HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
31.03.2019, 00:37
 
 
Zdárec... Celou sestu domů přemýšlím co napsat. A jak... Nečetl jsem co píšete, to později, píšu na základě toho, co jsem viděl.
A)... Dnes jsme si prostě vyhraný zápas prohráli sami. Bohužel. Po gólu na 2:0 PROSTĚ NESMÍ BEK TAKHLE NESMYSLNĚ A UNÁHLENĚ VYHODIT PUK NA AJSING!!! Bedýnka mu taky náležitě nandal, buly, mrcasení se u nás ve třetině, motýl co přejít do sítě... Měl platit - neměl? - , napíšu můj názor později...
B)... Za danného stavu zápasu, série, dění na ledě Váša odvolá vyloučení... Bylo kolem toho hodně debat, řečí... Nejdřív mu zatleská celej stadion, pak z něj třetina po gólu držkuje... Co já na to? - napíšu později...
C)... Od prvního vhazování jsem měl pocit, že Sokolov chce malinko víc vyhrát. Blbě napsáno - že tomu víc dává... To je ono. Dvě třetiny jsem myslel, že víme co děláme, že když bude potřeba, přeřadíme kvalt a zrychlíme... Ale ono to nepřišlo... Sokolov vyhrál dnes zaslouženě, gratuluju...

No teď sudí... Vy víte, že je nerad jebu, nebo na ně nakládám. Dneska ale musím. Ten první gól(A) prostě platit neměl. Přísahám že pravý ucho zaznamenalo písknutí hlavního dřív, než oko uvidělo puk v síti. Ten hlavní pán to musí sakra vědět, poškodil nás... Ale, neomlouvá to chybu beka při ajsingu...
(B), pokud Váša odvolal trest soupeře, mělo se vhazovat ve středu hřiště... Chyba lavičky, hráčů, že tomu tak nebylo, samosebou opět chyba rozhodčích. Vášovi i teď děkuji a tleskám za gesto. Rozumím mu. Snad právě tenhle fér počin nerozhodne sérii... Věřím že ne!
Těším se na pondělí a věřím. Opravdu!Tým si půjde za svým a uspěje! Jedou tam už zítra, i to je dobře!
 
 
31.03.2019, 00:10
 
 
To Skijumper: Tvé hodnocení naprosto sedí. To waserman si plete pokoru s podvodem, ono už to jeho jméno o něčem svědčí. Ani bych se nedivil, že je do příbuzna s některým pruhovaným "pokorným" pablbem. Smajlík
 
 
30.03.2019, 23:07
 
 
opravuji SLČR samozřejmě ne, ale ČSLH. I když ta příměra není až tak vzdálená, ještě by se stejně dal použít i fotbalový svaz.
 
 
30.03.2019, 23:02
 
 
Chcili postup musím mít tým od začátku sezony.
 
 
30.03.2019, 22:52
 
 
Prohrát se dá vždycky. A nepamatuji, že by to HCV včetně fandů neskousl. Ale vyhrát se vždycky nedá. Stav vedení českého sportu úměrně kopíruje stav společnosti. První gól Sokolova padl po odpískání, mimo hrací dobu. Ještě že se nepočítaly branky z rozcvičení. Pět nebo šest neodpískaných faulů proti domácím pod nohami hlavních rozhodčích jasně napovídalo o co jde. Pokud delegát ČSLH nenapíše zprávu, která povede k zastavení činnost oběma hlavním, pak si vzal taky. Video existuje SLČR si může zasednout a vysvětlit, proč se vlastně play-off musí hrát.Tleskám panu Vašíčkovi za gesto fair play. Jsem rád, že za něj nakonec nedostal od Jílka osobák. Nesouhlasím s hozenou plastovou poloprázdnou 0,3 l lahvičkou po rozhodčím, stejně jako nesouhlasím s jeho scénami, jako by byl zasažen kamenem. Nesouhlasím ani s tím, že HC Vrchlabí po obdrženém gólu mimo hrací čas pokračovalo ve hře. Na dopředu napsaný scénář zápasu tak přistoupilo. Ani v nejmenším nepovažuji zápas za čistý. Pokud nám ukončil domácí sezónu, lze i tak poděkovat sponzorům, že licenci nekoupili a chtěli ji získat sportovní cestou. Jen si jaksi neuvědomili, že ta cesta se dá ohlídat docela nesportovně. Pokora je ve sportu na místě neustále. Ale nesmí se zaměnit za souhlas s podvody.
 
 
30.03.2019, 22:40
 
 
Prosím wasserman a ne wesemann.......ta školní docházka.......?!
 
 
30.03.2019, 22:37
 
 
A jen ještě trochu do besedy...
Ač nejsem příznivec Vrchlabí, hrozně si jako člověka a sportovce vážím Jardy" Bedýnky", chtěl bych znát jeho názor........
 
 
30.03.2019, 22:36
 
 
pane wasermann,máte nějaké fórum, rád bych si přečetl vaše fórum plné pokory, Smajlík
 
 
30.03.2019, 22:33
 
 
Hele, taky nemám rád tyhle řeči, ale dneska to byl extrém.
 
 
30.03.2019, 22:33
 
 
Hele, taky nemám rád tyhle řeči, ale dneska to byl extrém.
 
 
30.03.2019, 22:28
 
 
Nejlepší je, že když to nejde, tak za to můžou vždy rozhodčí......říkàm opět, trochu pokory....
 
 
30.03.2019, 22:26
 
 
Němužu si pomoct, ale Sokolov dal první gól, který neměl platit. Druhý byl z přesilovky, která neměla být. Taky mě překvapuje, že tu nikdo nemluví o situaci, kde mám za to, že jsme vyrovnali na 3:3 ale puk vyletěl z brány..
Není třeba nějaké video?
O rozhodčích se zmiňovat nebudu, dneska se nedalo vyhrát. Zápas nemohl být čistý, to bylo evidentní
 
 
30.03.2019, 22:25
 
 
Ale, ale hoši, trocha pokory a dnes jste viděli poslední zápas sezony ..... baník!!!!
 
 
30.03.2019, 22:00
 
 
TO Racochejl souhlas,Sokolovu po vyrovnání narostla křídla a naši kluci si nevěděli rady s jejich agresivní hrou tolerovanou rozhodčímí.Je pravda,že doma by mančavt při vedení dva nula neměl prohrát.Co se s vámi chlapi stalo?
 
 
30.03.2019, 21:32
 
 
Jílek,Šperl,Horažďovský,Štěpánek, přál bych vám zhlédnout ještě jednou zápas ze záznamu. Přáli by jste si aby se takto někdo choval třeba k vašim dětem nebo rodičúm? Už sem nejezděte! Jak můžete někoho vyloučit po podražení za simulování? Já třeba viděl zásah prázdnou petkou do ruky jednoho čárovýho a on nasimuloval zranění..Jestli máš děti,tak potěš bůch,co maj doma za sračku.Doufám, že ti ta ruka upadne. A kdo zplodil hermocha, to musí být teprv úkaz. Hoši,v pondělí to dáme !!!
 
 
jinfa | vrchlabí
30.03.2019, 21:31
 
 
Hoši bojujem dál!!!Pořádně si odpočinout a zapomenout na dnešní zápas!Který byl doslova zářezem našeho mužstva Smajlík Já být na ledě,tak rozhodčí po svých neodejdou!!!!,respektive neodjedou!!!! Smajlík Máme svůj sen a ten stále žije!!!!Já věřím,že v pondělí náš tým přiveze výhru!!!!HCV-olé!!!
 
 
Nester | Vrchlabí
30.03.2019, 21:23
 
 
Hermoch: tebe bych dneska fakt rad potkal.
 
 
30.03.2019, 21:23
 
 
K rozhodčím se nebudu vyjadřovat, to je pokaždý individuální. Každej to vidíme jinak.
Ovšem, upřímně, dnes byl Sokolov lepší. Sice jen o malý kousíček, ale byl lepší.
Nezbývá, než to urvat v pondělí. Pokud to bylo dnes těžký, v pondělí to bude extra těžký.
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
30.03.2019, 21:02
 
 
To jsem zvědavý na kolik disciplinární komise ohodnotí ono darované občerstvení
-dnes se sesli 4 velmi kvalitni rozhodci,coz divaci na konci zapasu nalezite ocenili tim,ze se s nimi podelili o nejake to obcerstveni po narocnem zapase..dali do toho opravdu vsechno a povedlo se jim to.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
30.03.2019, 21:01
 
 
Na hokej jsem se nedostal, ale než se tu snese všeobecná kritika na sudí (stačí si přečíst posledních 5 minut onlajnu a je mi to jasné) tak bych připomněl jednu věc. Náš tým provází v této sérii docela velké výpadky. V Sokolově i dnes jsme vedli o dvě branky. V Sokolově jsme o vedení přišli během minuty a dnes dostali gól vteřinu před koncem třetiny. To se týmu který má postupové ambice nemůže stát! Rozhodne tedy duel v Sokolově a již dvakrát jsme si letos dokázali že tam vyhrát lze. Budou rozhodovat maličkosti, ale věřím že tam kluci nechají všechno a porvou se o postup.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.