HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Pepahcv" |  vypnout filtr
 
RSS
1234567891011>
 
PepaHcv | Vrchlabí
28.03.2021, 20:49
 
 
Nedá se nic dělat. Vsetín si ten rozhodující gól zasloužil. I přesto že ti kluci mají v nohách více zápasů tak měli více sil a většinu třetí třetiny i prodloužení byli lepší. Nás držel dlouho Kuba Soukup, ale tady neměl šanci u té vítězné branky. Byl to boj. Skvělý základní část, pak asi trochu úbytek formy a odchod několika hráčů, přesto jsme se s tím docela srovnali a nedali toVsetínu zadarmo. Co mě dlouhodobě zklamalo v play off byli výkony našich ofenzivních lídrů v play off. Pořád jsem čekal že si to vezme Heřman či Nouza a vykouzlí nějaký gól a bude sedmý zápas. Vzhledem k tomu jak ta série vypadala však je postup Vsetína zasloužený, byli o něco lepším týmem a měli více sil. Gratulace do Vsetína a ještě jednou velké poděkování všem hráčům a vedení za skvělou sezónu Smajlík
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
28.03.2021, 16:35
 
 
Překvapivá změna v sestavě Vsetína. Dnes chytá David Gába. Držím palce ať mu tam nastřílíme nějaké branky a vyhrajeme!
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
26.03.2021, 21:24
 
 
Veliký respekt za celou sérii zatím k trenéru Stantienovi. Ve vyjádřeních nekope kolem sebe a hledá chyby u svého týmu co můžou zlepšit Smajlík Už se moc těším na další zápas. Z dnešního zápasu se dá vzít mnohé. I ty přesilovky se mi líbili. Možná tomu minule ve Vsetíně chybělo trochu odvahy směrem kupředu, ale dá se s tím Vsetínem hrát. Zápasy jsou to poměrně vyrovnané.
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
26.03.2021, 21:16
 
 
Radista:, Mě se nelíbili ty narážky na Zemana a trenéra Baďoučka to bylo naprosto mimo.
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
26.03.2021, 20:36
 
 
Dnes od kluků velice dobrý, bojovný výkon. Přesto z prvního gólu nemám žádnou radost, protože nebyl u toho druhého to bylo taky dost pochybný. To ale neovlivňíme. Věřím že budeme v neděli pořádně bojovat a kousat a že tam kluci nechají vše aby se ta série vrátila do Vrchlabí. Těším se i na přenos v tv na velké obrazovce a s objektivním komentářem. Pokud ten týpek tady byl opravdu ten jejich druhý komentátor tak ztratil poslední soudnost a bude lepší koukat na ČT. Ostatně na Vsetín by to mohlo zapůsobit v závěru zápasu to vyloženě neunesli.
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
26.03.2021, 18:33
 
 
Radista: Jděte do háje co má přiznat? To musí vidět rozhodčí jestli je to gól nebo ne a urážet za to hráče a napadat trenéra to je totální blbost. To se na to vykašlete vemte se s kolegou za ruce a běžte pryč od toho komentováni pokud jste neobjektivní a k tomu ještě vygumovaný. Gól to nebyl, ale hráč za to opravdu nemůže. Hlavně že ty vasi hráči skákání každou chvíli jako do bazénu a mají z toho x přesilovek. To jsou morální hrdinové Smajlík
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
26.03.2021, 12:34
 
 
Radista:, Kolegu tam nepouštějte to jsem kroutil hlavou už minulou sezónu když jsem se občas díval na zápasy Chance ligy. To se opravdu nedá. Jedna strana je že teď na ten zápas koukají i domácí fanoušci, ale za normální situace by si ten komentátor měl uvědomit že hlavními diváky soupeře jsou fanoušci soupeře nemluvě o tom že by takový komentátor neměl věčně mít do týmu hostí narážky a nekomentoval rozhodnutí sudích a už vůbec ne ironickými poznámkami. Pokud splete i název soupeře a říkám nám Litoměřice tak je pak kolega na vyhození. Byl to jediný člověk co mě kdy donutil psát na hokejku zda tohle myslí vážně. S tím jak to komentuje většina komentátorů v Chance lize nemám problém. Myslím že je to docela na úrovni a Vás bych zařadil do lepší poloviny, ale kolega by se měl nad sebou alespoň trochu zamyslet. Nevěřím že jsem jediný komu nesedí. A opět připomenu že nejen v zápasech Vrchlabí, občas nějaký ten zápas v Chance lize vidím a jak zapínám Vsetín tak v první chvíli čekám kdo tam je...
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
25.03.2021, 21:13
 
 
Úterní byl hrozný, středeční v pohodě jsem to o den spletl Smajlík
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
25.03.2021, 21:11
 
 
Pochvala pro Kubu Soukupa to souhlasím, ale směrem dopředu je to bohužel slabý. Na 1-2 góly vyhrávat nejde a dobrá forma našich opor ze základní části je zcela pryč. Škoda toho faulu před brankou na 2;1, ale tyhle maličkosti v play off rozhodují. Zítra se kluci poperou o naději a nedělní tv přenos. Přijde mi že v posledních zápasech už se to i trochu uklidnilo proti úvodu série. Chtělo by to zítra vyhrát a dostat Vsetín před kamerami pod tlak že by musel vyhrát, protože jsou to oni jsou favority. A ještě se zastanu komentátora. Proti tomu volovi ve středu to mělo úroveň. Sympaticky chválil i Vrchlabí že nehrajeme tolik dozadu jako Ústí a hrajeme sympatičtější. Že se radoval z výhry na konci to vidím hodně na Hokejce. Jestli se tam střídají a bude tam zase někdy ten středeční osel tak vypínám zvuk.
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
23.03.2021, 21:45
 
 
Dnes to bylo nebylo dobrý a s tím vypadnutím Pardubic bych to zkusil oživit jak to jde. Takže Rohlík a do obrany Hrádek a Bučko ti myslím můžou. A pak bych zkusil překvapení a dát do branky Kantora, ale že by za nima teď jel není pravděpodobné. Není to nic proti Kubovi( dnes to měl hodně těžký), ale zkusit něco změnit a dát tam hráče nezatížené tím že byl dnes Vsetín jasně lepší.
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
23.03.2021, 20:39
 
 
Teď to tedy možná šlo na chvíli stranou s tou krizí, ale každý rok Vsetín mluví o extralize
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
23.03.2021, 20:36
 
 
FansBPH: A co je tohle? Mluví o ní vedení Vsetína odkaz
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
23.03.2021, 20:00
 
 
Dnes ode mě netradičně krátce. V první třetině dvě využité přesilovky a sympatický výkon, ale od druhé třetiny jasný zápas pro Vsetín. Za závěrečné dvě třetiny střely na branku 50:12 a k tomu Vsetín třikrát nastřelil brankovou konstrukcí. Od druhé třetiny byl na ledě 1 tým.
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
23.03.2021, 19:26
 
 
Litoměřice mohli dobře zahrozit. Ten klaun má definitivně dost Smajlík
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
23.03.2021, 19:25
 
 
FansBPH: Koukal jsem hlavně minulou sezonu jestli máte tým na extraligu a zjistil jsem že absolutně ne.

Nevim co měla být druhá třetina. Byli jsme úplně mimo, pořád pod tlakem jen vyhazovat puky. Teď ten úvod třetí třetiny vypadá podobně. Střely 28:7 ve druhé třetině mluví za vše. Máme od 20-30 minuty dvě střely na branku. Vsetín určitě přidal a bohužel ukazuje že má lepší kádr. Přesto jsem věřil že nějakému tlaku budem vzdorovat lépe, protože v první třetině jsme byli lepší. Ten rozdíl je ale od 20 minuty vidět. Třeba zabojujem... Teď třetí tyč no oni jsou lepší a ještě mají smůlu. To není dobrý.
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
23.03.2021, 17:28
 
 
Užijme si dnešní přenos. Tenhle komentátor to je výkvět mezi komentátory hokejky. Ještě budete vzpomínat na toho borce co to komentuje u nás.

Hodně štěstí kluci!!! Smajlík
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
23.03.2021, 16:10
 
 
Rohlík dnes za Dynamo. Heřmanova absence je zklamáním, ale to bych se opakoval. Třeba chytne šanci a více času na ledě někdo jiný Smajlík
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
21.03.2021, 20:32
 
 
Mě se ten rozhovor nelíbí. Kluci by se měli oprostit toho co Vsetín dělá, co dělá a píská rozhodčí a řešit a hrát svůj hokej. Pokud je to možné nenechat se tím rozčílit, vyprovokovat. Když na to budeme reagovafcy ukazeme že nám to vadí tak to o to víc budou takhle hrat. Vsetín včera vyhrál zaslouženě i tak a i my jsme měli dost přesilovek aby se nějaká podařila. Mě to přijde že takovými vyjádřeními přistupujeme na tu jejich hru co rozjel Štach už v základní části. Zrovna Štach který kdyby měl Vsetín extraligové ambice tak by musel být jeden z prvních na seznamu kterého by museli vyhodit...
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
21.03.2021, 20:24
 
 
Je zbytečné se nechat rozptylovat a provokovat ať si ve Vsetíně žvaní a provokují. Chtějí tím zakrýt strach a nejistotu z play off. Mě akorát naštve když vidím ten jejich Facebook či naposled ten článek co psali. Nebudu tu citovat pokud by takové žvásty někdy otisklo Vrchlabí a bylo to takhle zaujatě neobjektivní či lepe řečeno součástí nějaké taktické hry týmu tak na ty webový nebudu chodit vůbec, ale tady to nehrozí.
 
 
PepaHcv | Vrchlabí
20.03.2021, 23:24
 
 
FansBPH: Tak už Vsetínský fanoušci brečí i tady. Nepamatuješ si kdy vám pomáhali? Připomenu třeba hned první nesmyslně vyloučení našeho hráče v úvodu zápasu. Vaši hráči chodili hodně do Soukupa, byla to taktika přitvrdit. Psalo se o tom i na vašich stránkách v rozboru. Hráč najede po odpískání do brankáře a světe div se ještě za to je přesilovka. Netrestalo se nic takže nájezdy pokračovali.. Pak to bylo zbytečně několik faulů, ale nehraj si že máte tým svatoušků dnes jste to pořádně řezali. A ono je potřeba hrát Vám do těla, když si vzpomenu jak v sezoně brečel na YouTube Štach tak to je přesně ten důvod. S A hloupé fauly? Včera to rozsekl svým faulem snad nejzkušenějšího hráče na ledě. Nemáte lepší tým a o extralize ani nemluvě. Nedokázali jste ani v jednom zápase Ústí přehrát, v sezoně taky hodně nevyrovnané výkony. Na extraligu byste museli 90 procent kádru vyměnit. Ještě k nadávání Heřmana. Nevim proč včera nešel do konce Kucharczyk to je taková nejednotnost. Ten slovník byl solidní... Těšil jsem se na tu sérii. Vsetínu jsem jako malý kluk fandil a byla tam vždy skvělá atmosféra, ale jejich fanoušci to je pro mě zatím největší zklamání série. Urážky jak hrajeme tvrdý nekoukatelný hokej, neustále brečení a hraní si na to jaký jste velký klub. Chance ligu sleduji pravidelně několik let. Loni jsem viděl většinu zápasů Vsetina, protože mě zajímalo zda má šanci postoupit. Neměl a nic moc se v kádru nezměnilo. Sami tu první ligu nehrajeme dlouho aby jsi tu dělal ramena na klub co má většinu kádru mladých nadějných hráčů a svůj sezónní cíl už splnil. Zadarmo to ale nedostanete,. Včera jsme byli až na pár minut z kraje druhé třetiny lepší my, dnes Vás nastartoval gól v úvodu a bylo to opačně.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.