HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "PepaHCV" |  vypnout filtr
 
RSS
1234567891011>
 
Pepahcv | Vrchlabí
31.07.2020, 13:34
 
 
Uvidíme jak to bude vypadat s tím virusem, ale zatím to nevypadá dobře, když hned 4 kluby museli své přípravy přerušit. Co se týká doplnění kádru z Pardubic. Jsou tam mladí kluci kde někteří již dostali šanci v kádrech našich druholigových rivalů a měli starost se popasovat i s druhou ligou a zbytek nemá v první lize moc odehráno. Očekávám že první dvě pětky budou naše u těch kluků z Pardubic snad 1-2 by tam mohli nakukovat a zbytek si ještě bude zvykat na seniorský hokej. Mít ale za dvěma zkušenými lajnami dvě pětky bruslících mladíků, by ale nemuselo být špatné. Uvidíme co další doplnění z Pardubic. Osobně jsem zvědavý zda sem dorazí na nějaký ten zápas Pardubická dvojka, či se sem přijde rozehrát někdo komu by zabral místo Kaut či další příchozí hráči z NHL, ikdyž Zadina a Špaček dle posledních zpráv Pardubice neposílí tak těch Pardubických odchovanců v zámoří pár je.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
06.05.2020, 22:11
 
 
Je to paráda. Když přišla v roce 2004 když jsem začal jezdit na hokeje první cesta z kraje do 1. ligy tak to bylo neuvěřitelné a nevěřil jsem že se to ještě někdy stane. Pamatuji že jsem se bál těch prvních zápasů v kraji jak ten tým bude vypadat, jak to půjde a nakonec jsme zůstali jako fanoušci věrní svému klubu a tohle je odměna. Díky všem co se na tom podíleli, ale to hlavní s kádrem teprve začne a doufejme že do nové sezóny opět nezasáhne virus.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
04.05.2020, 22:45
 
 
PetrK: Já myslím že se bude spolupracovat s oběma týmy. Jakou fanoušek Vrchlabí a Pardubic jsem nikdy nebyl nadšen z toho že je to zrovna Hradec Králové co nám posílal hráče a pomáhal. Na druhou stranu je to ve prospěch Vrchlabského týmu a tak nějak jsem to bral jak to je a ti kluci tady hráli dobře. Hráči za tu kauzu nemůžou a naopak jsem byl rád u obrody Vrchlabí a možné druhé cestě co pamatuji z kraje vzhůru Smajlík Ale chápu že pro fanouška Motoru je to citlivé téma. Já jsem na Motor zvědavý. Již několik let dominoval v 1 lize, aby si vždy v baráži dokázal že na tu extraligu pořád nemá. Letos ta dominance byla tak velká že už by museli postoupit a tak jsem zvědav jak bude tento tradiční klub vypadat.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
03.05.2020, 21:35
 
 
odkaz

,,Chystáme dohodu s Vrchlabím". Asi nejzajímavější část rozhovoru pro Vrchlabského fanouška Smajlík
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
10.04.2020, 19:54
 
 
Aha už to vidím co nejdříve. Tak musíme doufat... Smajlík
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
10.04.2020, 19:46
 
 
Z webu Hradce a bylo by fajn kdyby se k tomu někdo z vedení vyjádřil. Fanoušci nějakým způsobem oslavují a my se z jiného týmu dozvídáme útržkovité informace. Nikdy jsem nekritizoval, ale to asi není ten nejlepší způsob. Navíc to ani není nikde na webu že se rozhodlo o postupu dnes, takže se obávám...
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
10.04.2020, 19:44
 
 
Dobrý den už máte informaci jak se Vrchlabí postaví k možnému hraní Chance ligy?Je zájem o spolupráci i v další sezoně a v jaké formě stejné nebo ještě větší.
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
s majitelem Vrchlabí jsem v pravidelném kontaktu. Bohužel asi Vrchlabí přihlášku nepodá, jelikož jim "vypadla" přislíbená finanční podpora pro CHANCE ligu a v současné ekonomicky nejisté situaci zřejmě nebudou schopni tento výpadek nahradit. I my jsme určitou finanční a hráčskou pomoc nabízeli, ale ta, bohužel, pro jejich působení v CHANCE lize stačit nebude.
Nemáme problém i nadále spolupracovat, zejména pro některé mladé hráče je to dobrá možnost si vyzkoušet seniorský hokej.
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
10.04.2020, 16:20
 
 
A teď jen věřit že se situace celkově uklidní a v klidu první ligu přihlásíme Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
10.04.2020, 16:17
 
 
Dámy a pánové určitě už to všichni víte, ikdyž tady zatím není ani řádka. Pravdou je že jsme již dvě hodiny prvoligový Smajlík Smajlík odkaz
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
12.03.2020, 20:18
 
 
Svaz rozhodne zatím je dobře že ten postup není úplně odpískaný.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
12.03.2020, 19:57
 
 
Já bych tady chtěl mít Váš optimismus. Za mě není absolutně co řešit. Tohle není Chance liga a nemáme jednoho jasného vládce soutěže, ale máme 3 vítěze skupin. Jde samozřejmě o to co Kolín, aby ten ten sudý počet účastníků jak píše paboubek, ale teď jsou vítězové tři a postup aby nechali postoupit 3 týmy, nebo Kolínu řekli že mají smůlu i přesto že byli první to se mi zdá krajně nepravděpodobné. Já si tipnu že to zůstane přesně tak jak je. Jestli máme nějakou šanci dostat ze do Chance ligy tak jedině koupí licence. A po dnešním dni si myslím že to má jeden prvoligový hokej docela nahnuté (Sokolov) ostatně jako vždy když se něco stalo v Uhelné.
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
12.03.2020, 14:48
 
 
Ferko72: Kvůli skóre je to nesmysl a co Kolín? Tohle nikdo nepovolí. Buď nechají postoupit všechny 3 (což je naprostá utopie a už takhle to není fér vůči klubům co si vybojovali semifinále play off) a nebo nikoho. Druhá varianta je nejvíce pravděpodobná a cokoliv jiného by bylo velké překvapení. Tahle sezóna je odpískaná.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
12.03.2020, 14:25
 
 
A je úplný konec. Uvidíme co to udělá s hokejem tady, jak bude vypadat tým na další sezónu a zda někdo vůbec bude mít chuť cpát prostředky do postupu, když se to ani nemusí povést. To samé Šumperk. Oba týmy se budou plácat v soutěžích které svou úrovní dalekosáhle přestáli, ale někdy to holt jinak nejde no. Myslel jsem si že divnější konec sezóny než když byli kontumované zápasy play off proti Bílině už nepřijde, ale mýlil jsem se. Tohle bude těžká zkouška pro klub,
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
12.03.2020, 13:29
 
 
15.3 Kolín - Šumperk
17.3 Vrchlabí - Kolín
19.3 Šumperk - Vrchlabí
21.3 Šumperk - Kolín
23.3 Kolín - Vrchlabí
25.3 Vrchlabí Šumperk

V posledním zápase bychom měli v případě bitvy o postup výhodu domácího kluziště. Hlavní bude neprohrát ve 2. kole v Šumperku tam půjde o hodně. V jednu chvíli pak bude mít po 4 kolech 3 odehrané zápasy a možná tu bude tlak že budou před námi i přesto že bychom tak vyhráli. Podle losu to ale budeme mít v posledních 2 kolech ve svých rukách Smajlík
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
12.03.2020, 13:17
 
 
Ze Šumperka bude komentovaný přenos z internetové televize Life TV aspoň to slibují viz: odkaz

Od nás snad ta webkamera a ještě by něco mohl podniknout Kolín v případě že to bude bez lidí, což určitě bude...
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
12.03.2020, 13:09
 
 
Oficiálně potvrzeno facebookem Dvora Králové
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
12.03.2020, 13:07
 
 
Se zprávou kterou píše maruš přišel facebook skupiny 2. ligy kde ten člověk podle mě pracuje na svazu, či má minimálně ze svazu informace. Je to tak. Začínat by se mělo údajně v neděli
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
10.03.2020, 22:33
 
 
Díky za to že jsme vůbec zápas mohli sledovat. Byla to ta nejdivnější věc na světě koukat na Vrchlabí v televizi, kde normálně koukám na MS, extraligu či nhl. Samotný zápas se hodnotí těžce, protože z kamery za brankou sice na velké obrazovce bylo daleko víc vidět než třeba na počítači, ale na straně ledu blíže k našemu kotli nebylo vidět skoro vůbec vidět co se děje. Z toho co jsem viděl byli některé pěkné kombinace. Myslím že si Kolín moc neškrtl a až na jeden zbytečný faul a nájezd (možná ještě 1. minutu) jsme měli zápas plně pod kontrolou a hráči se bavili hokejem jak to v těchto podmínkách šlo. Jinak se psalo že tahle divize je nejslabší, ale kromě Kolína dnes prohrál doma Tábor se Dvorem, takže to tak třeba vůbec není. Jinak na Dvorském facebooku mají takový náznak jako kdyby se zítra mělo něco rozhodovat co se sezónou tak snad se to nějak dohraje. Při současném kádru a formě musíme doufat v jakékoliv dohrání soutěže, ikdyž samozřejmě nejlepší by bylo aby u toho zase mohli být fanoušci.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
10.03.2020, 12:04
 
 
Mě by spíš zajímalo než dnešní přátelák kdy nejde o nic co se bude dít směrem k play off. Ekonomická ztráta pro klub za zápasy bez diváků bude značná Máme nejvyšší ambice a všechny zápasy Chance ligy se vysílají na internetu. Pokud tedy náš tým ještě nemá vybavení na to aby vysílal zápasy, tak by ho stejně musel sehnat. A proto říkám proč z domácích zápasů nedat zpoplatněné video přenosy? Aspoň by klub neměl takovou finanční újmu a věřím že bych nebyl sám kdo by ten přístup k zápasu zaplatil. Nevyznám se ve výpočetní technice jak je to složité, aby třeba zápas pod náporem lidí nespadl, ale na hokejka tv (všechny zápasy extraligy a Chance ligy kromě exkluzivních zápasů extraligy na O2TV sport) ty přenosy nepadají a pokud postoupíme tak ty přenosy tu budou taky. Bylo by fajn když už je taková represe ty zápasy aspoň takto vidět. A jinak jsem pro abyste tam na play off pustili aspoň nějaké členy Supras s kotlem ať není úplný ticho.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
08.03.2020, 14:03
 
 
Tomáš Rolinek se určitě nevrátí. Po zápase na Kometě neříkal nic o tom že by měl ještě jeden cíl a myslím že se to vědělo už v době kdy odcházel do Pardubic. Tam to dopadlo skvěle. Mluvil o tom že pojede relaxovat do lázní. Co se týká Ústí nad Labem tak u těchto týmů je škoda že nemůžou hrát o záchranu. Kadaň, Ústí a pro mě překvapivě Sokolov na Chance ligu absolutně nemají a zápasy nás, Šumperka nebo i dalších týmů s nimi by byli přinejmenším hodně vyrovnané. Budiž jako varování pro příští postupující tým to nechat si odejít či skončit pár opor a neudělat s tím nic a zbytek kádru tam nechat (Sokolov). Tým na Chance ligu nesmí po postupu oslabit, spíše posílit! Chytat za takovým týmem jaký má Ústí a za tou jejich obranou je kulantně řečeno dost složité a jistě i psychicky složitější. Statistiky jsou v tomto zavádějící.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.