HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Paboubek" |  vypnout filtr
 
RSS
1234567>
 
16.11.2019, 21:19
 
 
Dneska to byl krásný hokejový koncert. Děčín byl chvílemi zralý na ručník. Nakonec si i za exhiboval rozhodčí.
 
 
15.11.2019, 18:06
 
 
Frk, zkrátka jablonecká škola Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
12.11.2019, 16:58
 
 
Super akce s velkým zájmem. Smajlík
 
 
07.11.2019, 18:08
 
 
LIEDRIAN,o žádných fanoušcích nepíšu, ale o magorech,kteří mají radost z polévání hráčů a fandů soupeře. Možná že i ty mezi ně patříš a ukájí tě to. Trutnovští hráči určitě nejsou žádní žebráci, jak se domníváš ty, ale ve vašem sektoru byl transparent, že stovku už nedáte,protože už asi nemáte a že na to už jebete.Tak to prosím příště dodržte. A nevím co sem pleteš prachy. Tady se vždy chodilo na domácí mančaft, ať jsme hráli dvojku kraj, kraj nebo první či druhou ligu. Tady jdou lidé povzbudit své hráče v lepších i horších časech.
 
 
06.11.2019, 21:40
 
 
Skvělý koncert našich borců. Kuba bravurně vynuloval celý Trutnov. Šance si vytvořili pouze po našich chybách a buď je totálně zmrvili a nebo je s přehledem vychytal Kuba. Jinak byl soupeř totálně marnej a ještě na konci zápasu chtěl překvapivě do držky Kozák a tak se také stalo. Pak už mě od nich ani nepřekvapila děkovačka hráčů k duševním mrzákům na tribuně. Ale jak se říká:vrána k vráně.....Trutnovu jsme dnes jasně dali najevo, kdo je pánem regionu a kdo bude hrát to sestup. Tak žebroto z Trutnova budete za rok jezdit na derby do Semechnice a tam vám dvacka za vlezlý přijde jako pohlazení. Abych i něco vyzdvihl. A je to cirkusový číslo Svobody, který si myslel že když si přelepí jméno, tak ho nikdo nepozná.Šašek počmáranej. Možná by ho u Kludských vzali. Velký dík našemu týmu !!! HC VRCHLABÍ OLÉ Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
02.11.2019, 18:57
 
 
To jo, koukám žě to ten Mališ zabalil po čtvrtém gólu a šel domů. Po první třetině jako doma.6 : O.Jen tak dál hoši Smajlík
 
 
31.10.2019, 06:05
 
 
Vše řečeno přede mnou. Naši nás bavili celý zápas, Hlavního jsem občas nechápal a a Most stál za hooono.
 
 
16.10.2019, 20:18
 
 
Paka Smajlík
 
 
13.10.2019, 17:48
 
 
Gratulace dalšímu Vrchlabskému hráči, který to dotáhl do extraligy Jakubovi Rychlovskému !
 
 
18.09.2019, 20:58
 
 
Dobrý začátek v derby sezóně.
 
 
15.09.2019, 00:23
 
 
Rubezahl. p. Jakubec bude určitě rád, když příště opět příjdeš a vyšpilíš kilo. Tvoje věc,za co utratíš své kilo. Já jsem si dnes přišel na své..Určitě žádná nuda nebyla. Možná být mámě pod sukní je pro tebe větší vzrůšo a tak to ma byť.
 
 
14.09.2019, 21:49
 
 
Už jsem si dnes myslel, že překonáme úvodní duel extraligy Sparta : Plzeň 7 : 6. Ale ostrý mač to byl podobně. Bílinský branař měl určitě i kliku, ale přesto bych ho označil mužem zápasu, protože byl fakt dobrý. K našemu dobru musím říct, že jsme si vypracovali spoustu šancí ale mínus a ne je proměnit. Náš Kuba určitě neměl svůj den, ale vůle mužstva utkání dovést k vítězství byla velká a za to dík a to se na.konec povedlo.Už se těším na další zápas.
 
 
14.09.2019, 17:55
 
 
Za me. 1. Vrchlabi 2. Most 3. Paka 4Decin 5. Dvur 6Bilina 7. Jablonec 8. Risuty a posledni trutnov. Je to jen tip, ale pekny. Nester, kdo tipoval ze v kosikovy budeme pred Usa ?
 
 
13.09.2019, 13:58
 
 
Konečně zítra i pro nás začne ostrá sezóna. Moc se těším. Věřím, že naše družstvo bude oproti loňské sezóně zkušenější a chytřejší. Určitě vše směřuje k velkému finále, kde doufám a věřím, že budeme i my. Teď si jen tipnu, jak dopadnou v naši skupině nejbližší soupeři. My určitě první, Paka třetí, Dvůr pátý a na Trutnov nezbyde play-off.
 
 
29.08.2019, 22:28
 
 
Dnešní utkání oboustranně bojovné, rychlé s mnoha šancemi na obou stranách. Gólů jsme mohli dát hravě deset. Dost mě překvapila značně děravá obrana soupeře. Oba brankáři výborní. Škoda jen, že hlavní roli zápasu si usurpoval ten žvejkající pruhovaný něco...
 
 
21.08.2019, 11:50
 
 
Chlapi, gratulace k první výhře ! Ať se dál úspěšně daří naladit formu na mistráky. Naši derby soupeři zatím přípravu pojali různě. Paka válí. Zato Dvůr a to něco na Úpě co hráli naposledy mistrák někdy v únoru se snad ještě nesešli, natož aby se odvážili hrát zápas Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
31.07.2019, 16:39
 
 
A ona nějaká definice farmy existuje? Je na to nějaká norma? Sami jsme zde "zažili" různé druhy spolupráce s jinými kluby, nebo-li různé "druhy "farem. A stadion byl vždy plný a hnal naše borce do boje. A že jsme odehráli spoustu výborných bitev v první lize. Já si myslím, že záleží na kolektivu a partě a to není otázka farmy či nefarmy. Budu šťastný když postoupíme a určitě se budu těšit na prvoligový hokej. Máme ve vedení klubu i v majitelích správné lidi a věřím v náš mančaft. Rozhodně by mě nenapadlo shazovat náš klub. Ale je tu nyní i velká možnost jezdit pár kilometrů na nefarmářský hokej k sousedům a netrápit se zda budeme ,nebo nebudeme farma podle norem o kterých nic nevím.
 
 
07.05.2019, 08:26
 
 
Děkuji panu Jakubcovi za informace. Krátká okurková sezóna skončila a už se těším na další novinky a vše co se bude týkat následující sezóny. Zajímá mě nyní především jaký model bude v Chance lize.Jestli bude zachován přímý postup z 2. ligy, nebo bude baráž a nebo se 1. liga uzavře a možnost jít výš bude jen odkup licence. HC HCV DO TOHO!!!!!!
 
 
01.05.2019, 19:43
 
 
Možná přijde jeden z tahounů Rebelu jam Milfait, 27 let. Co se týče hradečáků, mnozí již nakoukli ve svém věku do extraligy. Tak zde hrál třeba kdysi neznámý Nakládal. Raději budu chodit na mladší kádr než na přestárlý z odložených hráčů, kteří si chtějí jen přivydělat a už nemají motivaci cokoli dosáhnout, na rozdíl od mladých.Minulou sezónu jsme měli myslím dobře vyváženou sestavu.
 
 
01.05.2019, 14:40
 
 
Docela bych zde uvítal zhodnocení uplynulé sezóny. A také něco o budoucnosti a tak nezbývá než pátrat o novinkách ve Vrchlabí u soupeřů. 6.května zde začnou přípravu tito mladíci z HK: Jaroslav Dvořák, Jakub Hašek, Filip Jirásek, Patrik Mašín, Jakub Muška, Mikuláš Pohl, Štěpán Matějček. Další skupinu mladíků Hradec posílá do Litoměřic.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.