HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "horal0007" |  vypnout filtr
 
RSS
1234>
 
18.02.2020, 06:59
 
 
To Nester: Při 101 trestných minutách je to fakt srdce a bojovnost. Smajlík
 
 
16.02.2020, 10:21
 
 
To Jinfa: Taky jsem rád, že včerejší utkání bylo tak jednoznačné, bez nějakých pochyb a nějakých spekulacich. Přece jenom, nyní hrajeme v hodně omlazené sestavě a kluci hrají o svoji další budoucnost, tak nějaké spekulace nejsou na místě. Že ne vsechno a vždy se podaří, to je ve sportu přece normální.
A výlevy Aleše Pulpána, to je jenom obyčejná frustrace. Nenaplnili svůj cíl, nebo spíš přání, jemu se nedaří tak, jak si přál. To, že tam mají své problémy je jasné, migeace hráčů je tam nevídaná, ale to jsou jejich problémy.
Věřím, že my kvalitně dohrajeme základní část, pak se dobře připravíme na play off, budou se nám vyhýbat zranění a společně půjdeme za naším cílem.
 
 
08.02.2020, 13:47
 
 
To Sisibra
Já na hlavní tribunu chodím pravidelně a ohlasy na Supras jsou jen pozitivní a obdivné.
Že tam je nějaké to neslušné slovíčko - jsme na chlapském sportu. A nemyslím si. že by to bylo nějak neúnosné.
 
 
08.02.2020, 13:02
 
 
Ke včerejšku lze říct jen BRAVO. Jak na ledě, tak v hledišti. Naši hráči prokázali, že jsou z opravdu dobře trénování. Myslel jsem si, že postupem času budeme fyzicky odpadat, ale to se určitě nestalo. Skvělý zápas určitě přínosný pro obě strany.
A v hledišti se diváci určitě bavili, supras parádní, ale pochvala i pro spoustu diváků z Pardubic.
 
 
30.01.2020, 10:59
 
 
Včera se Děčín držel v 1 třetině jenom díky neproměňování našich šancí, ve druhé to napadlo a 3 už byla dohrávání.
Taky se mi líbí mladý Šlaicher a když bude takto pokračovat, i branky přijdou. Stejně jako řada Kastnerova s Hozákem a Chalupou. Taky jí to chvíli trvalo a dnes se jim daří. Moc se mi líbí.
Ale to můžu napsat i o dalších mladých jako je Kynčl nebo Kuba Moník.
Jenom škoda, že nemáme možnost konfrontace s (při vší účtě k soupeřům) kvalitnějšími mužstvy.
Teď si hlavně přeji, aby zranění Honzy Hlaváče nebylo až tak vážné, jak to včera vypadalo.
A abych nezapomněl, gratulace Urbymu k hattricku.
 
 
19.01.2020, 09:33
 
 
Souhlasím, v Jablonci to nebylo úplně lehké, nicméně jsme utkání měli pod kontrolou a jenom našimi individuálními chybami jsme soupeři dovolili korigovat. Přece jenom, absence 3 obránců a 1 útočníka.... Ale mužstvo se s tím vypořádalo a vezmeme další 3 body. Zvláštní pochvalu zaslouží gólman. Opravdu včera Abry chytal velice dobře a dost nás podržel.
Teď ve středu doufám v pěknou návštěvu a kvalitní hokej.
 
 
11.01.2020, 21:51
 
 
3 body doma, ale jinak hokej plný zbytečných jak to napsat asi divadelních výstupů a ten pruhovanej pán jim to žral. Tak vlastně super nácvik hry v oslabení... 5 na 5 se toho moc neodehrálo. Tak ve středu doma a dnes hoši díky.
 
 
04.01.2020, 21:15
 
 
Pánové, gratulace k 3 bodům a gólovým hodům. Jsem rád, že 3 třetina byla taková, jaká byla a branky Bedýnky, Chajdy, Sejka a "bubáka" potrhlý střelecký apetit. Gratulace Sejkovi k hatricku a ať se daří i nadále. Tak ve středu snad pěkná návštěva a kvalitní hikej Smajlík
 
 
12.12.2019, 16:36
 
 
Dotaz asi na vedení :Vzhledem k delší přestávce mezi svátky, není plánováno nějaké přátelské utkání? A bude letos opět akce pro dětský domov? Díky.
 
 
11.12.2019, 22:24
 
 
Krásný hokejový podvečer. Naprostá dominance na ledě i v hledišti. Moc díky. A už se těším na sobotu. Je to paráda a hráči nás opravdu baví.
 
 
24.11.2019, 08:21
 
 
Utkání bych rozdělil na 2 a poslední třetinu. Za ty 2 gratulace. Opět hokejová paráda s krásnýma akcema, ta poslední tretina- bezvládi, žádná hokejová kázeň. Do útoku, to jo, ale do obrany už to hlavně u některých hodně vázlo a když už, tak tam nebyl žádný důraz. Jsem rád, že ve stejném duchu mluvil trenér na tiskovce. Ale lze to omluvit v takovém utkání, kdy je nahráno a věřím, že v dalších se to už opakovat nebude. A chci pochválit Honzu Hlaváče, který byl všude a hodně si v té lajně sedí. Moc se mi líbil i David Chalupa s Filipem Jiráskem, Jakub Moník a Štěpán Havránek.
Takže za 3 body a 2 třetiny díky.
 
 
17.11.2019, 13:20
 
 
Maruš,souhlasim, že se musel zlepšit a to hlavně v nasazení. A to vylepšil, ale to je věc, kterou jaksi beru jako samozřejmost. Ale už dost.
Celkově jsem z naší hry nadšený. Přiznám se, že jsem měl trochu pochybnosti vzhledem k věkovému složení mužstva. Ale jak je vidět, úplně zbytečně. Kádr je složený opravdu dobře. Samozřejmě, že hlavně první dvě lajny se starají o branky, třetí je hodně bruslivá, skvělá v napadání, ještě by to chtělo více klidu v zakončení, protože díky bruslení si těch šancí vytvoří poměrně dost. A čtvrtá, příchodem Blahyče, půjde taky nahoru. Kdo má tak skvělé 4.lajny? Opravdu parádní práce našeho managementu.
 
 
17.11.2019, 11:02
 
 
Možná se mnou maruš nebudeš souhlasit, ale musím malinko nesouhlasit. Obzvlášť chváliš 9 a 19.. S 19 bych mohl asi souhlasit, že i přes menší icetime oproti jiným, byl celkem vidět, bohužel akce.nevedly k nějakému výraznějšímu ohrožení branky. Ale 9 zatím těží že skvělých, zkušených spoluhráčů Hlavajdy a Sejka. Ale jakmile se zapojí Rolas, tak z logiky věci by se měl objevit právě mezi těmito dvěma a 9 se obávám bude poloviční.... Ale třeba se mýlím a rád se pak omluvím.
 
 
09.11.2019, 20:26
 
 
Super. Další krásné body. Na onlajnech to sice žádný spisovatel nebyl, ale lepší to, než nic. Takže teď v pondělí na autogramiádě, pak v sobotu Děčín. Takže ještě jednou gratulace a jsem moc rád za Abryho.
 
 
02.11.2019, 22:15
 
 
No, na takovýhle utkání je lepší zapomenout. Od poloviny to bylo harakiri a nácvik hry v oslabení. Poslední třetina byla vůbec nijaká. Pozitivum - hattrick Hozáka. Tak ve středu zodpovědně a celé utkání.
A k Mikemannovi, jsou pro tebe statistiky tak důležitý? Já spíš dám na to, co vidím a i když hráč boduje, neznamená pro mě nic víc, než jiní...
 
 
26.10.2019, 20:46
 
 
Tak pěkné 3 body, ale hra byla taková rozháraná. Paka byla nadržená, bojovná, ale to naštěstí nestačilo. Taková Slavia Praha, taky snaha, bojovnost a výsledek - body pro Barcelonu. I tady se projevila větší zkušenost, ale příště už by to stačit nemuselo.
 
 
05.10.2019, 20:21
 
 
Asi dotaz na trenéry, spřátelený klub z HK nařizuje kdo má hrát? Jak jinak si vysvětlit přítomnost Dvořáka Matějčka ve 3 třetině?
 
 
22.09.2019, 12:21
 
 
Gratulace ke 3 bodům. Dle mého, dominance po celé utkání a jenom díky naší střelecké nepohodě a přehrávání situací, bylo skóre dlouho vyrovnané. Ale z mužstva mám dobrý pocit. Tak věřím že se i střelecky vyladí.
 
 
15.09.2019, 08:52
 
 
Mám rád ty rozumu prosté fandy... jako Rubezahl. Takových na každém fóru je několik. Urážet a nadávat. To je jejich motto.
Ke včerejšku - první soutěžní utkání, vlastně první v tomto složení. Soupeř hrál jednoduchý hokej, zaměřený na obranu a na brejky. Oni své šance proměnili, my se v koncovce trápili. Ale musím ocenit tu vůli chtít to utkání vyhrát. A zaslouženě alespoň 2 body zůstaly doma.
 
 
10.09.2019, 10:37
 
 
To Dadau: Díky za info. Chtěl bych se zeptat, zda je možné někde zakoupit dresy hráčů či puky, ev.podsedáky s logem?
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.