá.
 
 
Pepahcv | Martinice v Krkonoších
16.09.2017, 10:55
 
 
Na úvod jsme viděli poměrně vydařené utkání. Co se mě na zápase se Dvorem líbilo je to že se v dobrém světle ukázali všechny posily. Od začátku jsme byli lepší a zaslouženě jsme vyhráli. Trochu varováním může být pětiminutovka na konci druhé třetiny kdy dal Dvůr gól a chvíli tu ukazoval proč je vlastně ve 2. lize. Třetí třetinu už si to naši pohlídali.
Při pohledu na ostatní zápasy je vidět že nejspíše bude pokračovat houpačka v Sokolově. Teď se zdá že je ten tým zase nahoře. Silný bude opět Jablonec, Kobra a uvidíme jestli i Děčín. Slaný (Most) je docela otazníkem, ale stejně jako u nás a u některých dalších týmů 2. ligy je tu pár hráčů co mají odehráno dost zápasů v extralize a ten tým stejně jako tady zvednou. Opět si myslím že je skupina střed nejslabší ze skupin 2. ligy. V tomhle asi jasně vede pravidelný dodavatel týmů do WSM ligy skupina východ a ve středu silný Havlíčkův Brod.
Logo i dres se mě moc líbí. Už jak hráči nastoupili tak jsem si vzpomněl na Kladno, je to trochu podobné, ale ne stejné. V dnešní době vymyslet něco originálního je těžké, takže podle mě krásné dresy a povedené logo Smajlík
Co se týká nových webových stránek tak se přiznám že po prvním načtení na mobilu jsem moc nejásal. Z počítače se mě líbili daleko víc a je to otázkou zvyku. Celkově si myslím že je to opět krok dopředu.
Dnes to bude v Sokolově pravděpodobně vyrovnaný zápas, Sokolov zdá se bude patřit na špičku tabulky a tak to bude velká prověrka.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.