HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Jirka_Jakubec" |  vypnout filtr
 
RSS
123>
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
29.01.2020, 11:58
 
 
To Atheros: O diváka nám samozřejmě jde a myslím, že v rámci možností pro to děláme maximum. Zároveň se snažíme, také v rámci možností, vycházet nějak rozumně i s kolegy z ostatních týmů a s Jabloncem máme dlouhodobě velice korektní vztah. Dle informací od vedení JBC mají v sobotu 22.2. v týmu svatbu, které se účastní dost lidí z jejich kádru. Nemám nejmenší důvod tomu nevěřit a vzhledem k tomu, že nemají ten kádr moc široký, tak je to pro ně dost zásadní problém. Samozřejmě jsme mohli na termínu zápasu trvat, ale .....?!
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
13.12.2019, 16:47
 
 
To horal0007
O vánocích žádné přátelské utkání neplánujeme. Z pohledu přípravy to nepovažujeme za důležité, spíše chceme kvalitně potrénovat a odpočinout. Vzhledem k vývoji v naší skupině a předpokladu, že skončíme po základní části na prvních místech, se budeme snažit (nebo se spíše už snažíme) dojednat nějaký dvojzápas před play-off.
Letos nebude akce pro dětský domov, ale pro vrchlabskou diakonii. A to již zítra při zápase s Řisuty. Více info v upoutávce na zítřejší zápas.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
12.12.2019, 14:22
 
 
To LIEDRIAN
Včera byl rozhodčí opravdu nepřesný a to na obou stranách.
Jinak ale za rozhodčí letos nic ušetřit nemůžeme, protože za celou II.ligu platí rozhodčí naši čínští, dračí bratři.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
13.11.2019, 13:24
 
 
Dovolím si stručně okomentovat angažování extraligových posil.
Takové hráče nelze nikdy koupit. Opakuji, nikdy!!! K tomu, aby naskočili za Vrchlabí se musí sejít pár zásadních okolností. Musí ukončit svoji hvězdnou kariéru ve vyšší soutěži, musí chtít pokračovat s hokejem, potřebují vědět, že tým má dobré zázemí (klub musí mít mezi hráči dobrou pověst) a vždy chtějí hrát v týmu s ambicemi - těmi nejvyššími. Pokud se tyto podmínky sejdou, tak je dohoda snadná a paradoxně to nikdy není jenom o penězích.
Kdyby tyto hvězdy chtěly ještě stále věnovat absolutní maximum času a úsilí hokeji, tak budou bez problémů hrát vyšší soutěže za úplně jiných podmínek.
Jinak si myslím, že je absolutně normální, že člověk a i hokejový klub pracuje nejlépe jak umí a chce podle svých možností dosáhnout těch nejlepších výsledků. A tak se to snažíme dělat i v HCSV, s mládeží pracujeme dlouhodobě na TOP úrovni a letos jsme to zase o kousek posunuli a s A-týmem je to stejné. Navíc naše návštěvy jasně ukazují, že dnes lidé chodí na osobnosti a to bez ohledu na výši vstupného či atraktivitu soupeře.
PS: maruš, Vás bychom brali do redakce - opravdu Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
11.09.2019, 09:38
 
 
Zdravím, dnes by se na webu měla objevit další doplňující informace k situaci v A-týmu.
Opět musím napsat, že chápu rozhořčení některých fanoušků, že není dostatek informací k sestavě. Bohužel musím konstatovat, že letos těch pohybů je spoustu a ani dnes ještě není definitivní podoba týmu. Navíc finální tvorba týmu se pro nás opravdu uzavře až 15.12.
Někteří hráči - Dvořák s Jiráskem dorazili až minulý týden a to ve chvíli, kdy je tým již v nějaké podobě. Takže finále se dozvíte do konce týdne.
Jinak J.Bednář, P.Sýkora a J.Hlaváč jsou od tohoto týdne k dispozici a v sobotu by měli být připraveni.
Co se týká vstupného, tak ho považuji za zcela relevantní. Pokud někomu přijde 100 Kč za 2,5 hodiny zábavy, kde může vidět bývalé hvězdy NHL, Extraligy i reprezentace málo, tak je to jeho názor a nechci mu ho brát. Ale celé fungování našeho klubu a podpora města, pana Cermana, pana Dědka a ostatních partnerů je založena na diváckém zájmu a na spoluúčasti diváků. Navýšili jsme rozpočet, přitáhli známá jména a doufáme, že to bude fungovat. Je to sport, kde na papír můžete napsat cokoliv, ale vše se odehrává na hřišti. My ale našemu projektu věříme a doufáme, že Vás to bude bavit a že budete ochotni se na tom podílet. Vítězí ten, kdo věří.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
09.08.2019, 16:04
 
 
Pár slov k Vaší debtě o farmě. Nevím, zda existuje nějaká přesná definice farmy, vyjma wikipedie, kde se uvádí, že se jedná o základní zemědělskou jednotku. To ale není náš případ. Smajlík
V každém případě momentálně s Mountfieldem HK úzce spolupracujeme a tato spolupráce je pro obě strany výhodná. Na sruhé straně jsme ale jako HC Stadion Vrchlabí zcela nezávislý klub a snažíme se vyjednat a nastavit si co nejlepší podmínky se všemi subjekty, se kterými spolupracujeme. Vše se snažíme směřovat k co nejlepšímu výsledku a to nejenom na ledě.
Také je nad slunce jasné, že postup do I.ligy je podmíněn spoluprací se silným (jak hokejově, tak finančně) extraligovým partnerem. Bez toho bychom výhledově nebyli schopni zajistit potřebnou kvalitu. V tuto chvíli naši spolupráci směřujeme k Mountfieldu HK, ke kterému máme nejtěsnější vazby.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
01.03.2019, 13:11
 
 
Ahoj všichni,
dlouho jsem tu nebyl, tak mám pár vět před začátkem playoff. Konec základní části zdaleka nebyl ideální. Prohraná derby mě velice mrzela, zejména vzhledem k blížícímu se playoff. Byly to zápasy velice podobné těm, které se budou odehrávat nyní. Od soupeřů maximální nasazení v kombinaci s tím, že nemají proti nám co ztratit. V té koncovce základní části byla v našem týmu cítit lehká "vlažnost". Ten tým znám, tak věřím a doufám, že už kluci byli hlavami trochu napřed.
Nyní však hlásím, že jsme připraveni. V přípravě a v základní části jme udělali vše, jak nejlépe jsme mohli a teď přichází vrchol sezóny, který si chceme užít. Jdeme do toho na 150%.
Takže, děti moje hrr ....
PS: Jak je v PO zvykem, tak od nás už nebudete dostávat příliš informací o zdravotním stavu kluků a o připravované sestavě.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
09.01.2019, 14:02
 
 
To hcvvrchlabi
Ad Pilařové. Jasně, máte pravdu. Znám je oba i tátu, což je taky Petr, tak mi to tam nějak proklouzlo. Tak snad mi to nějak prominou. Smajlík
Jinak hlavně ať se Radkovi u nás daří. Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
09.01.2019, 12:16
 
 
To hcvvrchlabi
S Honzou komunikuje především jeho brácha Petr a dle informací, které mám, může přiletět až koncem února, takže zatím to neřešíme. Formálně za nás nastoupit může a uvidíme, jak se situace bude vyvíjet.
Větší článek o situaci v A-týmu vyjde zítra na našem webu a bude tam i termín, kdy nastoupí všechny avizované posily. Budeme se snažit je zapojit do týmu co nejdříve, aby byl čas na to vše vyzkoušet a nechat vše "usadit a vyladit". Samozřejmě jména na papíru ještě nezaručí dobrý výsledek, ale na druhou stranu vůbec si nedokážu představit, že bychom odmítli takovéto hokejisty, když oni sami mají zájem a chuť za nás hrát.
Jinak již dnes se ve vrchlabském dresu představí Honza Berger a Petr Pilař. Oba kluci měli ze zdravotních důvodů dlouhý herní výpadek a i oni sami se chtěli do zápasového tempa zapojit co nejdřív.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
05.01.2019, 08:00
 
 
To Jinfa
Dnes ještě nastoupíme v klasickém složení. Detailnější info o současném kádru a termínech, kdy se k nám připojí posily, dostanete v průběhu příštího týdne.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
12.12.2018, 11:37
 
 
Zdar všichni.
jenom krátce se vyjádřím ke Kubovi Muškovi. S Kubou jsme byli a jsme nadmíru spokojeni - jak s předvedenou hrou (je to mladý kluk a hraje 1.sezónu mezi muži), tak s přístupem. Do Ústí odešel pouze na omezenou dobu a pro PO s ním počítáme, Ve spolupráci s Hradcem jsme zvažovali, zda to takto udělat, ale nakonec jsme se rozhodli, že to může pomoci všem stranám. Kuba by v Ústí měl dostat dostatečný prostor ve hře a nám se uvolní více prostoru pro Štěpána Havránka, který by se měl po zranění vrátit co nevidět do sestavy.
Jak jsem již avizoval, tak ve spolupráci s MTF HK jsme dali dohromady doplnění kádru pro naše postupové ambice a koncem týdne, až bude vše hotové, Vás o tom budeme informovat.
Dnes nás čeká těžký zápas. V utkáních s papírově slabšími soupeři míváme velikou střeleckou převahu, ale hrozně nám chybí klid v zakončení. Zatím máme mnohem lepší výsledky s favority a více se trápíme s celky, které brání a hrajou jenom na brejky.
Takže doufám, že dnes se sejdeme v hledišti v hojném počtu a Děti moje.....!!!
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
15.11.2018, 21:46
 
 
Zdravím všechny.
Co se týká vyloučení P.Mrni tak i nás zajímalo, zda je vůbec možné takový trest udělit a možné to je.Pan Micka nás už pískal několikrát a já osobně bych si přál mnohem víc rozhodčích s takovouto kvalitou. Navíc v tomto případě vůbec není důležité, zda ofsajd byl či nebyl. Mrňous dostal takový trest oprávněně a tohle si nemůže dovolit v žádném zápase, natož v koncovce takto vyrovnaného zápasu. Navíc bude jeho přestupek projednávat DK a uvidíme na kolik zápasů dostane stopku. Pokuta Pavla čeká a on to ví, navíc se s ním vypořádali i kluci v kabině. Nejsme naivní a Mrňouse jsme do týmu brali s tím, že jsme znali jeho klady i zápory velice dobře. Je to rozhodně pro II.ligu nadprůměrný hokejista, ale má problémy s disciplínou. Zatím pokud dám na váhu všechny + a -, tak se nám vyplácí. Pokud to bude směřovat více k těm negativům, rozhodně bude dostávat méně prostoru na ledě a on to ví.
Ještě odpověď pro hcvvrchlabi ohledně posilování týmu. 15.prosinec se blíží a my rozhodně nespíme. Mapujeme situaci, ale musím říci, že momentálně je na trhu mnohem větší poptávka než nabídka. Rozhodně se rozhlížíme po zkušenějších hráčích, zejména pro přesilovku, ale těch je doslova jako šafránu a je po nich poptávka i ve vyšších soutěžích. Navíc (a to je hlavní) náš tým zatím funguje velice dobře a pokud do něho budeme dělat nějaké zásahy, tak velice citlivě.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
30.10.2018, 11:00
 
 
Nevstupuji sem tak často jako v minulých sezónách, ale k TU něco napíšu. Kdo byl na zápase a bylo nás tam docela dost, tak viděl a obrázek si udělá sám.
K hokeji - včera jsme to ještě detailně probírali a analyzovali s trenéry a byť je to k neuvěření, tak i tentokrát jsme soupeře přestříleli a to v poměru 50 :25!!! Hokejově to byl zápas blbec a myslím, že jsme letos už vyhráli zápasy, kde jsme podali i horší výkon. Takže za herní projev těžko něco vytknout.
Úplně odlišnou stránkou věci bylo zvládnutí emocí a z toho vyplývající disciplína. Je to věc, na které budeme muset tvrdě pracovat, protože to bude rozhodující při dalším vývoji sezóny i v PO.
Co se týká M.Abraháma, tak za mě je to člověk, který pro klub (ať už u mládeže nebo i u A-týmu) odvádí velký kus dobré práce. Má velmi těžkou pozici a tentokrát ho v tom kluci z mančaftu nechali docela vykoupat. Vyříkali jsme si to v kabině a za mě má i nadále absolutní podporu a dostane další šance.
Co se týká fanoušků, tak za mě tam nebylo nic přes čáru a jsem rád, že nám kotel omládl, že chodí v hojném počtu a že od nich máme velice slušnou podporu.
Ke kádru - momentálně se pereme s absencemi v obraně a snažíme se to řešit. Více info dám přes redakci na náš web.
K atuálnosti tabulky. Jak Vás již několikrát Dáda informovala, tak dle dohody za aktuálnost tabulky na našem webu odpovídá provozovatel našich stránek a zároveň největší správce webu, který v hokejovém prostředí vůbec působí, firma Esports CZ. My do toho nemůžeme Máme s nimi dlouhodobé vztahy a i když to není mnohdy jednoduché, tak spolupráce s nimi byla vždy výhodná. Situace s aktuálností tabulky mě štve a komunikujeme s nimi, ale zřejmě mají personální problémy, jako většina firem v ČR.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
17.10.2018, 14:42
 
 
Ahoj všichni,
co se týká Martina Filipa tak pouze zopakuji to, co jsem již několikrát uvedl. Martin pro náš klub odvedl neuvěřitelný kus práce a prošel to s námi v časech dobrých i těch těžších. Chtěli jsme se s ním důstojně rozloučit u příležitosti zápasu s DVK, ale to už je teď pasé.
S Fílou jsem už mluvil a on zájem má, takže teď ladíme termín a formát zápasu, který bychom pojali jako jeho rozlučku. Zatím pouze naznačím, že termín by s největší pravděpodobností měl být v prosinci mezi svátky a chtěli bychom na tento zápas povolat i hráče z nedávné minulosti, kteří tu s Fílou nějaký ten hezký hokejový kousek předvedli. Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
02.10.2018, 23:00
 
 
ad Martin Filip
za sebe musím říci, že mě dnešní zpráva z DVK velice překvapila a tohle by mě nenapadlo ani v nejdivočejších představách. Jelikož neznám žádné podrobnosti, tak to nechci nijak hodnotit. Za sebe mohu pouze opakovaně potvrdit, že Fíla byl vždy 100% profík a pro tým odvedl vždy svůj maximální výkon.
Myslím, že Fíla byl jednou z největších a nejstálejších legend, která kdy oblékala vrchlabský dres. Chtěli jsme se s ním důstojně rozloučit při domácím zápase s DVK a měl to v plánu i náš supras kotel. Je to teď hodně čerstvé, ale zkusíme vymyslet nějakou důstojnou akci, při které budeme moci Martina ještě jednou vidět ve vrchlabském dresu.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
20.09.2018, 08:32
 
 
Ahoj všichni,
co se týká A.Půlpána, tak ten měl neodkladné pracovní povinnosti, o kterých jsme věděli dlouho dopředu. Ten bude dále plnohodnotně k dispozici.
Co se týká Lukáše Kastnera, tak ten při rozbruslení utrpěl drobné zranění, které mu nedovolilo naskočit v Jablonci, ale předpokládáme, že od příštího týdne bude také k dispozici.
Co se týká startu do sezóny, tak ten je opravdu parádní. Musím říci, že jsem to až takhle dobré nečekal. Zatím nám fungují veškeré základní stavební kameny a tím mám na mysli zejména kompletní defenzivní hru celého týmu. Pro tým bylo strašně důležité takto dobře začít, zejména pro mladé kluky, kterým to pomůže udržet si zdravé sebevědomí. Vůbec nemám strach, že by teď mohlo dojít k nějakému sebeuspokojení, záruku mám ve zkušené trenérské dvojici a v lídrech v kabině, kteří fungují na 100%.
Lepší pozvánku na derby s TU jsme nemohli zařídit, tak se na Vás už těšíme. Smajlík Smajlík
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
13.09.2018, 07:40
 
 
zkouška
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
07.09.2018, 13:32
 
 
To LIEDRIAN
Co se týká střídavých startů, tak musím potvrdit, že se mýlíte.
Střídavé starty se týkají Kuby Soukupa (Litvínov), Š.Havránka, K.Mušky (oba MTF HK) a Š.Matějčka (Litoměřice) . U všech to znamená, že s naším týmem absolvují kompletní program a pouze v případě nutnosti a po dohodě s námi mohou naskočit zpět do mateřských oddílů. Je to trochu riziko a proto jsme zatím podrželi malinko širší kádr. Jedině u K.Soukupa se nám podařilo vyjednat, že máme po Novém roce právo veta.
Vůbec nepřicházelo do úvahy, že hráči tu nebudou trénovat a budou dojíždět jen na zápasy. Na principu kvalitní společné a náročnější přípravy jsme celý tým postavili a nechceme na tom nic měnit.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
05.09.2018, 11:41
 
 
K dnešnímu zápasu konečně nastoupíme v téměř kompletním složení. Tím, jak se tým postupně skládal, tak jsme v podstatě až do dnešního zápasu nebyli schopni nastoupit v kompletní sestavě. Dnes se představí ještě poslední hráč, který přibyl do našich zadních řad. Je to Marek Voženílek, což je pětadvacetiletý pardubický odchovanec. Většinu dospělého hokeje strávil v Kolíně a stále koketuje i s pardubickou extraligou. Reagovali jsme tak na situaci, kdy máme několik hráčů na střídavé starty a můžeme o ně krátkodobě v průběhu sezóny přijít. Chtěli jsme ještě jednoho zkušeného obránce, který bude působit výhradně v našem klubu a Marek byl pro nás ideální volbou. Letní přípravu strávil s Pardubicemi, teď měl malou zdravotní pauzu a chceme ho ještě vidět v dnešním zápase.
Po svalovém zranění se dnes zapojí i T.Bláha a na marodce tak již zůstávají pouze M.Pšurný a dlouhodoběji zraněný F.Moník.
Jinak jsme definitivně zúžili kádr a na hostování do N.Paky odešli Erban a Chleborád a naši sestavu opustil i F.Hník.
Náš tým se pomalu sehrává a vše si teprve sedá do správných kolejí, takže doufám, že dnes předvedeme kvalitní výkon.
 
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
31.08.2018, 12:16
 
 
To horal0007
s MTF HK stále jednáme a snažíme se, abychom zejména o klíčových hráčích mohli rozhodovat my. Podporu od nich máme slíbenou, kluci tu chtějí hrát (což je základní předpoklad) a budou dostávat dostatek prostoru, tak uvidíme, jak to bude fungovat. To samé platí i o Kubovi Soukupovi.
To Jinfa
Co se týká D.Dvořáka, tak zatím s ním nepočítáme, protože máme dvojici Soukup, Abrahám a nebyl by tu pro něj prostor. Kdyby došlo k nějaké neočekávané situaci, řešili bychom to operativně.
To Atheros
My chceme i letos spolupracovat s N.Pakou, ale Tomáš se dohodl s Náchodem a já mu přeju hodně úspěchů.

Co se týká celkového projevu, tak je na mužstvu hodně znát, že jsme spolu krátce a bude potřeba ještě dost času, aby si to sedlo. Jediné, na co budeme hodně apelovat a vyžadovat je herní disciplína. Tu budeme muset držet již od začátku soutěže a věřím, že vše ostatní si časem sedne.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.