HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Hcvvrchlabi" |  vypnout filtr
 
RSS
<12345>
 
16.01.2020, 08:21
 
 
Tomáši, velké díky. Chápu, že srdcem jsi Pardubák, že chceš pomoc se záchranou a jsi Chlap, kdy i přes pro Tebe velmi bolestný odchod z Pce, se nad to chceš povznést a svůj um opět nabídnout Pardubicim.
A ke včerejšku : Souhlas s maruš. A asi to objasnil trenér na tiskovce. Mně už v Pace se to zdálo takové ne úplně ono. A včera to bylo takové polomrtvé. Ale jestli teď dostávají záhul, aby se připravili na playoff, dá se to asi omluvit. V sobotu bohužel nemůžu, tak jenom u onlajnů. Hodně zdaru.
 
 
08.01.2020, 12:05
 
 
Dobrý den, zabrousil jsem na stránky hokej. cz. A chtěl bych se zeptat,proč statistiky tam se o dost liší s těmi, co jsou na našich stránkách?
 
 
21.12.2019, 20:31
 
 
Pánové, velké Díky!!! Díky za dnešní 3 body, ale hlavně za to, jak nás bavíte v letošní sezóně. Jste parta super hráčů a lidí a my fanoušci jsme na vás hrdí. V neposlední řadě patří velké poděkování trenérům, vedoucímu mužstva, kustodovi, prostě všem, kteří se podílí na těchto výkonech. A samozřejmě Jirkovi Jakubovi za jeho parádně odváděnou práci a jedno z největších poděkování patří Aleši Cermanovi.
Teď si užijte Vánoce s rodinami, odpočiňte si a pak zase s vervou do práce a my se budeme těšit na další pokračování skvělého představení.
Takže všem krásné a klidné Vánoce a do roku 2020 jenom to nejlepší.
 
 
12.12.2019, 09:36
 
 
Ke včerejšku není moc co dodat. Naši k němu přistoupil tak, jak jsme si všichni přáli a výsledkem byla naprostá demolice domácích. Nestíhal, faulovali a byli po zásluze potrestáni. U naších byla vidět velká chuť, parádně bruslili a domácím nic nedovolili. Když to vypadalo na šanci z úniku, skvěle dobruslil protihráče Petr Sýkora a jako malému klukovi puk odebral... I to svědčí o parádní atmosféře a partě v kabině, kdy i borci jeho typu, pracují směrem do obrany. Že budou makat mlaďáci nahoru, dolů, to se jaksi očekává, ale znovu musím ocenit práci těch "hvězd", které se přišli, aby pomohli splnit nějaký cíl a tvrdě na tom pracují. A ruku v ruce s tím i rostou výkony ostatních. Mně se se teď moc líbí řada Kastner, Chalupa, Hozák. Skvěle bruslí a teď i své šance dokáží proměňovat. Ale celkově se mi náš hokej líbí.
Tak v sobotu Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
08.12.2019, 08:49
 
 
To kosáček:Co tím příspěvkem chtěl básník říct? Je to blábol ze závisti, že tady to šlape, že nás naši hráči baví. Protože tak to je. I včerejší utkání byla oslava hokeje. Krásné akce, hodně gólů a pěkná návštěva v hledišti. Nedá mi, abych nevyzdvihnul naprosto skvělou akci-biliárový ťukes Hozák-Chalupa-Kastner.
A další posily? Obávám se, že to už by mohlo být kontraproduktivní.
 
 
30.11.2019, 21:56
 
 
Taky bych dnešní zápas hodil za hlavu. Každá prohra je k něčemu dobrá... Já už si myslel, že snad Bednář není člověk.... A i on dokáže chybovat....Celkově lze říct, že dnes prohrálo jasně lepší hokejovější mužstvo. Bohužel, laxnost v zakončení se dnes nevyplatila. Občas, spíše často si musela Paka připadat jako na kolotoči... ale bohužel, branky jsme nedaly
Takže, vzít si z toho ponaučeni, zapracovat na 3
třetinách a nic se neděje.
 
 
27.11.2019, 20:25
 
 
Gratulace. Pěkná atmosféra s dominancí našich, jak na ledě, tak supras. Dvůr se snažil, ale naše kvality jsou jinde. Každá lajna gól a tak spokojenost.
 
 
20.11.2019, 15:54
 
 
To Rusek Smajlík ohužel, ale máš pravdu, protože ve stejném duchu odpovídá i Bedynka na jejich fóru. Tak uvidíme, jak to všechno dopadne. A i přesto, je naprostá paráda vidět v našem mužstvu tolik skvělých hráčů. Tak si to pojďme užívat a neřešíme to, co stejně neovlivníme.
 
 
16.11.2019, 21:57
 
 
Je paráda sledovat, jak se naši hráči hokejem baví. Občas to sklouzne k přehrávání situací, ale to nevadí. Chtějí ještě víc nás diváky pobavit. Takže díky za pěkný večer.
 
 
13.11.2019, 14:33
 
 
Pěkně od JJ napsáno. A je vidět, že se zde dobře s hráči pracuje, funguje zde vlastnost, která dnes není všude samozřejmostí a to je slušnost. A ty výlevy na naše hráče, to jsou výlevy nešťastných lidí, které sužuje i mj. závist. Já za sebe můžu jenom smeknout a říct veliké Díky. Hokej nás tady baví, kluci dřou a my jim v hledišti fandime a jsme za to rádi. A fandime všem, bez rozdílu. Každý má svoji roli a každý je důležitý. A že tu máme hvězdy? To je bomba a mladí vedle nich jenom rostou. A tak to má v dobře fungující organizací být.
 
 
07.11.2019, 06:30
 
 
Souhlasím s Maruš. Trutnov hrál to, co jsme mu dovolili my. A. My byli včera opravdu silní. Aktivní směrem do útoku, ale i perfektní do obrany. A co prošlo, pochytal skvělý Kuba. Jenom pan rozhodčí mohl nechat hře trochu spád..... Ale zase jsme si potvrdili, že oslabení je naše parádní disciplína. Jenom to zbytečne kouskuje hru a ubírá sil....
A v neposlední řadě, hrozně se mi líbil ten úvodní transparent. Paráda. A vůbec celá atmosféra byla parádní.
Takže díky.
 
 
03.11.2019, 17:06
 
 
Musím našim pogratulovat a poděkovat. Ono. Není asi lehké do každého utkání nastupovat jako jasný favorit. Musí to být i nápor na bednu, ale mužstvo je dobře poskládané a ti zkušení určitě mladým pomůžou. A pro ně to je škola k nezaplacení. Ale já je chválím, dřou, bojují a jsou důležitou součásti mužstva. Asi nebudou okupovat čelo statistik 2.ligy, ale můžou růst a mají skvělé učitelé. A jestli zde padla negativa k druhé půlce utkání v Jablonci, tak je to smutné...
Tak ve středu, snad bude plný dům a pěkný hokej.
 
 
24.10.2019, 07:47
 
 
Za včerejšek díky. Mně se to líbilo a hlavně musím ocenit.,že i přesto, že se stále pereme s efektivitou střelby, tak se to kluci snaží prolomit. Není ranky, není branky. Asi to chce ještě trpělivost a věřím, že ono to v pravý čas přijde. Ale buší do toho celé utkání a to kvituji. A v neposlední řadě, včera super návštěva a ocenil bych i fandy Dvora. Určitě přispěli k parádní atmosféře. Tak zase v sobotu Smajlík
 
 
06.10.2019, 10:31
 
 
Bože, k čemu se to tady zvrhlo? Vždyť je to hnus!
Že naše hra má k ideálu hodně daleko, to vidíme, že se dokážeme prosadit jenom v přesilovkách a to ještě v 5na 3 to je taky viditelné. Máme vysoké cíle, ale to se bude moc věcí změnit, aby bylo možné o nich i jenom uvažovat. To musí šlapat celý mančaft, musí být všechny řady důležité, všichni být v zápřahu.
Snad si s tím vedení poradí, mužstvo vyladí a bude to šlapat alespoň jako v loňském roce.
Jak bylo psáno , tak mnoho kohoutů na jednom smetišti, nedělá dobrotu!
Ale pořád je to jenom sport, měla by to být zábava a ne se urážet a chovat se na tomto fóru jako primitivové.
 
 
03.10.2019, 11:31
 
 
To Nester: Blbě jsem to napsal. Já nekritizoval Chalupu, ale Matějčka. Souhlasím, že Chalupa maká na obě strany, ale od centra jako je Matějček očekávám daleko více, více zaujetí pro hru a více bruslení,
 
 
03.10.2019, 08:00
 
 
Dali jsme si pivko, probrali derby a teď, s klidnou hlavou. Derby se nyvyhrává krásným hokejem. To platilo i včera. Trutnov zodpovědný, defenzivní hokej, využil své dvě šance. Bohužel, naše koncovka byla zoufalá. Bednář vymyslel spoustu super šancí, ale proměnili jsme jenom přesilovku 5 na 3. To je zoufale málo. Ale bylo na něm vidět, že mu to není jedno. A snažil se stále něco připravit. Dalším, kohy bych pochválil byl Kastner. Ten dřel, bruslíl, bojoval. Hodně toho nabruslili i mladí, vyjma Matějčka. Ten je pro mě zatím velkým zklamáním. Proč má sedět Moník, který tam napadá, bojuje a namísto něho se na ledě plouží č. 9? A teď mě napadá, že stejně tak Hozák s Chalupou. A další? Jirásek se mi celkem líbí. Toho bych zkusil místo Matějčka ve 3.lajně. Ale jinak nechci všechno hanit. Jedno utkání, které nedopadlo dle představ, bohužel zrovna derby, ale snad se z toho poučí do dalších.
 
 
29.09.2019, 14:40
 
 
Ani nechci hodnotit včerejší zápas. Ale souhlasím s jejich trenérem. Máme opravdu dobře poskládané mužstvo. Kvality Bedýnky, Sejčka, Hlaváče, ale i Urbyho a Mrni v útoku, Váši, Vágnera a Jirkáče v obraně a vše kontroluje Soukup v brance, ty už jsou znatelný. Ale nechci zapomínat ani na ostatní. Jsem rád, že jsou zapojení i mladíci ať už Hozi nebo Chajda či Matějda, ty už beru jako "mazáky", ale i náši odchovanci jako kluci Moníkovi či Tomáš Kynčl. Jenom je mi moc líto, že od začátku soutěže má stále nějaké zranění Blahyč.
Věřím, že se naše kvalita plně projeví i ve středu a z Trutnova přivezeme 3 body.
 
 
18.09.2019, 21:50
 
 
Nádhera! Výborný výkon, zodpovědný a plný nasazení. Skvělý pohyb, kterým jsme soupeře přehrávali. Každá lajna byla nebezpečná, takže pro soupeře těžké. A vynikající supras, se kterými si kluci náležitě užili pozapasovou děkovačku.
Takže krásný večer.
 
 
10.09.2019, 07:46
 
 
To: Misan46 - Viděl jsi přípravné zápasy? Tak si pak asi umíš odpovědět...
 
 
09.09.2019, 19:49
 
 
Co se vám zas nelíbí? Sezóna ještě nezačala a už brbláte Smajlík Je drahá permice? Tak si ji nekupujte a můžete se zajít podívat občas.... Nevím jestli máme Top tým, ale určitě to je parta kluků, kteří pro úspěch udělají maximum a vidět Bednáře při hře, to je hokejová fantazie. Takový páni hokejisti se už dnes nevidí. Chci věřit tomu, že brblalů bude minimum a naopak mi ostatní se sejdeme už příští sobotu v hojném počtu a vytvoříme naším parádní atmosféru.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.