HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
01.04.2019, 21:21
 
 
Ty wassermane, nějak nechápu, co myslíš tím, že by si měli všichni vzít příklad z Kuby Soukupa....Já myslím, že všichni do sezóny dali veškerý um a srdíčko a jestli to nejsou "páni hokejisti", jak by sis představoval, tak budeš muset asi někam na extraligový stadion. A ani tam toho moc nenajdeš... Zkušení prokázali svoje kvality a mladí se měli od koho učit a mohou v dalších sezónách z toho jenom a jenom těžit!
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
01.04.2019, 21:01
 
 
Končí sezóna nedá se nic dělat. Gratuluji Sokolovu až na ten jeden podivný zápas se hrála krásná a vyrovnaná série kde vyhrál ten šťastnější tým. Pro mě se to jinak obtížně hodnotí, protože jsem byl na dvou finále a obě jsme vyhráli takže to proč to nedopadlo nechám na jiných. Dnes to ale rozhodčí evidentně nechali hrát a my nedali hodně dlouhou dobu branku. Jinak v Sokolově je to dle infa z facebooku asi napjaté.

Fanoušek Sokolova: Ostuda pro "Sokolovské security".... Stydím se doufám že na příští zápas již bude security s mozkem a ne vylizany hovada.
Jiný domácí fanoušek: co se tam dělo? Bohužel sledoval jsem na onlajnu
Odpověď: Hodili jednu světlici a pak je tam začli rubat když dělali děkovačku svým hráčům a skončilo to tak že i hráči Vrchlabí vyskočili z ledu a šli pomoc do ochozu...

Jsem zvědavý co na to Supras, ale ta jejich securitka ze zvláštní zkušenosti není nic moc. K čemu to přirovnat? No snad k securitce z Hradce Králové když jsme s nimi hráli derby, akorát ti v Sokolově nejsou všichni plešatý..
 
 
01.04.2019, 21:00
 
 
Musím vyzdvihnout snahu a férový přístup ke hře soupeře.....ale upřímně, dneska byl Baník zase lepší.......
Akorát by si měli všichni vžít přiklad z Kuby Soukupa, je to už teď pan hokejista......
 
 
jinfa | vrchlabí
01.04.2019, 20:45
 
 
Přesně,tenhle tým i přesto,že se dnešním zápasem rozplynul náš prvoligový sen..(na rozbor proč se to nepovedlo,si rád počkám...).l a také bohužel nejde nevzpomenout na zpackané derby zápasy...,si zaslouží velké uznání !!!!Přeci jenom těch parádních hokejových zážitků bylo v sezóně většina!!!! Sice nevím,jaké mužstvo a s jakým cílem tu bude na podzim hrát,ale už teď vím,že na startu nové sezóny i já budu opět při tom!!!HCV-olé!!!!Hoši děkujem!!!!!
 
 
01.04.2019, 20:29
 
 
Sláva vítězům, čest poraženým! Teď asi převládá smutek, ale není se za co stydět. Naopak. Parádní hokej a pro každého z nás zážitek a jediné co musím, je před mužstvem smeknout. Sice se nenaplni sportovní cíl či přání, ale mužstvo ukázalo velkou bojovnost a um. A kdo ví, co bude v příští sezoně..... Rád bych, aby kluci zůstali pospolu a znovu nám mohli dělat radost. Pánové, velké Děkuji.
 
 
01.04.2019, 18:09
 
 
Už je tam, už je tam! Pískej konec!
 
 
01.04.2019, 17:50
 
 
Já už mám nervy jako prase.... To nejde vydržet ...
 
 
01.04.2019, 17:19
 
 
Co jiného popřát do dnešního zápasu, nežli pevné nervy, bojovného ducha ba také trochu toho hokejového štěstí Smajlík z Vrchlabí držíme palce... HCV Oléééé Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
31.03.2019, 21:45
 
 
Doufejme že to bude zítra od sudích aspoň trochu rovina a nebudou jim žrát všechno, jako třeba minule v Sokolově kde jsme sice mohli hrát o pár přesilovek víc, ale celkově to ovlivněné nebylo. Hlavně je potřeba aby na to zapomněla kabina a hráli jsme od začátku první třetinu tak jako minule. Každý zápas byl zatím velice vyrovnaný, tak to chce udržet emoce a staré křivdy na uzdě a hrát hokej. Máme na ně! Chce to více dorážet jejich útočníky na mantinel. Přihrávka na od zadního mantinelu na ránu z voleje to byla akce u prvních dvou branek v Sokolově. A co se týká fair play tak mám na zítřek trochu jiný názor. Fair play má smysl pokud je to z obou stran, což se tedy bohužel neděje. To co předvádí Přindiš, nebo minule válející se Šik nemá se sportem nic společného a podle mě není potřeba cokoliv odvolávat proti týmu který jde za úspěchem opravdu všemi možnými i nemožnými prostředky. Spadnout na jejich úroveň to ne, ale hrát si teď na Mirky Dušíny proti takové bandě fakt nemá smysl Smajlík . Už jsme si v sezóně jasně dokázali že tu máme charakterně správné hráče ať už fauly na svou osobu odvolali: Pavel Mrňa v základní části a v play off Jaroslav Bednář a Jiří Vašíček Smajlík Proti soupeři který fair play nerespektuje to nemá smysl. Jen se divím když to tu čtu a slyším co se včera dělo že z toho mají Sokolovští fanoušci takovou radost z takové výhry. S pár jsem se v Sokolově bavil a mám před nimi respekt, ale zbytek? Buď jsou tak zaujatý že tohle nevidí a nebo jsou to slepé ovce v davu a je jim úplně jedno jak to na ledě vypadá hlavně když jejich barvy vedou. Nechápu...
 
 
jinfa | vrchlabí
31.03.2019, 18:26
 
 
Sokolov pouze těžil z lajdácké " práce" rozhodčích!!!!Nejsem zastáncem házení všeličeho na led!!!Ale když bude potřeba ,tak se na pokutu rád složím!!!Hlavně,když včerejší čtveřice neschopných rozhodčích už nikdy neoblékne pruhovaný dres Smajlík Ale teď už to musíme hodit za hlavu a všichni musíme věnovat své síly a myšlenky na zítřek.Hoši bojujte,máte na to!!!HCV-olé!!!PS:Stále je tu velká možnost na splnění našeho snu a zároveň sezonního sportovního cíle!!!!
 
 
LIEDRIAN | HOSTINNÉ
31.03.2019, 17:42
 
 
Po první třetině jsem věřil ve vítězství, uznejme však sportovně že pak byl Sokolov lepší, vymlouvat se na sudí no nevím těch zákroků bylo na obou stranách dost na hraně, a rozhodčí se snažili hru nekouskovat,škoda že se neudrželi fanoušci,pokuta asi bude tučná,kolikrát jsem psal o obraně, chybí mi tam více důrazu prosím to je můj názor jak jsem to viděl.......
 
 
31.03.2019, 14:51
 
 
Měl jsem teď pár rozhovorů s lidmi, co jsou v hokeji "na druhé straně" (rozhodčí, delegáti,atd).Pan delegát včerejšího zápasu je prý pěkná sv-ně.
Dozvěděl jsem se spoustu věcí. Tímto se omlouvám za mé špatné popsání situace kolem vhazování po Vášovo odvolání faulu. Vhazovalo se správně u nás v pásmu(ve středu hřiště se vhazuje po odvolání odpískaného ajsingu)... Zítra by zápas měli pískat zkušení sudí, kteří ještě loni pískali extraligu... Buď jak buď, máne to ve svých rukách. V tuto chvíli a hlavně zítra se musí projevit zkušenost našich ostřílených plejerů(Bedýnka, Váša)...
 
 
31.03.2019, 14:22
 
 
Včera se asi fakt nedalo vyhrát. Za stavu 2:0 jsem fakt myslel, že to je naše..Ale pak samozřejmě chyba našeho beka, jak už bylo psáno a vyhození puku na icing. Ale, pokud tedy gól padl v regulérním čase, což si nemyslím, musí se ještě vhazovat, obrovská chyba. Ve druhé třetině jejich nafilmovaný pád, za protesty desítka pro Urbana k tomu, pak odvolání trestu od Vašíčka a jejich gól. Tady je alespoň vidět, kdo hraje fér a Vašíčkovi za to tleskám, i když to třeba uškodilo.. Třetí třetina to rozhodčí tristně nezvládli, u takovýho Matějčka se divím, že odešel po svých..Minimálně 6 faulů, z toho taková polovina na hlavu.. Neodpískáno nic.. Z vhazování předmětu na led moc radost nemám, ale někdy to lidi asi prostě nedokážou udržet a včera to asi vůbec nešlo. Jen škoda, že u nás je pořadatelská služba jen na sbírání odpadků po zápase. Přindiš je jen třešnička na dortu. Je vidět, kdo to chce vybojovat sportovní cestou a kdo ne...Tleskám plnýmu baráku a tomu, jak lidi ženou hráče..A proto věřím, že zejtra to prostě urvou a v pátek bude další pekelná atmosféra! Kluci, město Vám věří, všichni Vám věří!
 
 
Nester | Vrchlabí
31.03.2019, 11:20
 
 
Zítra všichni busem. Hlašte se na fb nebo pište sms na 603354401
 
 
31.03.2019, 11:00
 
 
Schválně jsem se přečetl ještě jednou to, co psal Mlejnek na jejich stránkách. Opravdu využil všechny prostředky, aby se série vrátila ještě k ním. Utkání bylo vedeno tak, že si soupeř tu agresivitu a důraz mohl dovolit, protože rozhodčí vše benevolentně sledoval... Pak to tedy nechci vidět zítra tam! Ale chápu jejich stres:mužstvo, které trénuje 2x denně, tolik opičáren kolem a najednou by měli vypadnout? A nechci jim sahat do svědomí, ale kdo z nich by se zachoval jako Vašíček? Tohle gesto je nad všechna vítězství. Je to gesto férového člověka. Tak zítra znovu do boje a snad se rozhodne na ledě.
 
 
31.03.2019, 10:05
 
 
Ondro, super napsáno...
Malinko doplňuju poslední větu:
"Nikdy se nevzdáme, zebry v 3,14 máme"...
 
 
31.03.2019, 09:22
 
 
Presne tak. Hraci Sokolova odehrali zapas vice nez dobre,to je potreba uznat,ale podpis rozhodcich na vysledku a prubehu,hlavne absolutne zbytecne vyhrocenemu konci,je silny na me az moc. Teatralni utek caroveho byl jen tresnickou na dortu. Pak se clovek nemuze divit,ze treba Hribika chteji fanousci zabit a jeste ani nefoukne do pistalky nebo po Dedkovi hodi vsetinsti odpadkovy kos. Jak to pak muze vypadat o patro niz. Ano,je pravda,ze za stavu 2:0 to melo probihat jinak a tohle si tym mel pohlidat. O tom nemuze byt ani rec. Stejne tak jako gol na 2:1 byl hlavne o nepochopitelnem icingu( jak presne napsal marus) a nesoustredenosti hracu,kdy se uz videli v satne. Gesto fair play Jirky Vasicka je bez diskuzi.At je to za jakehokoliv stavu,tohle dela hokejistu hokejistou. Skoda ze ta pruhovana banda vcera taky neprijela piskat podle ducha fair play. Treba bysme i tak prohrali,ale ne tak jako vcera. Kluci,bojujte v pondeli za sebe,za jeden tym,za fanousky a klidne bojujte i za rozhodci,co chteji udelat zase cesky hokej lepsim. Verim vam a budu kousat onlajny jako nikdy. Nikdy se nevzdame
 
 
31.03.2019, 08:52
 
 
Těch indicií kolem sudích, že ten zápas nebyl čistej, bylo až až... Vidím hodně zápasů v roce, extraligou počínaje... Opravdu dlouho jsem neviděl tenhle hnus. Nerad to píšu, všichni sudí ovlivnili zápas! Jednoznačně!
Ano, my jsme ten zápas neodehráli dobře(od stavu 2:0),ale ta frustrace na ledě musí být převeliká...Nedivím se ani trochu třískám u nás v brankovišti... Nepomůže to, klub by měl dát ofiko stížnost na včerejší výkon všech zeber... Ne kvůli včerejšku, ale kvůli zítřku...
 
 
31.03.2019, 07:35
 
 
Pokud byla branka dosažena v regulérní čase, rozhodčí měl čas vrátit na 19.59 a mělo se vhazavat.
 
 
ondraHCV | Vrchlabí
31.03.2019, 01:44
 
 
Přesně jak psal HCSV1997.
Sokolov přijel se 6 hráčem na ledě (rozhodčím) těžko pak zápas vyhrát. Sokolov nemá dnes vítězství rozhodně zasloužené!
Musíme u nich ještě hodně zabojovat a hlavně mít štěstí na své straně.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.