HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

 
kukis.... | Vrchlabí
12.09.2019, 23:05
 
 
Ono je pohodlnější ty negace vyzvracet tady pod rouškou anonymity ☺ Smajlík Smajlík
 
 
Nester | Vrchlabí
12.09.2019, 20:09
 
 
A nic. Nikdo z mistnich hrdinu, kritiku a kecalu na tiskovku nedorazil. Tak tu pak nebulte, ze neco nevite nebo ze to a tamto je blbe.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
11.09.2019, 09:38
 
 
Zdravím, dnes by se na webu měla objevit další doplňující informace k situaci v A-týmu.
Opět musím napsat, že chápu rozhořčení některých fanoušků, že není dostatek informací k sestavě. Bohužel musím konstatovat, že letos těch pohybů je spoustu a ani dnes ještě není definitivní podoba týmu. Navíc finální tvorba týmu se pro nás opravdu uzavře až 15.12.
Někteří hráči - Dvořák s Jiráskem dorazili až minulý týden a to ve chvíli, kdy je tým již v nějaké podobě. Takže finále se dozvíte do konce týdne.
Jinak J.Bednář, P.Sýkora a J.Hlaváč jsou od tohoto týdne k dispozici a v sobotu by měli být připraveni.
Co se týká vstupného, tak ho považuji za zcela relevantní. Pokud někomu přijde 100 Kč za 2,5 hodiny zábavy, kde může vidět bývalé hvězdy NHL, Extraligy i reprezentace málo, tak je to jeho názor a nechci mu ho brát. Ale celé fungování našeho klubu a podpora města, pana Cermana, pana Dědka a ostatních partnerů je založena na diváckém zájmu a na spoluúčasti diváků. Navýšili jsme rozpočet, přitáhli známá jména a doufáme, že to bude fungovat. Je to sport, kde na papír můžete napsat cokoliv, ale vše se odehrává na hřišti. My ale našemu projektu věříme a doufáme, že Vás to bude bavit a že budete ochotni se na tom podílet. Vítězí ten, kdo věří.
 
 
10.09.2019, 13:37
 
 
Tuto sobotu už pojede klasicky fan shop, takže tam Smajlík
Najdete tam pár zbývajících hračských dresů, šály, puky na klíče, vlaječky ... nově potom minidresíky, polštáře, klíčenky, odznáčky, zimní kulichy...
Později ještě doplníme puky s logem, kšiltovky a trička.
Pro letošní sezónu jsem se snažila fan shop rozšířit, tak si snad každý najde to své Smajlík
 
 
10.09.2019, 10:37
 
 
To Dadau: Díky za info. Chtěl bych se zeptat, zda je možné někde zakoupit dresy hráčů či puky, ev.podsedáky s logem?
 
 
10.09.2019, 10:03
 
 
Soupisku, která je uveřejněná, poskytl redakci pan Jakubec, pro tuto chvíli by měla být konečná.
 
 
10.09.2019, 09:07
 
 
Tak třeba Dvořák se mi celkem líbil. A třeba na hokej.cz píšou že z Litoměřic odešel do Vrchlabí. Snad se brzo tady nebo v nějakém článku dozvíme jak to je se všemi hráči kteří tu byli na zkoušku.
 
 
10.09.2019, 07:46
 
 
To: Misan46 - Viděl jsi přípravné zápasy? Tak si pak asi umíš odpovědět...
 
 
jinfa | vrchlabí
09.09.2019, 23:11
 
 
Oni by možná někteří za tohle vstupné očekávali extraligu... Smajlík Né,vážně.Ani mě tohle zdražení nevadí.Náklady bohužel rostou všude, kam se člověk podívá.Dadau děkuju za zveřejnění soupisky!Myslím si ale,že tým ještě bude v průběhu sezóny vhodně... doplněn.Jak to vypadá s Petrem Sýkorou?Budeme v sobotu kompletní?PS: jsem rád,že si J.Jakubec občas udělá čas a zapojí se do zdejší diskuse.To se málokde vidí!!A proto bych ,když nepíše hned.., nemluvil v jeho případě o aroganci. Smajlík Takže v sobotu naviděnou!!!HCV-olé!!!
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
09.09.2019, 22:42
 
 
Ohledně vstupného si myslím že je na 2. ligu nadstandardní spíše prvoligové. Osobně mi to tolik nevadí pokud se bude na co dívat a některá jména to slibují, přesto to ale opět nebude jen o jedné lajně, ale o tom aby si sedl celý tým a branky dávali všichni. Příprava nám moc nesedla, ale byl jsem na dvou zápasech a vyvozovat z toho nějaké ukvapené závěry je předčasné. Nevím v jakém tréninkovém procesu tým byl a navíc mužstvu v obou zápasech chyběli hlavní opory, přesto bych od ostatních hráčů očekávával hlavní v zápase s Novou Pakou větší zápal o to porvat se o čas na ledě, až ty opory přijdou. Je to ale jen příprava. Co se týká informovanosti tak tam soupisku máte a o posilách jsem se taky dozvěděl a že tam hokej.cz zkopčí sestavu z posledního přáteláku jako předpokládanou sestavu do sezóny to není větší informovanost. V sobotu nemůžu takže se budu těšit ve středu ve Dvoře Králové. Ještě k soupisce musím říct že jsem čekal trochu více hráčů na střídavý start z Hradce Králové, ale asi když nejsme prvoligový tak to nepůjde. Velká škoda je Jana Bergra, kterého Hradec pustil do Prostějova.
 
 
09.09.2019, 22:37
 
 
Co Hašek a Dvořák ?
 
 
ocelot | Vrchlabí
09.09.2019, 20:23
 
 
Drahá permice? Co to tady zase čtu za nesmysly? Za sezonu dát přibližně to samé jako za půl nádrže benzínu do auta resp. jako za cca 15 krabiček cigaret? Kdo tohle píše, neměl by na tuhle diskuzi ani chodit. Kam si myslíte, že ty peníze asi jdou? Že si na ně vedení udělá mejdlo? Doufám, že takhle ubohé myšlení nemá nikdo ze skalních fandů HCV! A těm normálním-ať už to začne.Dopadnou to samozřejmě může jakkoliv,ale věřím,že všichni udělali a udělají maximum-vč.fanoušků!
 
 
09.09.2019, 20:20
 
 
Ale máme bezpečně nejmenšího hráče. Nejen v okolí ale i na celým světě. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Jinfa | vrchlabí
09.09.2019, 20:17
 
 
To:HcvVrchlabi_souhlas!V sobotu všichni na značkach!Jestli chceme postup,tak náš tým musí už od začátku vědět,že za ním stojíme!!!
 
 
09.09.2019, 19:49
 
 
Co se vám zas nelíbí? Sezóna ještě nezačala a už brbláte Smajlík Je drahá permice? Tak si ji nekupujte a můžete se zajít podívat občas.... Nevím jestli máme Top tým, ale určitě to je parta kluků, kteří pro úspěch udělají maximum a vidět Bednáře při hře, to je hokejová fantazie. Takový páni hokejisti se už dnes nevidí. Chci věřit tomu, že brblalů bude minimum a naopak mi ostatní se sejdeme už příští sobotu v hojném počtu a vytvoříme naším parádní atmosféru.
 
 
Nester | Vrchlabí
09.09.2019, 18:29
 
 
To je banda tady. :-D furt se neco nelibi. Tym na h*vno, vysledky na h*vno, soupiska na h*vno, fb na h*vno, vstupny na h*vno. Ze sem vubec lezete.
Treba me stve, ze nemuzu napsat h*vno bez hvezdicky.
 
 
09.09.2019, 17:42
 
 
Dobrý večer,
na hokej.cz byla všeobecná soupiska dle přátelských utkání. Konečnou soupisku najdete v záložce A tým, dnes dopoledne jsme ji doplnili.
 
 
09.09.2019, 13:47
 
 
Tuhle sezónu čuju jako pěkné průser! Za poslední dobu webovky i FB, asi nejhorší v aktuálnosti široko daleko. A neskutečný úlet s tím vstupným a to zdaleka nemáme žádný TOP tým na vysněný postup. Sorry, jako. Smajlík
 
 
09.09.2019, 10:15
 
 
Opět arogance a boj o fanouška ze strany p. J.J. Díky!!
 
 
Kiznoh | Vrchlabí
08.09.2019, 21:28
 
 
To Kadatom: To je super, ze se soupiska objevila na hokej.cz. To nasim fanouskum pomuze. 😩
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.