HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
01.04.2019, 23:50
 
 
Nápodobně o Přindišovi, kripl a zákeřná sv.ině.
 
 
01.04.2019, 23:50
 
 
Vadí mi u každého a okolo Silvestra na hokej nechodím kvůli bouchačkám.
 
 
01.04.2019, 23:47
 
 
to maruš
Ještě jedna poznámka. Pokud by u vás nehrál Vašíček, kterého považuju za kripla a netrénoval Badouček, taky byste patřili k těm oblíbeným soupeřům.
P.S. Vašíček za to, jak ukončil sezónu např. Zuckerovi útokem na hlavu mimo hru. Škoda, že v tu dobu už nehrál v K.V. Ustrnul. Ta nakládačka od Vopata by byla jen slabým čajem.
P.S.S. Baďouček kdysi v Sokolově hrál, ale trenérsky se projevoval v K.V. a prostě tu díky svým podrazům není oblíbený
 
 
01.04.2019, 23:46
 
 
zdraví/zdravý... Češtino omlouvám se... Smajlík
 
 
01.04.2019, 23:45
 
 
Psychouši, podívej se na stránky Ultras Baník, tam ti pyro v jejich rukou na uzavřeným prostoru nevadí? A nebo jim běž osobně říct o 100 g mozku... Smajlík Smajlík Problém se security u vás byl každý výjezd, u nich bych bohužel nenašel ani gram mozku!!
 
 
01.04.2019, 23:45
 
 
Psycho-asi ví i doma, proč...
Nejdem si jistej, jestli jsi úplně zdraví, ale ok.. (zaťukej to, vím proč to píšu). Hele kámo, běž slavit, zasloužíte si to. Hodně štěstí(už třeba jen kvůli Stříbrovi) a koukejte postoupit. Čau
 
 
01.04.2019, 23:39
 
 
to maruš . . . Prostě mi tak říkají . . . i doma :-))
Jak říkám, co kdo komu to už nebylo vidět - pokud si někdo myslí, že mu bylo ublíženo, přijala policie - může podat podnět na postup sekurity. Pokud by ale fanoušek měl jen 100 g mozku, tak tohle nebude dělat na uzavřeném stadionu. Já bych nerad někdy utíkal s 2500 lidma ze stadionu včetně rodiny, který hoří.
P.S. K doktorovi nechodím, jsem zdraví jako řípa.
P.S.S. Služby této sekurity jsem využívat, vždy ke spokojenosti.
 
 
01.04.2019, 23:32
 
 
Psycho 1...
Dlouho jsi přemýšlel o tom tvým nicku? Ses trefil, paráda od tebe... Fakt dobrý... Až pudeš k lékaři s chřipkou, pochlub se... Možná ti něco naordinuje... Taky tě mám rád!
ps. Myslíš že je ok stříkat sprejem v davu lidí, kde jsou i lidi, kteří patří k rodinám hráčů včetně jejich dětí a rodičů? A kdyby jsi znal Vrchlabský fans, oni mají jen světlice, co si tvý děti kámo rozvěcují 24.12.,aby jim Ježíšek přines fusekle a novou šálu od babičky... Nic špatnýho... Ale jinak možná souhlasím, cokoli podobnýho k pyro na stadion nepatří... To zase jako jó
 
 
01.04.2019, 23:17
 
 
to maruš
Jsi na hokeji, ne na plese vídeňské smetánky. Od domácích diváku to bylo po celou dobu korektní. Po zápase také brankáři tleskali. Tak co chceš více.
 
 
01.04.2019, 23:13
 
 
K dnešnímu hokeji: 1. třetina
- Vrchlabí se štěstím první gól - plácnutí na branku a . . . brankář čumí a neví kudy mu propadl
- Sokolov lepší, ale vypracoval si jen dvě střelecké příležitosti, které by se daly označit za "pološanci"
- Vrchlabí se do pásma dostává jen příležitostně
2. třetina
- Bednář v jediné, ale zato super šanci, z půl metru nedorazil puk do prázné branky, puk mu sjel z hokejky mimo. Celý stadion ještě teď nechápe, jak to mohl minout, 5 vtřin čas - to je fakt umění tohle netrefit
- Sokolov v oslabení skóruje, z brankáře udělal Kovařík stojící popelnici
- Sokolov má dva samostané nájezdy - bohužel neproměnil i díky gólmanovi (už mohlo být po zápase)
- Sokolov nastřeluje břevno
- Vrchlabí začíná prohrávat souboje, nemá protihru, brankáře Sokolova skoro neohrožuje.
3. třetina
- Sokolov hraje a Vrchlabí jen vyhazuje
- další samostatný nájez, brankář Soukup výtečně chytá
- zaloužná branka Sokolova
- Vrchlabí chybí síly na totální zmáčknutí a vyrovnání
Z mého pohledu se zdálo, že Vrchlabí již nemělo síly na přehrání soupeře. Zasloužená výhra Sokolova.
Rozhodčí
Nechali hru plynout a pokud udělal hráč "faul" v zápalu boje - nevylučují - platí pro obě strany.
Dva zjevné fauly přehlédli - úder do obličeje sokolovského hráče a pak do přilby vrchlabského (oba údery byly slyšitelné přes celý stadion).
Hráči jim pomohli, neosekávalo se, žádné lokty na hlavu, až na pár drobných rozmíšek před brankou férová hra.
K závěru:
Děkovačka na obou sranách a pak jeden pitomec z Vrchlabí chce použít nebo dokonce pouzil pyro. V totálně naplněném stadioně, to chce fakt inteligenci dřevěného houpacího koně. Sekurity mu v tom chtějí zabránit a pak už z toho byl chumel a nebylo vidět kdo a komu so udělal. Pak začali hráči Vrchlabí překakoval plexi a montovat se do situacet - kruci od toho tam nejsou. Pokud by vydali všechny síly, už by jim žádné nezbyly na překakování plexi.
Brankář Soukup objíždí stadion a děkuje, diváci mu tleskají, ale atmosféra už je pokažená - díky bezmozku z Vrchlabí.
P.S. Vašíček měl více síly věnovat zápasu a ne si ji schovávat na konec na hospodskou bitku.
 
 
01.04.2019, 23:03
 
 
Jo a ještě mi to nedá nenapsal, nebo nedoplnit to mý hodnocení:
To že klub, hráči, tým opravdu udělali vše pro dnešní úspěch jasně dokazuje toto:tým jel na dnešní západ o den dřív, noc strávili ve Varech aby neměli v hnátách dlouhou cestu a únavu z ní... A pak-dneska jsme neměli NIKOHO VYLOUČENÝHO...!!! Vždycky ve všech sportech (a nejen při sportech) říkám, prohrát se může, musí to být ale se vstyčenou hlavou... Jo, a to dneska bylo...!
 
 
01.04.2019, 22:41
 
 
Wassermane, běž se osprchovat chladnější vodou na zklidnění tepu ... A jestli se ti po mě stýskalo, utři slzu kámo, už jsem tu...
Co se týká tleskání divákům? Všichni ti co řvali na Sukyho od vás,, díro,, (až jim hemeroidy velejzali z řitě), se myslím mohli třeba i chytit za přirození, když jim přijel upřímně a slušně zatleskat, co myslíš kocoure?
 
 
01.04.2019, 22:32
 
 
Zdárec všem...!
Sport je krásnej, přináší spoustu radosti, ale i smutek a slzy... Radost jsme myslím mohli mít většinu sezony, ten smutek máme teď. Je to ale jen sport. To podtrhuju!
Za dnešní zápas se nemáme za co stydět.Kluci do toho dali všechno, prohrát někdo musel.Škoda že Mrňous s Bedýnkou to nedošmudlali do prázdný, bylo by to v tu chvíli 2:0...Ale nestalo se.
Sportovně blahopřeju Sokolovu, budu jim i držet palce v boji o postup.
Chci poděkovat všem našim hráčům, vedení, trenérům, fandům a všem ve Vrchlabí, díky vám jsem měl radost z hokeje a dobrej pocit z toho, že se to tady dělá opravdu dobře! Děkuju...

ps. Dnešní zápas byl opravdu profesionálně odfoukanej všemi rozhodčími.!Pískali s citem pro hru, nefoukali nesmysly - paráda!!!
ps. 2,není příjemný, když naše fanoušky řeže pořadatelská služba, stříká po nich pepřák a pak je ošetřuje záchranka. Byl jsem na druhý straně stadionu a nevím, co se dělo... Nebyl to ale hezkej pohled...
 
 
01.04.2019, 22:14
 
 
Aj tak jste frajeři! Děkuji za úžasnou sezónu, za všechny zážitky, výjezdy, výhry i prohry se vztyčenou hlavou, prostě za vše, co jste pro nás na ledě předvedli, za ten kus práce, co jste kolem vrchlabského hokeje odvedli. HCV-olé, a SUPRAS, jen tak dále pánove a dámy, radost s Vámi hecovat ty naše kluky!
A příští sezónu na značkách, děti moje!
 
 
01.04.2019, 22:08
 
 
Ok, tímto se loučím, už sem nevylezu, Vrchlabí přeji mnoho úspěchů a co nejmíň "paboubků"
 
 
01.04.2019, 22:06
 
 
Wasermane,chápu jen že si provokatér, který leze na naše fórum,protože vaše zrušili pro dementní přispěvatele,jako jsi ty. Prohráli jsme velmi vyrovnanou sérii. Mužstvo, nejmladší v soutěži se nemá za co stydět. Díky borci a těším se na další sezonu.
 
 
01.04.2019, 22:05
 
 
Chápu....
Nicméné, pyro na stadióny nesmí.....!!!!
O postupu securiti vím, mělo by se to řešit.....
Není to správné!!!
 
 
01.04.2019, 22:01
 
 
Jak se můžou lidi vyjadřovat, když jsou buď v práci a na hokeji nebyli nebo na hokeji byli a mají v očích pepřový sprej od security???
 
 
01.04.2019, 21:55
 
 
Jen mbe trochu mrzí, že se nevyjádřili k dnešnímu zápasu fanoušci (maruš, pahoubej ...atd) , kteři si tak zakládali na rovineě, spravedlivých rozhodčích , ....co, ?chlapi, to je právě ta pokora......už to chápete?
 
 
01.04.2019, 21:32
 
 
Pro horal0007-myslím tím, že byl jediný ráč mužstva Vrchlabí, který přišel a pozdravil hledistě domácích, ono víš jde hlavně o sport, charakter a pokoru.....určitě jsou to i pilíře , které se uznávají i ve Vrchlabí......
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.