HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "paboubek" |  vypnout filtr
 
RSS
123456789>
 
21.07.2020, 11:24
 
 
A co nějak dát Burešovi najevo, že mu na to jeho omezování kácíme ? Na trutnovsku snad víc jak slovy "pět" nakažených nebylo. Co nám nechat trochu osobní odpovědnosti. Jsem starý,bojím se, mám nadváhu, cukrovku,potíže s dýcháním? Tak snad na ten zimák nemusím,, dokavaď nebude vakcína anebo kovit nezmizí.Těším se na sezonu a snad bude vše v cajku.
 
 
26.06.2020, 20:56
 
 
Dynamo Pardubice - HC Stadion Vrchlabí - BK Nová Paka. Doufám,že ta spolupráce bude fungovat ku prospěch všech. Kde je vůle, je silná naděje. Kde se lže, lze očekávat jen podrazy! Co na to Vasile? Aby jsme se ještě od toho dvoráka na Hokej .cz nedozvěděli, že krom všech našich hokejistů měli ještě povinně vypomáhat SUPRAS. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
18.06.2020, 06:22
 
 
Pěkně se nám ten tým skládá! Všechny posily jsou TOP hráči. A určitě posilování nekončí. Vhodně doplnit mladejma z Dynama a bude to vypadat slibně.Vždyť i Jakub Nakládal co se vrátil domů do Pardubic jako mlaďoch hrál za nás. Je to pěkná motivace pro mladý.
 
 
02.06.2020, 20:09
 
 
Do Kolínský Mountfield kozlí farmy míří trio sekaček, co kdysi působili u nás. Obránci Miroslav Kukla, Jakub Muška a útočník Jan Veselý.
 
 
01.06.2020, 12:22
 
 
Už když jsem četl s Tomášem rozhovor o jeho odchodu z Prostějova, napadlo mě, že by se nám tuze hodil. Nešel by do neznáma. Ale přeci je to Jihočech a tak jsem ho čekal spíše v Táboře. O dávné spojitosti s naším trenérem Baďoučkem jsem neměl tušení a možná to rozhodlo. Tomáši vítej !!!
 
 
22.05.2020, 13:00
 
 
To Hcvvrchlabí: Naprostý souhlas. Za sebe velký dík všem končícím hráčům!!!! A určitě není nikde psáno,dáno, že se tu nemohou v budoucnu zase objevit. Viz. např. návrat po létech Jána Bendík.a.
 
 
08.05.2020, 18:13
 
 
To Jirka Jakubec: Máme ve vedení zkušenostmi ošlehané borce co umí.
 
 
08.05.2020, 17:40
 
 
My máme ve vedení již vlastně staré, zkušené matadory a proto věřím, že tu bude opět silný tým a pro hráče bude čest hrát zde ve Vrchlabí.
 
 
06.05.2020, 12:28
 
 
Hurá, tomu říkám supr zpráva! Sice je tento postup "jaksi" divný, bez pravé atmosféry v hledišti i na hřišti. Aspoň jsem si připomněl na videu a foto ukázkách ( převážně z dílny Petra K.) ty úžasné okamžiky. Neopakovatelnou atmosféru na našem stadionu ve finále s Chrudimí. Vlajky, trubky kde se podíváš. Fandil celý stadion s vynikajícím kotlem, kde bylo hnedle 6 bubeníků!!! Byl bych rád, kdyby se ta skvělá atmosféra znova vrátila. Neskutečné výjezdy do Chrudimi a nekončící oslava postupu na ledě v Chrudimi, v hospodě v Dolní Branný a do rána na Pražský. V 1.lize mnoho úžasných utkání!!! Na hřišti jsme měli skvělé srdcaře, výbornou partu. Zmíním snad jen jednoho. Nikola Gajovský.Byť si se odskakoval z extraligové Boleslavi, jeho důležité góly neopakovatelné, včetně radosti všech hráčů.Mnohokrát to vypadalo jako by jsme se stali mistři světa. A tak se moc těším na září a že v první řadě vyprovodíme koronu a pak si budem užívat zvučné soupeře. Těším se na spolupráci s Dynamem, protože Dynamo ju jedním z nejtradičnějších klubů. A teď už budu sledovat škatulata hejbejte se a těšit se na budování prvoligového družstva. HC HCV OLÉ
 
 
28.04.2020, 11:42
 
 
To jinfa: On každý druhý příspěvek na fóru sekačky Schona, neboť mechov žádnou licenci nevlastní, je o Dědkovi a o nás.No, maj z toho Dědka pěknej vítr. To víš, hokejové město Pardubice mělo slabší chvilku a může to být hned jinak. O sekačce S.chonovi se moc dobře ví, že je značně přelétavej a znenadání bude třeba Mountfield třeba v Ústí, kde usilovně hledají sponzora. Necháme se překvapit.
 
 
28.04.2020, 09:29
 
 
Že by jsme se stali ve středu farmou Dynama ?
 
 
19.04.2020, 19:59
 
 
Věřím našemu vedení, že rozhodne dobře. Jsou to zkušení matadoři co už mnoho let vedou tento klub "byť i s různýma přehmaty tak" že návštěvnost je velmi pěkná a to dokládá kvalitu práce jak v kanceláři tak především na hřišti. Právě proto si myslím, že bych tu první ligu bral i s tím , že budeme bojovat o přežití v soutěži. Ano, jsme vlastně téměř zvyklí hrát v popředí.Ale jsem přesvědčen, že jsme schopni postavit takový kádr, který se bude bít celou soutěž v každém zápase o body a že tu sezóno můžeme ustát. Dost dobře si totiž nedovedu představit, že budeme nadále hrát druhou ligu v stejném, naprosto nudném formátu jako tuto sezónu, byť by jsme měli družstvo opět na postup.

 
 
11.04.2020, 18:07
 
 
To Igi44: Ty jsi nějaká osina, že jsi vlezl do zádele někomu z našich majitelů aby jsi měl nějaké" zaručené "informace? Smajlík Smajlík Smajlík Neploď tady slinty. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
10.04.2020, 23:28
 
 
Pro mě je to logické a správné rozhodnutí poslat všechny vítěze skupin vejš. Kolik družstev se do 1. ligy přihlásí je teď určitě ve hvězdách. Tak uvidíme co ten korovir vůbec provede. Já budu doufat, že zde bude opět 1. liga. Ani by mě ale nepřekvapilo,kdyby tam působilo několik poloprofesionálních klubů.
 
 
12.03.2020, 19:46
 
 
Jen si tipnu. Do Chance ligy postoupí Vrchlabí a Šumperk. Účastníků bude krásný sudý počet.
 
 
12.03.2020, 14:25
 
 
Tak moje obava byla bohužel správná. Možná hokej. svaz v čele s Králem to pochopí jinak, ale pro mě je to konec sezóny.
 
 
12.03.2020, 12:13
 
 
Tak jak to tak vypadá, asi pokračovat ani nebude možné. :(
 
 
10.03.2020, 21:11
 
 
Ale byl to smutný zápas bez diváků. Ne všude maj Bureše. Třeba teď hraje LM Lipsko s plným hledištěm.
 
 
10.03.2020, 20:10
 
 
Naši měli velkou chuť hrát .Díky hoši. A perfektní ukazatel skóre. Smajlík
 
 
10.03.2020, 17:32
 
 
Tak z toho vyjádření ministerstva, že se akce může zúčastnit pouze 100 lidí jaksi pomotalo hlavu Královi a nepřekvapivě Hermochovi, který by i uvěřil, že Číňani koupili Trutnov a fanoušci si musí povinně nechat operovat oči. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.