HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "ocelot" |  vypnout filtr
 
RSS
 
ocelot | Vrchlabí
09.09.2019, 20:23
 
 
Drahá permice? Co to tady zase čtu za nesmysly? Za sezonu dát přibližně to samé jako za půl nádrže benzínu do auta resp. jako za cca 15 krabiček cigaret? Kdo tohle píše, neměl by na tuhle diskuzi ani chodit. Kam si myslíte, že ty peníze asi jdou? Že si na ně vedení udělá mejdlo? Doufám, že takhle ubohé myšlení nemá nikdo ze skalních fandů HCV! A těm normálním-ať už to začne.Dopadnou to samozřejmě může jakkoliv,ale věřím,že všichni udělali a udělají maximum-vč.fanoušků!
 
 
ocelot | Vrchlabí
18.12.2018, 19:39
 
 
Smajlík Smajlík Smajlík nemohu nevzpomenout hradecký plakát "Jeřábek a Gengel= genetický odpad!" Nějak mi to zůstalo v hlavě... Smajlík . Jinak díky vedení za maximální snahu o zatraktivnění vrchlabského hokeje-jsem rád,že s permicí nebudu muset čekat ty nekonečné fronty u pokladen! Jinak zdravím všechny kmenové přispěvatele a Ricardia zvlášť a přeji hezké svátky a super hokejové zážitky s naším HCV. To, že sem kvůli některým jedincům už nepíši, neznamená, že nečtu a nežiju s Vámi! Děti moje....!!!
 
 
ocelot | Vrchlabí
31.01.2018, 11:59
 
 
Dík za info! A u nás by to nešlo? Také to přece natáčíme a pro ty kteří nemohou na zimák by to byla bomba veliká! K posile mám jeden návrh-pojďme si to čekání zkrátit tipovací soutěží Smajlík .Jarda nám tedy nevyšel a tak já tipuji (dle indicií a posunech v útocích) Honzu Hlaváče. A v sobotu jsem zvědavý, jaké bude číslo a jak se bude lišit od středečních zápasů...HCV olé!
 
 
ocelot | Vrchlabí
28.01.2018, 18:06
 
 
Smajlík Smajlík Smajlík no, kdyby nás potřetí vyloučili, tak se 100% nesmazatelně zapíšeme do historie českého hokeje! Klukům díky alespoň za bod a teď se soustředit na Bílinu, se kterou nám to dlouhodobě nějak nejde...Onlajny jsou kapitola sama pro sebe, ale teď jsem se díval na jejich formát ze Šumperka a mají to super! Všechny góly vkládají ihned videosekvencí. Nenajde se ve Vrchlabí nějaký šikovný IT technik a hokejový fanda? Ještě mám jeden dotaz na Jiřího Jakubce-jak to prosím vypadá s Patrikem Maďarem? Play-off se blíží a čtyři silné útoky by se přece hodily-ne? Dík za info!
 
 
ocelot | Vrchlabí
20.11.2017, 18:17
 
 
Poprvé letos zdravím všechny diskutující! I když nepřispívám, neznamená to, že nečtu a musím začít netradičně-nemohu si pomoci. Zdravím totiž i Hermocha, kvůli kterému jsem loni diskuzi ke konci ani nesledoval, ale letos je to on něho již ok-jen tak dál! Ale otočme list a pojďme k derby. Zastavím se u několika sporných momentů.Nájezd jejich gólmana do rozhodčího jsem měl krásně před očima (stejně jako ten Nikův u nás) a musím napsat, že byl možná o 10% slabší, ale prostě byl! Pokuď si tohle nechá sudí líbit, je to průšvih-padni komu padni! Pak mi vrtá hlavou, jak nám mohlo být při trutnovském powerplay odpískáno zakázané uvolnění. Dnes jsem studoval pravidla o hybridním acingu a tohle bylo prostě pochybení rozhodčích, ale tím, že se vhazovalo u nás, tak to ani nepřiznali. Prosím Jiřího Jakubce- řekl k tomu něco rozhodčí střídačce? Vysvětlil to nějak? Byla to dost zásadní situace-mohli jsme zvýšit a byl by klid a nemuselo dojít ani na infarktový závěr, který jsme si ale podle mě způsobili sami netaktickým postavením hráčů při vhazování-koukněte se na to na FB.Jinak klobouk dolů před Martinem Abrahamem. Není mi jasné, jak je možné udržet klidnou mysl při takovém průběhu a atmosféře zápasu. Myslím, že mu v tom hodně pomohli i spoluhráči, konkrétně David Pojkar, alespoň to tak z hlediště vypadalo...Prostě-kluci díky moc, protože tohle v každém fanouškovi HCV zůstane hodně dlouho!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.