HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "horal0007" |  vypnout filtr
 
RSS
1234>
 
31.07.2020, 13:04
 
 
Pomalu začínám mít obavu o hokej a profesionální sport jako takovej....zatim žádné optimistické vyhlídky.
A k našim: nějaké doplnění již proběhlo, další snad bude následovat a snad.budeme mít možnost vidět, jak to šlape.
 
 
25.05.2020, 13:11
 
 
To csgut: Samozřejmě nevím,jak to má naše vedení promyšlené, ale nemyslím si, že budeme závislí jenom na tom, koho Pardubice zrovna pošlou, tudíž nevím, proč by to nemělo být "plnohodnotné ". Že budeme úzce spolupracovat s Dynamem? To přece má skoro každý klub v Chance lize,že spolupracuje s někým z extraligy. Pro obě strany to je výhodné.
Už se těším na první info o nových hráčích.
 
 
12.05.2020, 13:14
 
 
To dadau: Díky moc za info. Hodně štěstí při skládání týmu a těším se na další informace.
 
 
12.05.2020, 12:44
 
 
Dobrý den, je už známý datum, kdy mužstvo začne s přípravou a popř.v jakém složení?
Děkuji.
 
 
26.03.2020, 10:42
 
 
Zdravím. Nechci, aby to vyznělo blbě. Vím, že v dnešní době jsou daleko důležitější věci. Ale na hokej, cz čtu hodnocení trenérů mužstev 2.ligy a nikde jsem nečetl zhodnocení té naší.
Za mě : Skvělá práce našeho managementu, protože mít ve svém mužstvu takové skvělé hokejisty, to už je něco. A jak psal JJ na začátku sezóny, mladí se mají od koho učit a tim se zlepšovat. To se bezezbytku naplnilo. Opravdu jsme měli super kádr, což potvrzuje i přátelák s Dynamem. Ostatně, to byl pro mě největší zážitek této nedokončené sezóny.
Chápu, že asi nikdo nic neví, že všechno záleží na okolnostech, ale jenom doufám, že po té, co tu mrchu přemůžeme až se život vrátí do zaběhlých kolejí, tak se zase budeme moci těšit z hokeje, že tu kádr zůstane co nejvíce pohromadě a zase nás budou bavit.
Tak všem hlavně zdraví a trpělivosti.
 
 
12.03.2020, 14:10
 
 
A je ti v pr.... Smutný konec parádní sezóny.
 
 
10.03.2020, 14:27
 
 
To Dadau: Jenom smekám před prací, kterou pro nás, pro fanoušky děláte. Pro všechny to není nic příjemného, ale berme to tak, že zdraví je nadevše.
 
 
10.03.2020, 14:08
 
 
Z tiskovky:
Král: "Na ministerstvu vnitra se nyní diskutuje o tom, zda se do 100 lidí započítávají všichni. Pokud dojdou k tomu, že ano, tak v tuhle chvíli končí v případě hokeje všechno."
 
 
01.03.2020, 09:41
 
 
To Maruš. Krásně napsáno.
A ke včerejšku asi to, že mužstvo makalo, byť se hra teď ne úplně daří. Ale to je ve sportu asi normální. Věřím, že trenéři jsou zkušení a do play off mužstvo připraví tak, že všechno zapadne do sebe a do hry se zase vrátí ta lehkost.
 
 
18.02.2020, 06:59
 
 
To Nester: Při 101 trestných minutách je to fakt srdce a bojovnost. Smajlík
 
 
16.02.2020, 10:21
 
 
To Jinfa: Taky jsem rád, že včerejší utkání bylo tak jednoznačné, bez nějakých pochyb a nějakých spekulacich. Přece jenom, nyní hrajeme v hodně omlazené sestavě a kluci hrají o svoji další budoucnost, tak nějaké spekulace nejsou na místě. Že ne vsechno a vždy se podaří, to je ve sportu přece normální.
A výlevy Aleše Pulpána, to je jenom obyčejná frustrace. Nenaplnili svůj cíl, nebo spíš přání, jemu se nedaří tak, jak si přál. To, že tam mají své problémy je jasné, migeace hráčů je tam nevídaná, ale to jsou jejich problémy.
Věřím, že my kvalitně dohrajeme základní část, pak se dobře připravíme na play off, budou se nám vyhýbat zranění a společně půjdeme za naším cílem.
 
 
08.02.2020, 13:47
 
 
To Sisibra
Já na hlavní tribunu chodím pravidelně a ohlasy na Supras jsou jen pozitivní a obdivné.
Že tam je nějaké to neslušné slovíčko - jsme na chlapském sportu. A nemyslím si. že by to bylo nějak neúnosné.
 
 
08.02.2020, 13:02
 
 
Ke včerejšku lze říct jen BRAVO. Jak na ledě, tak v hledišti. Naši hráči prokázali, že jsou z opravdu dobře trénování. Myslel jsem si, že postupem času budeme fyzicky odpadat, ale to se určitě nestalo. Skvělý zápas určitě přínosný pro obě strany.
A v hledišti se diváci určitě bavili, supras parádní, ale pochvala i pro spoustu diváků z Pardubic.
 
 
30.01.2020, 10:59
 
 
Včera se Děčín držel v 1 třetině jenom díky neproměňování našich šancí, ve druhé to napadlo a 3 už byla dohrávání.
Taky se mi líbí mladý Šlaicher a když bude takto pokračovat, i branky přijdou. Stejně jako řada Kastnerova s Hozákem a Chalupou. Taky jí to chvíli trvalo a dnes se jim daří. Moc se mi líbí.
Ale to můžu napsat i o dalších mladých jako je Kynčl nebo Kuba Moník.
Jenom škoda, že nemáme možnost konfrontace s (při vší účtě k soupeřům) kvalitnějšími mužstvy.
Teď si hlavně přeji, aby zranění Honzy Hlaváče nebylo až tak vážné, jak to včera vypadalo.
A abych nezapomněl, gratulace Urbymu k hattricku.
 
 
19.01.2020, 09:33
 
 
Souhlasím, v Jablonci to nebylo úplně lehké, nicméně jsme utkání měli pod kontrolou a jenom našimi individuálními chybami jsme soupeři dovolili korigovat. Přece jenom, absence 3 obránců a 1 útočníka.... Ale mužstvo se s tím vypořádalo a vezmeme další 3 body. Zvláštní pochvalu zaslouží gólman. Opravdu včera Abry chytal velice dobře a dost nás podržel.
Teď ve středu doufám v pěknou návštěvu a kvalitní hokej.
 
 
11.01.2020, 21:51
 
 
3 body doma, ale jinak hokej plný zbytečných jak to napsat asi divadelních výstupů a ten pruhovanej pán jim to žral. Tak vlastně super nácvik hry v oslabení... 5 na 5 se toho moc neodehrálo. Tak ve středu doma a dnes hoši díky.
 
 
04.01.2020, 21:15
 
 
Pánové, gratulace k 3 bodům a gólovým hodům. Jsem rád, že 3 třetina byla taková, jaká byla a branky Bedýnky, Chajdy, Sejka a "bubáka" potrhlý střelecký apetit. Gratulace Sejkovi k hatricku a ať se daří i nadále. Tak ve středu snad pěkná návštěva a kvalitní hikej Smajlík
 
 
12.12.2019, 16:36
 
 
Dotaz asi na vedení :Vzhledem k delší přestávce mezi svátky, není plánováno nějaké přátelské utkání? A bude letos opět akce pro dětský domov? Díky.
 
 
11.12.2019, 22:24
 
 
Krásný hokejový podvečer. Naprostá dominance na ledě i v hledišti. Moc díky. A už se těším na sobotu. Je to paráda a hráči nás opravdu baví.
 
 
24.11.2019, 08:21
 
 
Utkání bych rozdělil na 2 a poslední třetinu. Za ty 2 gratulace. Opět hokejová paráda s krásnýma akcema, ta poslední tretina- bezvládi, žádná hokejová kázeň. Do útoku, to jo, ale do obrany už to hlavně u některých hodně vázlo a když už, tak tam nebyl žádný důraz. Jsem rád, že ve stejném duchu mluvil trenér na tiskovce. Ale lze to omluvit v takovém utkání, kdy je nahráno a věřím, že v dalších se to už opakovat nebude. A chci pochválit Honzu Hlaváče, který byl všude a hodně si v té lajně sedí. Moc se mi líbil i David Chalupa s Filipem Jiráskem, Jakub Moník a Štěpán Havránek.
Takže za 3 body a 2 třetiny díky.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.