HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
Nester | Vrchlabí
10.04.2020, 14:52
 
 
Ted jen pockat, jak velkej vitr v kapsach udelala ta cinska svine.
 
 
10.04.2020, 14:36
 
 
Tak to dopadlo dle očekávání a jsme prvoligový.
 
 
08.04.2020, 13:43
 
 
To Supras:Krásné!!!. Super shrnutí naší super sezóny, bohužel bez toho šťastného konce. Je mi moc líto hráčů, kteří tomu cíli mnohé obětovali a hlavně vedení a sponzorů, kteří do toho napumpovali nemalé finance. Ale "virus" tomu nepřál.
Teď hlavně všechno přečkat ve zdraví a snad v srpnu zase hurá na stadión. A že to bude zřejmě 2.liga, dokážu pochopit, protože financí nebude nikde dost.
Asi už tady nebudou hráči jako Sykora, Vašíček, Bednář, Hlaváč, ale zase jsou tu jiní, kteří musí převzít štafetu. A věřím, že zase všichni budeme rádi chodit těm našim borcům fandit.
Snad se bude hrát jiným způsobem, ne stále dokola s těmi samými soupeři.
Tak hodně zdraví a snad bude brzy nějaké info.
 
 
Nester | Vrchlabí
07.04.2020, 21:42
 
 
Shrnutí sezony od Supras
odkaz
 
 
Nester | Vrchlabí
29.03.2020, 23:26
 
 
 
 
jinfa | vrchlabí
27.03.2020, 13:16
 
 
Předně děkuju celému týmu,včetně vedení, za neskutečné zážitky při hokeji!Za to,že tu byli k vidění hráči tak velkého formátu!!!Jasně,všichni jsme se těšili na to,že se budeme rvát o postup výš.Dokonce jsme všichni věřili,že 19.4. propuknou velké oslavy.Bohužel,díky ty s.ini z Číny, jsme o svou šanci přišli.Osobně bych si přál postup,ale nikdo vlastně neví jak to všechno dopadne a co vlastně na svazu vymyslí..Sice nevím,jakou soutěž vlastně na podzim budem hrát...Ale vím jistě,že budu opět na zimáku, podporovat svůj tým!!!Ps:tak ať to všichni přežijem ve zdraví!!! HCV-olé!!!
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
27.03.2020, 12:02
 
 
To horal0007
Je pravda, že nějaké zhodnocení bychom přinést mohli. My už jsme dokonce měli připravené hodnocení základní části a vyhlídky směrem k playof. Mělo to vyjít přesně v ten den, co jsme zavřeli zimák.
Bohužel momentálně je směrem k budoucnosti mnohem více otazníků než odpovědí a vzhledem k současné situaci původní hodnocení nemá žádný smysl. My celou situaci momentálně můžeme pouze sledovat a alespoň trochu předpokládat, kterým směrem se situace ve společnosti a pochopitelně i v hokeji bude ubírat.
Rozhodujícím faktorem pro další kroky bude ekonomická situace klubu. Rozhodně se chceme držet filozofie, kterou jsme nikdy neporušili a to, činit pouze takové kroky, které si můžeme dovolit.
Jinak nějaké to podrobné hodnocení Vám dlužíme a určitě ho připravíme. Času na to momentálně máme dost. Smajlík
 
 
26.03.2020, 10:42
 
 
Zdravím. Nechci, aby to vyznělo blbě. Vím, že v dnešní době jsou daleko důležitější věci. Ale na hokej, cz čtu hodnocení trenérů mužstev 2.ligy a nikde jsem nečetl zhodnocení té naší.
Za mě : Skvělá práce našeho managementu, protože mít ve svém mužstvu takové skvělé hokejisty, to už je něco. A jak psal JJ na začátku sezóny, mladí se mají od koho učit a tim se zlepšovat. To se bezezbytku naplnilo. Opravdu jsme měli super kádr, což potvrzuje i přátelák s Dynamem. Ostatně, to byl pro mě největší zážitek této nedokončené sezóny.
Chápu, že asi nikdo nic neví, že všechno záleží na okolnostech, ale jenom doufám, že po té, co tu mrchu přemůžeme až se život vrátí do zaběhlých kolejí, tak se zase budeme moci těšit z hokeje, že tu kádr zůstane co nejvíce pohromadě a zase nás budou bavit.
Tak všem hlavně zdraví a trpělivosti.
 
 
19.03.2020, 10:48
 
 
ÚSMĚV LÉČÍ Včera pro nás mělo začít play-off, místo toho sedíme doma na zadku a čekáme co bude dál. Kluci bojovali nejen na ledě, ale i při přípravě všeho dalšího, co jsme si pro vás vymysleli. Tak se pojďte mrknout, jak to všechno probíhalo...

 
 
12.03.2020, 23:03
 
 
Na takovýho trotla v Trutnově musí být pyšní! 😂😂
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
12.03.2020, 22:39
 
 
Tipér z rodu Sybilly se tu už předvedl ale rozpouštění ledů mu vyšlo
 
 
12.03.2020, 21:36
 
 
Za mě pokud se bude rozhodovat o postupu, což svaz Podle mě bude chtít vyřešit , tak máme velkou šanci. Postoupit od "zeleného stolu"
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
12.03.2020, 20:18
 
 
Svaz rozhodne zatím je dobře že ten postup není úplně odpískaný.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
12.03.2020, 19:57
 
 
Já bych tady chtěl mít Váš optimismus. Za mě není absolutně co řešit. Tohle není Chance liga a nemáme jednoho jasného vládce soutěže, ale máme 3 vítěze skupin. Jde samozřejmě o to co Kolín, aby ten ten sudý počet účastníků jak píše paboubek, ale teď jsou vítězové tři a postup aby nechali postoupit 3 týmy, nebo Kolínu řekli že mají smůlu i přesto že byli první to se mi zdá krajně nepravděpodobné. Já si tipnu že to zůstane přesně tak jak je. Jestli máme nějakou šanci dostat ze do Chance ligy tak jedině koupí licence. A po dnešním dni si myslím že to má jeden prvoligový hokej docela nahnuté (Sokolov) ostatně jako vždy když se něco stalo v Uhelné.
 
 
12.03.2020, 19:46
 
 
Jen si tipnu. Do Chance ligy postoupí Vrchlabí a Šumperk. Účastníků bude krásný sudý počet.
 
 
Jinfa | vrchlabí
12.03.2020, 17:39
 
 
To Pepa HCV,ještě asi bude jednání...Když mohl jít Motor výš bez boje v P.O. Smajlík Tak třeba něco podobného vymyslí i ve 2.lize.Přeci nám ten zmetek z Wu_chanu, spolu s našimi lyžaři v Itálii nevezme náš sen!!!
 
 
OndraHCV | Vrchlabí
12.03.2020, 17:34
 
 
Nebylo by možné kvalifikaci pouze odložit a odehrát za 30 dní?
 
 
12.03.2020, 17:33
 
 
Těch variant by mohlo být více.. Netřeba spekulovat... Nevím kdo z případný trojice Vrchlabí, Kolín, Šumperk opravdu reálně chce postoupit do I. ligy, kdo na to má i finance... Všichni tři? Dva? Jeden? Varianta je třeba to, že do el. ligy půjde zpátky Kladno(+Buďejovice), do první ligy pak ten z vítězů skupin, co bude mít zájem a doloží případně potřebné finance na sezónu 20/21...
Ale jak říkám, spekulace, spekulace, uvidíme v nejbližších dnech, ty snad ukážou. Já děkuji celému hokejovému Vrchlabí za bezva sezonu a držte se(držme se!!!).
 
 
12.03.2020, 16:48
 
 
Dobrý den všem,
pro tuto chvíli zavíráme zimní stadion. O dalším postupu ligy - jak bude soutěž ukončená apod vás budeme informovat, bohužel, sami více v tuto chvíli nevíme. Děkujeme za pochopení a strpení.
 
 
12.03.2020, 15:21
 
 
Co dodat. Velké díky vedeni, sponzorům, že nám umožnili vidět na našem zimaku takové pány hokejisty. Hokejistům díky za výkony, že se všichni společně bili za náš sen. Bohužel, zásahem vyšší moci nemohl být uskutečněn. Je mu z toho moc smutno. :(
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.