HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
Pepahcv | Vrchlabí
04.05.2020, 22:45
 
 
PetrK: Já myslím že se bude spolupracovat s oběma týmy. Jakou fanoušek Vrchlabí a Pardubic jsem nikdy nebyl nadšen z toho že je to zrovna Hradec Králové co nám posílal hráče a pomáhal. Na druhou stranu je to ve prospěch Vrchlabského týmu a tak nějak jsem to bral jak to je a ti kluci tady hráli dobře. Hráči za tu kauzu nemůžou a naopak jsem byl rád u obrody Vrchlabí a možné druhé cestě co pamatuji z kraje vzhůru Smajlík Ale chápu že pro fanouška Motoru je to citlivé téma. Já jsem na Motor zvědavý. Již několik let dominoval v 1 lize, aby si vždy v baráži dokázal že na tu extraligu pořád nemá. Letos ta dominance byla tak velká že už by museli postoupit a tak jsem zvědav jak bude tento tradiční klub vypadat.
 
 
PetrK | Špindlerův Mlýn - MOTOR !!
04.05.2020, 17:28
 
 
Hooooooooooooodně dlouho jsem tu nebyl. Stejně jako jsem nebyl ve Vrchlabí na hokeji. Jeden ze dvou hlavních důvodů je to, že každou chvíli Bedýnka vykřikoval něco o farmě činský firmy na sekačky. Já rozumím, že lidi chtějí hlavně pěkný hokej a super atmošku. Ale všechno má své meze a já nemám tu firmu rád. Nemám. Nemůžu za to. No, ale to jsem vlastně vůbec nechtěl psát. Chtěl jsem napsat, že být spolupracující klub Dynama je úplně něco jiného. Pomalu začnu hledat foťák a otírat z něj nánosy prachu .....
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
03.05.2020, 21:35
 
 
odkaz

,,Chystáme dohodu s Vrchlabím". Asi nejzajímavější část rozhovoru pro Vrchlabského fanouška Smajlík
 
 
29.04.2020, 18:47
 
 
Výtažek ze stránek HOKEJ.cz
18:42 – Záchrana pro Vrchlabí?
Pokud by se majitelem Dynama skutečně stal Petr Dědek, což je po dnešku velmi reálné, byla by to dobrá zpráva pro Vrchlabí. Dědek totiž v minulosti podporoval právě vrchlabský klub a nezapomněl by na něj ani po odchodu do Pardubic. Z Vrchlabí totiž plánuje udělat partnerský tým Dynama. Díky tomu by se mohla ve Vrchlabí hrát Chance liga.

18:34 – Dědek blízko ke koupi Dynama!
Pardubičtí zastupitelé dnes odhlasovali, že odteď povedou exkluzivní jednání o prodeji akcií Dynama už jen s Petrem Dědkem. Vše tedy nasvědčuje tomu, že se bohatý podnikatel skutečně stane většinovým vlastníkem pardubického klubu.
 
 
29.04.2020, 18:41
 
 
Ještě nevyhrál, jen ho PCE zastupitelství schválilo jako exklusivního partnera v jednání pro vstup do Dynama. Teď by měla nejspíše proběhnout jednání o smlouvě, ale nikde není napsaný, že se musí dohodnout...musíme si počkat až to bude potvrzeno.
 
 
Vas53 | Vrchlabí
29.04.2020, 18:35
 
 
Tak Dědek vyhrál Pardubice. Teď to zastupitelstvo schválilo. Doufejme že to je pro nás dobrá zpráva.
 
 
Rusek | HradecKrálové
29.04.2020, 09:42
 
 
Ono je jedno koho budete farmou,na tak malé město bude chance liga dobrá,jen jestli bude,na druhou stranu derby pak žádné nebude,má to pro i proti... Pardubice-Vrchlabí----Hradec-Kolín...... (dlouhý řetězec byl zkrácen)
 
 
28.04.2020, 21:44
 
 
 
 
28.04.2020, 11:42
 
 
To jinfa: On každý druhý příspěvek na fóru sekačky Schona, neboť mechov žádnou licenci nevlastní, je o Dědkovi a o nás.No, maj z toho Dědka pěknej vítr. To víš, hokejové město Pardubice mělo slabší chvilku a může to být hned jinak. O sekačce S.chonovi se moc dobře ví, že je značně přelétavej a znenadání bude třeba Mountfield třeba v Ústí, kde usilovně hledají sponzora. Necháme se překvapit.
 
 
jinfa | vrchlabí
28.04.2020, 11:12
 
 
To:Paboubek, Je těžká doba..,ale úplnou farmou snad né Smajlík Spíš spolupracujícím týmem Smajlík Ovšem na fóru mechováků , kvůli tomu vypukla ohledně našeho Vrchlabí, davová hysterie Smajlík On ti někteří fans Hradce u Pardubic, stále trpí mindrákem z dob našich vzájemných soubojů v 1.lize.. Smajlík
 
 
28.04.2020, 09:29
 
 
Že by jsme se stali ve středu farmou Dynama ?
 
 
19.04.2020, 19:59
 
 
Věřím našemu vedení, že rozhodne dobře. Jsou to zkušení matadoři co už mnoho let vedou tento klub "byť i s různýma přehmaty tak" že návštěvnost je velmi pěkná a to dokládá kvalitu práce jak v kanceláři tak především na hřišti. Právě proto si myslím, že bych tu první ligu bral i s tím , že budeme bojovat o přežití v soutěži. Ano, jsme vlastně téměř zvyklí hrát v popředí.Ale jsem přesvědčen, že jsme schopni postavit takový kádr, který se bude bít celou soutěž v každém zápase o body a že tu sezóno můžeme ustát. Dost dobře si totiž nedovedu představit, že budeme nadále hrát druhou ligu v stejném, naprosto nudném formátu jako tuto sezónu, byť by jsme měli družstvo opět na postup.

 
 
jinfa | vrchlabí
19.04.2020, 09:05
 
 
To Ivos14 Řekl bych ,že neustále probíhají jednání s partnery..Já bych našemu vedení věřil a nechal jeho členy v klidu pracovat...Na finální rozhodnutí a případné podání přihlášky do Chance ligy, je ještě dost času. Smajlík
 
 
18.04.2020, 19:10
 
 
odkaz
A co na to vedení ve Vrchlabí?
 
 
15.04.2020, 19:35
 
 
Přátelé, ať to dopadne jakkoliv, tak v srpnu, nejpozději v září, na zimák.
 
 
15.04.2020, 18:23
 
 
To Nester..
Ve vší slušnosti, pokoře a úctě ke sportu, hokeji jako takovému... Jsou přece důležitější a horší chvíle a očekávání v životě lidském... Kór v téhle době se s nimi setkáš na každém kroku... Ono to dobře dopadne.
 
 
15.04.2020, 11:48
 
 
já si tipnu,že to zůstane u 2.ligy Smajlík
 
 
Nester | Vrchlabí
15.04.2020, 09:11
 
 
Jak je tu ticho. Vsichni se boji, co bude. Smajlík
 
 
bubíček | šumperk
11.04.2020, 20:58
 
 
To čau byla zkouška jestli mi to funguje. Jinak držím palce,at vám ten postup vyjde. Smajlík
 
 
bubíček | šumperk
11.04.2020, 20:53
 
 
čau
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.