HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "horal0007" |  vypnout filtr
 
RSS
123>
 
15.09.2019, 08:52
 
 
Mám rád ty rozumu prosté fandy... jako Rubezahl. Takových na každém fóru je několik. Urážet a nadávat. To je jejich motto.
Ke včerejšku - první soutěžní utkání, vlastně první v tomto složení. Soupeř hrál jednoduchý hokej, zaměřený na obranu a na brejky. Oni své šance proměnili, my se v koncovce trápili. Ale musím ocenit tu vůli chtít to utkání vyhrát. A zaslouženě alespoň 2 body zůstaly doma.
 
 
10.09.2019, 10:37
 
 
To Dadau: Díky za info. Chtěl bych se zeptat, zda je možné někde zakoupit dresy hráčů či puky, ev.podsedáky s logem?
 
 
04.09.2019, 06:56
 
 
Musím říct, že jsem se těšil, že konečně uvidím v akci tým v plné palbě. Bohužel, tak snad se všichni dají do pořádku a stihnou alespoň začátek soutěže. J. Jakubec píše, že sáhli k rozšíření týmu. Všichni to jsou hráči MTF, které v 1.lize nikdo nechce. Není lepší nechat obehrávat ve 4 lajně naše, domácí odchovance?
Z přípravy jsem takový rozpačitý.. Je to takové "syrové". Někteří zatím zůstávají za mým očekáváním, ale snad se to bude jenom lepšít. Vždyť 1 a 2 lajna snad nehraje v žádném utkání ve stejném složení.
Tak věřme, že Sykorovi všechny výsledky dopadnou dobře a bude se moc zapojit do přípravy.
 
 
14.08.2019, 08:04
 
 
Trochu "nehezký" nadpis článku, ne? Proč by se utkání nemělo povést? Vzhledem k okleštěné sestavě a že to byl první přátelák, mělo to svoji kvalitu a hlavně se hra lepšila. Atmosféra byla super a škoda, že někteří jedinci mají problémy se sluchem, jinak by si mohli atmosféru užívat s námi. Smajlík
 
 
03.08.2019, 09:59
 
 
Super akce. Skvělý nápad s tím fotbalovým utkáním. Pěkná návštěva, hodně branek.. Smajlík Už se moc těším až začnou hokeje. Mužstvo vypadá dobře (alespoň na papíře), tak už je na trenérech, jak vše pokládají.
A k tématu farma- byli jsme svůj klub, jsme svůj klub a snad to tak i zůstane! A všichni by s tím měli být srozuměni hned od začátku.
Jsem pro zapojovat naše odchovance, ale nezříkám se ani nějaké drobné spolupráce s Hradcem. Chalupa, Kastner, Havránek, Vašíček, Matějček, a i Bednář, to je asi dostačující. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
16.07.2019, 12:41
 
 
Honza Hlaváč, super. Sejček taky paráda a Bednář, to by měla být velká ofenzivní síla. Snad to bude šlapat i dozadu. Už jsem Teda moc natešenej na sezónu a těším se, až nám Jirka Jakubec odtajní celou sestavu. Snad tam zbydou i nějací mladí dravci.... Ale je vidět, že vedení nespí, tak to bude paráda jako v loňském roce.
 
 
06.05.2019, 13:57
 
 
Zhodnocení sezóny se mi líbí. Je fajn, že jsou tu i nadále ty nejvyšší ambice. A že si 1.ligu chtějí vybojovat sportovní cestou. Pak je naprosto skvělé, že u nás i nadále bude působit Kuba Soukup. Skvělý gólman je základ. A jak píše J. Jakubec, tak snad i velká část mužstva. Je na čem stavět. Uvidíme jaké budou příchody a jak zapadnou. Už teď se těším na srpen.
 
 
01.04.2019, 21:21
 
 
Ty wassermane, nějak nechápu, co myslíš tím, že by si měli všichni vzít příklad z Kuby Soukupa....Já myslím, že všichni do sezóny dali veškerý um a srdíčko a jestli to nejsou "páni hokejisti", jak by sis představoval, tak budeš muset asi někam na extraligový stadion. A ani tam toho moc nenajdeš... Zkušení prokázali svoje kvality a mladí se měli od koho učit a mohou v dalších sezónách z toho jenom a jenom těžit!
 
 
01.04.2019, 20:29
 
 
Sláva vítězům, čest poraženým! Teď asi převládá smutek, ale není se za co stydět. Naopak. Parádní hokej a pro každého z nás zážitek a jediné co musím, je před mužstvem smeknout. Sice se nenaplni sportovní cíl či přání, ale mužstvo ukázalo velkou bojovnost a um. A kdo ví, co bude v příští sezoně..... Rád bych, aby kluci zůstali pospolu a znovu nám mohli dělat radost. Pánové, velké Děkuji.
 
 
28.03.2019, 21:09
 
 
Onlajny jsou parádní věc, ale ty nervy u nich.... Ale stálo to za to. Díky.
 
 
20.03.2019, 07:36
 
 
Pánové, obrovská gratulace! Byla to ohromně těžká série, kde se Kolín ukázal ( alespoň ve většině utkání) jako zdatný soupeř s velice dobrými hokejisty. Zklamal mě včera, protože si myslím, že přihrávat souboje a vynucovat si tím výhodu, je zbytečné...Ale jako v každém ply-off, rozhodují gólmani, srdíčko a bojovnost. A tak se můžeme radovat z postupu do finále. Určitě to nebyl nikterak líbivý hokej, ale především urputný boj. Každý hráč dřel pro mužstvo a vidět, jak zkušení hráči, kteří již mají něco za sebou, lehají do střel skoro po hlavě, to je paráda. Opět se ukázalo, že chemie v mužstvu funguje, že je velice smysluplně poskládané a již dnes můžu říct, že jsem na ně za celou sezónu pyšný. Určitě se dá říct, že Bednářovi nahrávky chyběly, ale na druhou stranu se ukázalo, že mužstvo to dokáže zvládnout i bez něho. Za zmínku stojí i Bergerův hattrick. Nádhera! Byl tu i mnou kritizován, tak teď poslední zápasy naopak ukazuje, svoji sílu. Bojovník, dříč a včera i střelec. Ale jak jsem již psal, včera to byl poctivý výkon a to i v hledišti. A tímto - Supras, to je něco úžasného. Vy jste tím hnacím motorem a poděkování patří i vám. Tak teď chvilka oddechu a v neděli to začne na novo.
 
 
15.03.2019, 07:35
 
 
To LokiVR: Tady je malá ukázka z rozhovoru s trenérem Mountfieldu: "Z hlediska dlouhodobé koncepce by bylo pro Hradec strašně důležité, aby Vrchlabí postoupilo a naši mladí hráči z akademie měli usnadněný přechod do extraligy dospělých přes Chance ligu, kdy by Vrchlabí sloužilo jako hradecká farma."
A vzhledem k tomu, jakou zde máš antipatii k hradeckým hráčům již dnes, tak nevím, co tomu budeš říkat v příští sezóně. To tady budou samej Hradečák. Smajlík
Jinak dnes novej den, novej zápas. Věřím, že se mužstvo semkne a odvede maximální výkon. I když na druhé straně respektuji sílu soupeře, který se mi u nás moc líbil, tak věřím, že po dnešku bude 1:1.
 
 
07.03.2019, 08:16
 
 
Gratulace k prvnímu krůčku. Jak se ukázalo, v play-off jsou všechny zápasy těžké . Děčín hrál opravdu moc dobře a určitě nebyl lehkým soupeřem. Nakonec se projevila přece jenom větší kvalita našich a širší kádr.
Ale musím uznat, že včerejší výkon našich nebyl zrovna nikterak oslnivý. Nemohu si odpustit poznámku, že výkony některých jedinců, stále prostě ( i přes trenérovu důvěru) zůstávají za očekáváním. Tak snad se to zlepší.
Ještě bych ocenil i fanoušky Děčína. Fandili svým po celé utkání, a nakonec i zasloužené poděkování od hráčů.
Teď hlavně brzké uzdravení Kubovi Moníkovi, který se mi moc líbil. A ve středu na značkách.
 
 
03.03.2019, 08:56
 
 
Také musím souhlasit. Naprosto soudržný výkon, opět byla vidět ta odhodlanost všech hráčů. Velká chuť, odhodlání a herní kvalita, byla jednoznačně na naší straně. Vyrovnanost našich lajn, kdy každá si dokáže vytvořit šance, dokáže soupeře ubruslit to by mělo být naše velké +. Tak v pondělí znovu a opět s pokorou a srdcem.
 
 
26.02.2019, 11:45
 
 
Tak nám dnes skončí základní část. Vzhledem k tomu, že již několik kol víme, kdo postoupil do playoff, trochu mám pocit, že se poslední kola dohrávají jenom z povinnosti. A chtěl bych tuto část trochu zhodnotit. Přes malinkou pochybnost na začátku ( odchod Filipa, Šťastného), musím dnes říct, že se mi náš projev líbil. Je založený na bruslení a hře všech hráčů jak dopředu, tak i zpátky. V brance je famózní Kuba, kterému kryje záda spolehlivý Martin. Možná se od některých hráčů třeba čekalo trochu více, ale v kontextu celého mužstva, sestava se podařila , každý má nějakou svoji roli. A po většinu základní části nás hráči bavili. Nikdo není jako stroj, či kapela, (aby jenom šlapal či vyhrávala), takže i porážky ke sportu patří. A že se zde vyskytla v posledních příspěvcích nějaká kritika? I ta k tomu patří. Každý fanoušek je hodně náročný...., ale ať si nadává, tak stejně příště zase přijde a bude své hráče podporovat. A tím jsem se dostal k fanouškům. Naprosto fantastičtí jsou Supras. Jejich chorea, to je fakt pecka. Jsou to opravdový fanatici. Takže ještě dnes Letňany a v sobotu nám to začne. Ale již to tu také bylo řečeno. je to jenom sport a může to dopadnou všelijak. Ale, když se do toho vloží srdíčko, elán, nadšení a bojovnost, nemůže to dopadnou špatně. Když fanoušek uvidí, že se pro úspěch dělalo maximum, dokáže to určitě ocenit. Takže v sobotu : "Děti moje, hurá na ně"!!!
 
 
23.02.2019, 20:31
 
 
Už si Matějčka strčte za klobouk
 
 
22.02.2019, 19:56
 
 
Nemá cenu se zde dohadovat s Trutnovským "odborníkem". Nám sezóna pokračuje, tak je potřeba s grácií dohrát 2 kola, pobavit se hokejem a pak hurá do playoff. Věřím, že všichni k utkání nastoupí zodpovědně, každý odevzdá všechno pro mužstvo (nebude si honit svoje triko) a my v hledišti se budeme bavit.
 
 
17.02.2019, 16:46
 
 
To Kiznoch.: Štěstí bude třeba a musí se mu jít naproti. Zodpovědný výkon každého hráče, zjm. disciplína. A zapracovat na přesilovkách. Hlinkova řada soupeře možná drží v obraně, ale střelba minimálně. A když už jsem u této řady, zatím mi tam něco chybí.... Ale jak všichni víme, playoff je jiná, specifická soutěž, tak věřím, že právě tam prokáží svoje kvality.
 
 
07.02.2019, 11:14
 
 
Včera super návštěva. Je pravda, že je zarážející, jakou fanouškovskou podporu má Jablonec. Přitom mužstvo mají velice dobré, každoročně v play-off. Ale to je jejich věc.
Jinak včera oba gólmani opravdu skvělí. Moc tutových šancí nebylo, ale co se naskytlo, to většinou bravůrně počapali. O to víc je naše vítězství cennější. Ale zasloužené. Jenom pořád bych viděl nedostatek v přesilovkách. Příchodem Bednáře s Hlinkou se možná malinkou zlepšily, alespoň do té míry, že se udržíme v útočném pásmu, ale zase chybí častější střelba. Na druhou stranu, oslabení je naše parádní disciplína. Tak teď v sobotu Řisuty a pak se pořádně naladit a připravit na Trutnov.
 
 
31.01.2019, 14:13
 
 
Zatím ani není jasné, jestli za Spartu vůbec nastoupí. Jestli jsem všechno dobře pochopil, tak se s ní zatím jenom připravuje, ale do utkání to zatím nevypadá...snad v případě potřeby. A jak bylo podotknuto, tato možnost ( že v případě nabídky může odejít) byla deklarována. Takže nic neočekávaného.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.