HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "rentier" |  vypnout filtr
 
RSS
 
20.07.2020, 16:13
 
 
Bingo.Je vysoce pravděpodobné,že o vyprodaném zimáku si bohužel dlouho necháme jenom zdát Smajlík
 
 
15.04.2020, 11:48
 
 
já si tipnu,že to zůstane u 2.ligy Smajlík
 
 
08.03.2020, 09:25
 
 
no pokud jde o Rolínka,tak mám pocit,že i kdyby měl chuť ještě po tom psychicky náročným obdobím s Pardubicemi tady pomoci,tak že určitě nebude splňovat limit minima odehraných zápasů za Vrchlabí v základní části,které je nutné splnit.Pokud se pletu,tak mě nědo opravte Smajlík
 
 
19.12.2019, 19:06
 
 
toto je zajímavé.....
odkaz
 
 
15.09.2019, 14:03
 
 
na provokatéry přece odjakživa nejvíc platila ignorace,to je užírá nejvíc.Čím více reakcí tady najde,tím větší radost mu děláte.Hezký den Smajlík
 
 
19.03.2019, 20:21
 
 
no každopádně Bedýnka tam asi dost citelně chybí,to je jasný Smajlík
 
 
25.11.2018, 17:49
 
 
podle mě jde jen o momentální krizi,která se může zlomit už ve středu v Jablonci.Herně ten mančaft nevypadá vůbec špatně,bohužel to tam teď nepadá,i když šancí se vytvoří vždycky dost...ale zatímco na začátku sezony to tam spadlo skoro všechno,tak teď nic.Každopádně věřím,že se karta zase obrátí a body budeme sbírat dál Smajlík
 
 
17.09.2018, 19:18
 
 
...jsem si vyslechnul tu tzv.hymnu HCV.Tohle snad nemůže nikdo myslet vážně Smajlík Smajlík neví někdo kdo za tímhle paskvilem stojí?Mám při poslechu pocit,že poslouchám Československý rozhlas někdy kolem roku 1955. Smajlík
 
 
29.12.2017, 12:17
 
 
pěkný rozhovor s M.Filipem Smajlík
odkaz
 
 
02.08.2007, 11:54
 
 
Dostáváme docela zabrat, říká útočník Petr Horčičkadnes 4:59 VRCHLABÍ - První výhru v přípravě si v úterý vychutnali hokejisté z Krkonoš. Prvoligový nováček si na domácím ledě poradil s Hradcem Králové. Diskuse
K tomu, aby Vrchlabáci otočili výsledek z 0:1 na 2:1, ale nestačilo jen mávnout kouzelným proutkem. Skalp východočeského rivala si na ledě museli vydřít.
„Mám toho dost,“ prozradil po zápase unavený útočník Petr Horčička. Jak by také ne, vždyť vrchlabský tým se v současné době prochází přípravou, která se s tou loňskou nedá srovnávat.. „První liga je úplně jiná soutěž. Jedeme pravidelně dvoufázově pondělí, úterý, čtvrtek, a i když máme zápas, tak dopoledne jsme normálně na ledě, posilujeme, skáčeme schody,“ popisuje Horčička přípravné galeje pod Vladimírem Jeřábkem. „Středa, pátek se na led podíváme sice jen jednou, ale zato na tři hodiny,“ doplnil výčet týdenního tréninkového cyklu.


„Dostáváme docela zabrat,“ konstatoval Horčička. „Rozhodně se neflákáme,“ potvrdil jeho slova obránce Vyskočil. Možná i proto horalové působili v první třetině proti Energetikům těžkopádným dojmem. „Ještě nejsou tak dlouho na ledě jako my, minulý týden snad trénovali jen jednu fázi,“ pokusil se Horčička vysvětlit jeden z důvodů, proč měl Hradec navrch. “Trochu nás i ze začátku zaskočilo, jak po nás šli,“ dodal.


Od druhé třetiny však na důrazu a bruslení přidali také domácí hráči a hokej dostal grády. „Hlavně tam však byla i motivace, Hradec není tak daleko. Alespoň jsme jim ukázali, že to s námi nebudou mít jednoduchý,“ řekl Horčička a přiznal, že ačkoliv šlo pouze o přípravné utkání, rivalita mezi kluby byla cítit. „Hecnul to i trenér,“ skočil Vyskočil do řeči spoluhráči. Vrchlabský lodivod Vladimír Jeřábek totiž v minulé sezoně působil v Hradci. A jakou částkou tedy trenér na hráče zapůsobil? „To je interní záležitost,“ smál se Petr Horčička. „Určitě je ale rád, že jsme ho stáhli o pár korun,“ zažertoval si Tomáš Vyskočil.


Dnes hokejisté na tréninku odehrají jakýsi modelový zápas mezi sebou a další přípravný pak příští týden v úterý doma proti Benátkám. „Potom bychom už měli vědět více, kdo půjde pryč a kdo zůstane v týmu,“ řekl asistent Josef Řeháček.
Michal Bogáň

 
 
02.08.2007, 11:13
 
 
a zatím mi to dost pomalu načítá stránky...ale to se snad vyladí.Každopádně je to veliký pokrok a tento web bude už plně srovnatelný s konkurenčními v první lize.
 
 
rentier | HCV
02.08.2007, 09:30
 
 
tak už to běží... Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.