HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Skijumper" |  vypnout filtr
 
RSS
123>
 
20.07.2020, 15:31
 
 
A prodá-li se 25 % kapacity permic, znamená to, že ostatní diváci již nemají nárok?
 
 
16.11.2019, 12:30
 
 
Vše funguje, HCV jede jak tank, lidé chodí v počtu hojném a tak si dovolím malé bezstresové rozhlédnutí po hokejovém okolí. Jak se může rychle sesypat hokejový hrad ukázal Jablonec. Bříška je oslavován, že v Kobře udělal deset bodů na čínském, rudým plénem schváleném výběru neumělů a Frk je zatracován za "zabíjení" rozhodčích. Vše mi tak nějak logicky splývá s tím spáleným vrchlabským dresem... V pardubické KHL v týmu Kohoutů České Třebové stále válí nezmar Martin Filip. Hokejová legenda za měsíc oslaví 48 let a pokud se mu snad trochu zpomalily nohy, tak ruce a hlava jedou pořád špičku. Ve 12 zápasech si zapsal 2 góly a 16 (nejvíce v KHL) asistencí! Čas letí a HCV nyní prožívá nové osobnosti na které se chodí. Škoda, že nadupaný časový program tehdá nedovolil důstojnější rozloučení s dlouholetým tahounem vrchlabského hokeje. A pokud jde o dnešek? Nechtěl bych být z Děčína... Smajlík
 
 
20.10.2019, 12:44
 
 
V čem budou střídavé starty pana Hlaváče ve Slavii přínosem pro náš tým?
 
 
29.09.2019, 21:54
 
 
Jablonec konečně dostal zaplaceno za ten spálený dres! Smajlík K těm co se mi moc líbili patřil i Jirásek. Makal celý zápas jako kdyby se hrálo už play off i v tomto rozhodnutém zápase. Najezdil toho hodně, vypadá to, že těží z pořádně tvrdé přípravy. Jen tak dál a Trutnov nešetřete. Není proč Smajlík
 
 
30.08.2019, 14:34
 
 
Dobrý počin s prodejem permanentek a vstupenek po internetu. Hlavně dobrý pro přespolní, co nyní mohou jezdit na mače tak akorát na čas. S Šumperkem docela dobrej hokej, za mě opět fantastickej Bednář a oba gólmani. Trochu mi ale přejel mráz po zádech po některých verdiktech sudích, co nás zase od nich čeká... Přimlouval bych se za jmenovky na hřbetech sudích, poloanonymní účast pro ně není výkonnostně motivující.
 
 
30.03.2019, 23:07
 
 
opravuji SLČR samozřejmě ne, ale ČSLH. I když ta příměra není až tak vzdálená, ještě by se stejně dal použít i fotbalový svaz.
 
 
30.03.2019, 22:52
 
 
Prohrát se dá vždycky. A nepamatuji, že by to HCV včetně fandů neskousl. Ale vyhrát se vždycky nedá. Stav vedení českého sportu úměrně kopíruje stav společnosti. První gól Sokolova padl po odpískání, mimo hrací dobu. Ještě že se nepočítaly branky z rozcvičení. Pět nebo šest neodpískaných faulů proti domácím pod nohami hlavních rozhodčích jasně napovídalo o co jde. Pokud delegát ČSLH nenapíše zprávu, která povede k zastavení činnost oběma hlavním, pak si vzal taky. Video existuje SLČR si může zasednout a vysvětlit, proč se vlastně play-off musí hrát.Tleskám panu Vašíčkovi za gesto fair play. Jsem rád, že za něj nakonec nedostal od Jílka osobák. Nesouhlasím s hozenou plastovou poloprázdnou 0,3 l lahvičkou po rozhodčím, stejně jako nesouhlasím s jeho scénami, jako by byl zasažen kamenem. Nesouhlasím ani s tím, že HC Vrchlabí po obdrženém gólu mimo hrací čas pokračovalo ve hře. Na dopředu napsaný scénář zápasu tak přistoupilo. Ani v nejmenším nepovažuji zápas za čistý. Pokud nám ukončil domácí sezónu, lze i tak poděkovat sponzorům, že licenci nekoupili a chtěli ji získat sportovní cestou. Jen si jaksi neuvědomili, že ta cesta se dá ohlídat docela nesportovně. Pokora je ve sportu na místě neustále. Ale nesmí se zaměnit za souhlas s podvody.
 
 
19.12.2018, 21:50
 
 
Bylo by fajn, kdyby se naplnil můj pocit, že ve Dvoře ke konci 2. třetiny snad již definitivně odešla krize. Smajlík
 
 
13.12.2018, 11:39
 
 
Tak nějak se mi stýská po těch "rváčích" co se tak lehkovážně z Vrchlabí propustili... Pokud to bylo proto, že by do tohoto hokejového pojetí nezapadli, pak to je stoprocentní pravda.
 
 
28.10.2018, 15:49
 
 
Ještě malý dovětek, nic bych tu nerušil, je dobrý o tom pokecat. Jsme-li jeden tým, tak musí vzít kritiku, stejně tak jako pochvalu, nejen hráči, ale i Supras, či obok "mlčící" dědkové (sem já), kteří jen vybuchnou při gólu, při faulu a nebo pří mizérii sudího. Supras pro to dělá co se dá a za svoje, že organizace stojí značné úsilí je lógiš a jak již bylo řečeno chorea jsou fantastická. Ale stejně tak trénují hokejisté jako blázni a pak přijde den blbec. No a někteří "mlčící dědkové" jsou rádi, že ještě mohou na hokej, že jim z důchodu stačí na dojezdy na HCV a zpět (72 km) za večer a že rozdýchají gól v síti soupeře. A podle možností ještě odjet zápasy venku. Ale bereme za to radost v podobě pěkného hokeje, výher a prvního fleku v tabulce. No a někdy to zadrhne a naštve, jako včera v TU. Ale nic víc a nic míň. V životě jsou výraznější vo..ry, než prohra v TU. I když tedy byla potupná... Smajlík
 
 
28.10.2018, 10:35
 
 
Nebylo to vydařené utkání. Týká se to všech na ledě. Nadávat na brankáře je stejně hloupé, jako z něj dělat po utkání, které třeba právě v Trutnově již vychytal, supermana. K supras na stadionu: první má kritika na ně vůbec, je shodná s paboubkem. Když je faul na našeho, fandové musí vybouchnout! Trutnovští fanoušci, kterých přibylo, tohle vědí. Zpívat se dá při přerušení, aktuální fandění chybělo. Rozhodčí špatný, ale to je bohužel v 2. lize dost často, s tím se musí hrát a být o to lepší. Ale sezóna se stále ještě rozjíždí a tak věřím, že za trochu zklamání nás čeká hodně radosti v dalších zápasech. A malý postřeh na závěr: Má-li trutnovská "lednička" kapacitu 3.000 diváků, znamená to že ohlášená návštěva 1. 370 diváků ji zaplnila jen z 45%! Jablko by sice asi propadlo, ale bylo plno. Nevím proč se stále lepšící hokejový Trutnov stydí za velmi pěknou návštěvu. I když vlastně vím, snad to půjde na mládež...
 
 
05.10.2018, 22:39
 
 
Pokud jde o jména na dresech, mělo by to být v soutěžním utkání povinné. Není to žádný technický problém. To samé bych ale rád viděl i u rozhodčích. Jméno v rozhlase zanikne, ale na hřbetě si ho každý sudí vozí po celou sezónu. A když nechceme, aby nám hokej zpeltovatěl či z horníkovatěl, měli bychom si to (my kluby) umět prosadit.
 
 
03.10.2018, 22:39
 
 
Dnes mi tak nějak chyběla Filipova chytrá přihrávka před branku. A Dvorákům možná taky...

 
 
02.10.2018, 12:10
 
 
Martin Filip ve Dvoře skončil. Trochu rozpaky...
 
 
29.09.2018, 20:38
 
 
Rübezahl: Hezky a přesně řečeno. Smajlík
 
 
27.09.2018, 14:03
 
 
Jo, za takovým hokejem se dá jezdit světa kraj! Trutnov na super výkon celého HCV neměl vůbec nárok. Tak hodně štěstí do Dvora a za mě velký dík a gratulace! Smajlík
 
 
19.09.2018, 21:21
 
 
Gratuluji k vítězství v Jablonc! Neví někdo, kdy se nám to povedlo naposledy? Ale třeba se to objeví v komentu. Ve středu to bude mazec, tak jemně rozsekanej Trutnov jsme ještě neviděli. Na kašičku Smajlík
 
 
15.09.2018, 20:21
 
 
Ledriane, uber na vykřičnících a Caps Locku a přitlač na pravopis.Jsem rád, že se biješ za pravdu a volnou myšlenku, ale vše má své meze. Nám Vrchlabákům stačí blahopřání k výsledku... Víc bych se v tom nebabral.
 
 
09.08.2018, 22:50
 
 
3. třetina byla nejdůraznější, byly šance... Mile překvapila návštěva a fanklub. I když ti asi ne, že jsou dobří se ví roky! :-)
 
 
09.08.2018, 11:23
 
 
Pro dědky s dojezdem je permice přes 500 dost... :(
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.