HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "hcvvrchlabi" |  vypnout filtr
 
RSS
1234>
 
27.02.2020, 07:13
 
 
Já si dovolím nesouhlasit s tím že by utkání bylo odfláknuté. To snad ani ne, ale bylo odehráno v ne úplném zaujetí a z toho pramení ty příšerné chyby. Nechci být fanouškem, který když se daří je všechno nejlepší a když to úplně nejde, je všechno špatně. V situaci, kdy jsou někteří hráči na hostování, měli jejich roli převzít jiní a dokázat je nahradit. Ale to se tak úplně nestalo. Obrana dělá chyby, útočníci nejsou moc produktivní. Řada s Bedýnkou, Sejkem a Urbym soupeře dokáže zatlačit, dá i branky, ale taky dost inkasuje. Řada Matějda, Dvořák a Jirásek, je možná snaživá, ale naprosto si nevyhoví, k ničemu se pořádně nedostanou. Matějda je bez hvězdného Hlavajdy, Rolase či Mrňouse naprosto plonkový. Takže jedině lze pochválit řadu Kasty, Chajda a Hozi. Jejich hra není zrovna oku lahodící ake o to více účelná. Skvěle bruslí, dávají branky a hlavně nedostávají. A nevím, proč jsme upustili od hry na 4 řady. V play off to bude potřeba.
Ale je potřeba už se vrátit do pohody a jít tomu naproti.
 
 
13.02.2020, 08:08
 
 
Já bych o včerejšku napsal asi to, že Dvoráci hráli na hraně svých možností s vidinou upevnit si to 2 místo. Naši hráči (bohužel s řadou absencí) odehráli velice slušný utkání, oproti soupeři své šance neproměnili, proto prohráli. Ale i prohra je užitečná a hlavně, teď nemrzí.
A souhlasím, led už vizuálně působí nepěkně, šedý, plný sněhu. Ale to je jenom konstatování, žádná výmluva Hermochu.
 
 
06.02.2020, 08:45
 
 
Nevím, jak to napsat, abych nikoho neurazil. Že budeme silní, to jsem čekal, ale že to bude taková nadvláda, to ne. Opět se musím vrátit k tomu, že letošní pojetí 2.ligy se svazu nepovedlo. Už to nemá žádné grády - pořád stejní soupeři. A stále dokola stejný obrázek - po 1.třetině většinou hotovo.
Ještě že máme takové hráče, kteří se hokejem baví a vymýšlí něco navíc, čím nás fanoušky potěšit.
A včerejšek : Stejně jako trenér oceňuji práci do obrany, Kubovi nula sluší. "Navrátilci" se opětovně zapojili do sestavy, dostali dost ice timu, tak už je na nich, aby si své místo vybojovali. Mezitím jim tu vyrostla zdatná konkurence. Mladý Šlaicher se mi moc líbí. Zlepšuje se každým zápasem. A je jenom dobře, že tu roste konkurence. Do playoff budeme potřebovat 4 silné lajny.
Těším se na pátek, protože to bude něco úplně jiného, než jsme viděli doposud v této sezóně a věřím, že bude pěkná návštěva a dobrý hokej.
 
 
16.01.2020, 08:21
 
 
Tomáši, velké díky. Chápu, že srdcem jsi Pardubák, že chceš pomoc se záchranou a jsi Chlap, kdy i přes pro Tebe velmi bolestný odchod z Pce, se nad to chceš povznést a svůj um opět nabídnout Pardubicim.
A ke včerejšku : Souhlas s maruš. A asi to objasnil trenér na tiskovce. Mně už v Pace se to zdálo takové ne úplně ono. A včera to bylo takové polomrtvé. Ale jestli teď dostávají záhul, aby se připravili na playoff, dá se to asi omluvit. V sobotu bohužel nemůžu, tak jenom u onlajnů. Hodně zdaru.
 
 
08.01.2020, 12:05
 
 
Dobrý den, zabrousil jsem na stránky hokej. cz. A chtěl bych se zeptat,proč statistiky tam se o dost liší s těmi, co jsou na našich stránkách?
 
 
21.12.2019, 20:31
 
 
Pánové, velké Díky!!! Díky za dnešní 3 body, ale hlavně za to, jak nás bavíte v letošní sezóně. Jste parta super hráčů a lidí a my fanoušci jsme na vás hrdí. V neposlední řadě patří velké poděkování trenérům, vedoucímu mužstva, kustodovi, prostě všem, kteří se podílí na těchto výkonech. A samozřejmě Jirkovi Jakubovi za jeho parádně odváděnou práci a jedno z největších poděkování patří Aleši Cermanovi.
Teď si užijte Vánoce s rodinami, odpočiňte si a pak zase s vervou do práce a my se budeme těšit na další pokračování skvělého představení.
Takže všem krásné a klidné Vánoce a do roku 2020 jenom to nejlepší.
 
 
12.12.2019, 09:36
 
 
Ke včerejšku není moc co dodat. Naši k němu přistoupil tak, jak jsme si všichni přáli a výsledkem byla naprostá demolice domácích. Nestíhal, faulovali a byli po zásluze potrestáni. U naších byla vidět velká chuť, parádně bruslili a domácím nic nedovolili. Když to vypadalo na šanci z úniku, skvěle dobruslil protihráče Petr Sýkora a jako malému klukovi puk odebral... I to svědčí o parádní atmosféře a partě v kabině, kdy i borci jeho typu, pracují směrem do obrany. Že budou makat mlaďáci nahoru, dolů, to se jaksi očekává, ale znovu musím ocenit práci těch "hvězd", které se přišli, aby pomohli splnit nějaký cíl a tvrdě na tom pracují. A ruku v ruce s tím i rostou výkony ostatních. Mně se se teď moc líbí řada Kastner, Chalupa, Hozák. Skvěle bruslí a teď i své šance dokáží proměňovat. Ale celkově se mi náš hokej líbí.
Tak v sobotu Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
08.12.2019, 08:49
 
 
To kosáček:Co tím příspěvkem chtěl básník říct? Je to blábol ze závisti, že tady to šlape, že nás naši hráči baví. Protože tak to je. I včerejší utkání byla oslava hokeje. Krásné akce, hodně gólů a pěkná návštěva v hledišti. Nedá mi, abych nevyzdvihnul naprosto skvělou akci-biliárový ťukes Hozák-Chalupa-Kastner.
A další posily? Obávám se, že to už by mohlo být kontraproduktivní.
 
 
30.11.2019, 21:56
 
 
Taky bych dnešní zápas hodil za hlavu. Každá prohra je k něčemu dobrá... Já už si myslel, že snad Bednář není člověk.... A i on dokáže chybovat....Celkově lze říct, že dnes prohrálo jasně lepší hokejovější mužstvo. Bohužel, laxnost v zakončení se dnes nevyplatila. Občas, spíše často si musela Paka připadat jako na kolotoči... ale bohužel, branky jsme nedaly
Takže, vzít si z toho ponaučeni, zapracovat na 3
třetinách a nic se neděje.
 
 
27.11.2019, 20:25
 
 
Gratulace. Pěkná atmosféra s dominancí našich, jak na ledě, tak supras. Dvůr se snažil, ale naše kvality jsou jinde. Každá lajna gól a tak spokojenost.
 
 
20.11.2019, 15:54
 
 
To Rusek Smajlík ohužel, ale máš pravdu, protože ve stejném duchu odpovídá i Bedynka na jejich fóru. Tak uvidíme, jak to všechno dopadne. A i přesto, je naprostá paráda vidět v našem mužstvu tolik skvělých hráčů. Tak si to pojďme užívat a neřešíme to, co stejně neovlivníme.
 
 
16.11.2019, 21:57
 
 
Je paráda sledovat, jak se naši hráči hokejem baví. Občas to sklouzne k přehrávání situací, ale to nevadí. Chtějí ještě víc nás diváky pobavit. Takže díky za pěkný večer.
 
 
13.11.2019, 14:33
 
 
Pěkně od JJ napsáno. A je vidět, že se zde dobře s hráči pracuje, funguje zde vlastnost, která dnes není všude samozřejmostí a to je slušnost. A ty výlevy na naše hráče, to jsou výlevy nešťastných lidí, které sužuje i mj. závist. Já za sebe můžu jenom smeknout a říct veliké Díky. Hokej nás tady baví, kluci dřou a my jim v hledišti fandime a jsme za to rádi. A fandime všem, bez rozdílu. Každý má svoji roli a každý je důležitý. A že tu máme hvězdy? To je bomba a mladí vedle nich jenom rostou. A tak to má v dobře fungující organizací být.
 
 
07.11.2019, 06:30
 
 
Souhlasím s Maruš. Trutnov hrál to, co jsme mu dovolili my. A. My byli včera opravdu silní. Aktivní směrem do útoku, ale i perfektní do obrany. A co prošlo, pochytal skvělý Kuba. Jenom pan rozhodčí mohl nechat hře trochu spád..... Ale zase jsme si potvrdili, že oslabení je naše parádní disciplína. Jenom to zbytečne kouskuje hru a ubírá sil....
A v neposlední řadě, hrozně se mi líbil ten úvodní transparent. Paráda. A vůbec celá atmosféra byla parádní.
Takže díky.
 
 
03.11.2019, 17:06
 
 
Musím našim pogratulovat a poděkovat. Ono. Není asi lehké do každého utkání nastupovat jako jasný favorit. Musí to být i nápor na bednu, ale mužstvo je dobře poskládané a ti zkušení určitě mladým pomůžou. A pro ně to je škola k nezaplacení. Ale já je chválím, dřou, bojují a jsou důležitou součásti mužstva. Asi nebudou okupovat čelo statistik 2.ligy, ale můžou růst a mají skvělé učitelé. A jestli zde padla negativa k druhé půlce utkání v Jablonci, tak je to smutné...
Tak ve středu, snad bude plný dům a pěkný hokej.
 
 
24.10.2019, 07:47
 
 
Za včerejšek díky. Mně se to líbilo a hlavně musím ocenit.,že i přesto, že se stále pereme s efektivitou střelby, tak se to kluci snaží prolomit. Není ranky, není branky. Asi to chce ještě trpělivost a věřím, že ono to v pravý čas přijde. Ale buší do toho celé utkání a to kvituji. A v neposlední řadě, včera super návštěva a ocenil bych i fandy Dvora. Určitě přispěli k parádní atmosféře. Tak zase v sobotu Smajlík
 
 
06.10.2019, 10:31
 
 
Bože, k čemu se to tady zvrhlo? Vždyť je to hnus!
Že naše hra má k ideálu hodně daleko, to vidíme, že se dokážeme prosadit jenom v přesilovkách a to ještě v 5na 3 to je taky viditelné. Máme vysoké cíle, ale to se bude moc věcí změnit, aby bylo možné o nich i jenom uvažovat. To musí šlapat celý mančaft, musí být všechny řady důležité, všichni být v zápřahu.
Snad si s tím vedení poradí, mužstvo vyladí a bude to šlapat alespoň jako v loňském roce.
Jak bylo psáno , tak mnoho kohoutů na jednom smetišti, nedělá dobrotu!
Ale pořád je to jenom sport, měla by to být zábava a ne se urážet a chovat se na tomto fóru jako primitivové.
 
 
03.10.2019, 11:31
 
 
To Nester: Blbě jsem to napsal. Já nekritizoval Chalupu, ale Matějčka. Souhlasím, že Chalupa maká na obě strany, ale od centra jako je Matějček očekávám daleko více, více zaujetí pro hru a více bruslení,
 
 
03.10.2019, 08:00
 
 
Dali jsme si pivko, probrali derby a teď, s klidnou hlavou. Derby se nyvyhrává krásným hokejem. To platilo i včera. Trutnov zodpovědný, defenzivní hokej, využil své dvě šance. Bohužel, naše koncovka byla zoufalá. Bednář vymyslel spoustu super šancí, ale proměnili jsme jenom přesilovku 5 na 3. To je zoufale málo. Ale bylo na něm vidět, že mu to není jedno. A snažil se stále něco připravit. Dalším, kohy bych pochválil byl Kastner. Ten dřel, bruslíl, bojoval. Hodně toho nabruslili i mladí, vyjma Matějčka. Ten je pro mě zatím velkým zklamáním. Proč má sedět Moník, který tam napadá, bojuje a namísto něho se na ledě plouží č. 9? A teď mě napadá, že stejně tak Hozák s Chalupou. A další? Jirásek se mi celkem líbí. Toho bych zkusil místo Matějčka ve 3.lajně. Ale jinak nechci všechno hanit. Jedno utkání, které nedopadlo dle představ, bohužel zrovna derby, ale snad se z toho poučí do dalších.
 
 
29.09.2019, 14:40
 
 
Ani nechci hodnotit včerejší zápas. Ale souhlasím s jejich trenérem. Máme opravdu dobře poskládané mužstvo. Kvality Bedýnky, Sejčka, Hlaváče, ale i Urbyho a Mrni v útoku, Váši, Vágnera a Jirkáče v obraně a vše kontroluje Soukup v brance, ty už jsou znatelný. Ale nechci zapomínat ani na ostatní. Jsem rád, že jsou zapojení i mladíci ať už Hozi nebo Chajda či Matějda, ty už beru jako "mazáky", ale i náši odchovanci jako kluci Moníkovi či Tomáš Kynčl. Jenom je mi moc líto, že od začátku soutěže má stále nějaké zranění Blahyč.
Věřím, že se naše kvalita plně projeví i ve středu a z Trutnova přivezeme 3 body.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.