HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Hcvvrchlabi" |  vypnout filtr
 
RSS
1234>
 
09.09.2020, 12:52
 
 
Je to velká škoda, přerušit přípravu, ale bohužel se nedá nic dělat. Nejvíce je mi líto samotných hráčů. Tvrdě pracovali a teď nucená pauza.
A nechápu reakci Vampirose. Hold, každému nebylo dáno.....a ohledně nákupu permice, souhlasím s jinfou. Alespoň takto podpoříme svůj klub. Není to lehká doba, ale snad to přečkáme a o to víc si další utkání užijeme.
 
 
03.09.2020, 20:42
 
 
Dnes super odpracované utkání. Vzadu skvělé, v útoku to vázne. Ale alespoň se to může jenom zlepšovat. Konečně na 4 lajny a bylo vidět, že máme pořád elán. Snad to tak bude i nadále.
 
 
02.09.2020, 08:56
 
 
Hokej rychlý, bojovný. Mělo to svoje kvality. A opět se ukázalo, že hráč jako Bednář, je prostě rozdílový. Na něm bude stát výkon Slavie.
Naši kluci makali, ale pořád mi chybí branky a to nejenom z přesilovek. Snad se to ještě dopiluje. V oslabení a směrem do obrany, je to OK. Chce to zlepšit útočnou fází. Ale pořád se mi zdá, že odehrát přípravu na 15,16 lidí, je dost málo. Přece jenom sezóna bude těžká, dlouhé cesty, k tomu ten virus a aby nás bylo dost. Nebo čekáme ještě příchody z Dynama?
Už se těším na první mistráky. A doufám, že se značnou podporou fanoušků.
 
 
18.08.2020, 20:49
 
 
To jsem rád,že jsem doma. Když ocituji trenéra, že výsledek mě v tomto období až tak nezajímá, důležitější je hra, tak za sebe říkám- jedna hrůza. Dvě přihrávky po sobě, nadlidský úkol. A výkon některých hráčů je pro mě zklamáním. Urban,Hozák, ,Mrňa naprosto neviditelní, hráči Pardubic jsou z hodně širokého kádru A mužstva....a od 1.lajny bych taky čekal víc. Možná jsem moc kritický, ale to je moje zhodnocení dnešního utkání.
 
 
19.06.2020, 12:48
 
 
Už se moc těším. Snad už bude situace s tím prevítem taková, že nám to umožní mít plný barák.
Jinak posíly super, osobně jsem rád za Ondru Chrtka. Já nějak držím na ty naše odchovance Smajlík
Zatím to vypadá na dobře namixovanou sestavu, zkušení hráči, ale i dravé mládí, které své kvality prokazovalo v loňské sezóně. K tomu hráči z Dynama, moc se těším.
 
 
10.06.2020, 12:36
 
 
Taky jsem zvědavý na další jméno (a), ale asi moc jich nebude, když dohoda s Dynamem je až na 10 jejich hráčů do utkání.
Ale věřím, že to budou opravdu kluci,kteří mají potenciál si za Dynamo zahrát a o svoji šanci se budou rvát u nás.

 
 
01.06.2020, 10:20
 
 
Tome, ať se daří. Smajlík
 
 
22.05.2020, 10:45
 
 
Tak průvan v kádru je značný, ale to se dalo čekat. Managementu věřím, že nově příchozí hráči budou opravdu posilami. A všechno si sedne a opět budou skvělou partou, která dokáže velké věci.
Osobně jsem rád, že v širším kádru zůstali i odchovanci a můžou se tak i nadále zlepšovat.
Odchody některých hráčů mě mrzí, ale prostě takový je profi hokej. Už teď se těším na přáteláky (snad už ta potvora dovolí i s diváky) a doufám v možnost brzkého nákupu permice.
 
 
06.05.2020, 12:50
 
 
Velké DÍKY.
V této nelehké době nádherná zpráva.
 
 
08.04.2020, 13:43
 
 
To Supras:Krásné!!!. Super shrnutí naší super sezóny, bohužel bez toho šťastného konce. Je mi moc líto hráčů, kteří tomu cíli mnohé obětovali a hlavně vedení a sponzorů, kteří do toho napumpovali nemalé finance. Ale "virus" tomu nepřál.
Teď hlavně všechno přečkat ve zdraví a snad v srpnu zase hurá na stadión. A že to bude zřejmě 2.liga, dokážu pochopit, protože financí nebude nikde dost.
Asi už tady nebudou hráči jako Sykora, Vašíček, Bednář, Hlaváč, ale zase jsou tu jiní, kteří musí převzít štafetu. A věřím, že zase všichni budeme rádi chodit těm našim borcům fandit.
Snad se bude hrát jiným způsobem, ne stále dokola s těmi samými soupeři.
Tak hodně zdraví a snad bude brzy nějaké info.
 
 
12.03.2020, 15:21
 
 
Co dodat. Velké díky vedeni, sponzorům, že nám umožnili vidět na našem zimaku takové pány hokejisty. Hokejistům díky za výkony, že se všichni společně bili za náš sen. Bohužel, zásahem vyšší moci nemohl být uskutečněn. Je mu z toho moc smutno. :(
 
 
11.03.2020, 08:45
 
 
Nejdříve bych chtěl strašně moc poděkovat všem, kteří dělají všechno možné, aby my diváci, kteří nesmíme na stadion, tak jsme mohli hokej sledovat alespoň prostřednictvím kamery. Mělo to své mouchy, ale i za to velikánské díky.
Je mi líto i hráčů. Vždyť není nic hezčího, než hrát před plným hledištěm, kdy tě diváci ženou a ty ze sebe vymačkáš to nejlepší. Jsem hodně zvědavý, jak to všechno dopadne.
Nám všem přeji hlavně hodně zdraví.
 
 
05.03.2020, 07:05
 
 
Takže základní část máme úspěšně za sebou. Teď se dobře připravit na další část - play off. Snad již budeme kompletní, plně koncentrovaní a pak to bude ok. Protože je jasný, že předešlá utkání vypadala tak, jak k tomu naši přistoupili.
Je moc dobře, že jsou v pauze ty dva přáteláky s Kolínem. Tak doufám, že nastoupíme komplet.
Ke včerejšku bych chtěl pogratulovat T. Bláhovi k hatricku.
A měl bych dotaz ohledně Honzy Hlaváče - nějaké info?
 
 
27.02.2020, 07:13
 
 
Já si dovolím nesouhlasit s tím že by utkání bylo odfláknuté. To snad ani ne, ale bylo odehráno v ne úplném zaujetí a z toho pramení ty příšerné chyby. Nechci být fanouškem, který když se daří je všechno nejlepší a když to úplně nejde, je všechno špatně. V situaci, kdy jsou někteří hráči na hostování, měli jejich roli převzít jiní a dokázat je nahradit. Ale to se tak úplně nestalo. Obrana dělá chyby, útočníci nejsou moc produktivní. Řada s Bedýnkou, Sejkem a Urbym soupeře dokáže zatlačit, dá i branky, ale taky dost inkasuje. Řada Matějda, Dvořák a Jirásek, je možná snaživá, ale naprosto si nevyhoví, k ničemu se pořádně nedostanou. Matějda je bez hvězdného Hlavajdy, Rolase či Mrňouse naprosto plonkový. Takže jedině lze pochválit řadu Kasty, Chajda a Hozi. Jejich hra není zrovna oku lahodící ake o to více účelná. Skvěle bruslí, dávají branky a hlavně nedostávají. A nevím, proč jsme upustili od hry na 4 řady. V play off to bude potřeba.
Ale je potřeba už se vrátit do pohody a jít tomu naproti.
 
 
13.02.2020, 08:08
 
 
Já bych o včerejšku napsal asi to, že Dvoráci hráli na hraně svých možností s vidinou upevnit si to 2 místo. Naši hráči (bohužel s řadou absencí) odehráli velice slušný utkání, oproti soupeři své šance neproměnili, proto prohráli. Ale i prohra je užitečná a hlavně, teď nemrzí.
A souhlasím, led už vizuálně působí nepěkně, šedý, plný sněhu. Ale to je jenom konstatování, žádná výmluva Hermochu.
 
 
06.02.2020, 08:45
 
 
Nevím, jak to napsat, abych nikoho neurazil. Že budeme silní, to jsem čekal, ale že to bude taková nadvláda, to ne. Opět se musím vrátit k tomu, že letošní pojetí 2.ligy se svazu nepovedlo. Už to nemá žádné grády - pořád stejní soupeři. A stále dokola stejný obrázek - po 1.třetině většinou hotovo.
Ještě že máme takové hráče, kteří se hokejem baví a vymýšlí něco navíc, čím nás fanoušky potěšit.
A včerejšek : Stejně jako trenér oceňuji práci do obrany, Kubovi nula sluší. "Navrátilci" se opětovně zapojili do sestavy, dostali dost ice timu, tak už je na nich, aby si své místo vybojovali. Mezitím jim tu vyrostla zdatná konkurence. Mladý Šlaicher se mi moc líbí. Zlepšuje se každým zápasem. A je jenom dobře, že tu roste konkurence. Do playoff budeme potřebovat 4 silné lajny.
Těším se na pátek, protože to bude něco úplně jiného, než jsme viděli doposud v této sezóně a věřím, že bude pěkná návštěva a dobrý hokej.
 
 
16.01.2020, 08:21
 
 
Tomáši, velké díky. Chápu, že srdcem jsi Pardubák, že chceš pomoc se záchranou a jsi Chlap, kdy i přes pro Tebe velmi bolestný odchod z Pce, se nad to chceš povznést a svůj um opět nabídnout Pardubicim.
A ke včerejšku : Souhlas s maruš. A asi to objasnil trenér na tiskovce. Mně už v Pace se to zdálo takové ne úplně ono. A včera to bylo takové polomrtvé. Ale jestli teď dostávají záhul, aby se připravili na playoff, dá se to asi omluvit. V sobotu bohužel nemůžu, tak jenom u onlajnů. Hodně zdaru.
 
 
08.01.2020, 12:05
 
 
Dobrý den, zabrousil jsem na stránky hokej. cz. A chtěl bych se zeptat,proč statistiky tam se o dost liší s těmi, co jsou na našich stránkách?
 
 
21.12.2019, 20:31
 
 
Pánové, velké Díky!!! Díky za dnešní 3 body, ale hlavně za to, jak nás bavíte v letošní sezóně. Jste parta super hráčů a lidí a my fanoušci jsme na vás hrdí. V neposlední řadě patří velké poděkování trenérům, vedoucímu mužstva, kustodovi, prostě všem, kteří se podílí na těchto výkonech. A samozřejmě Jirkovi Jakubovi za jeho parádně odváděnou práci a jedno z největších poděkování patří Aleši Cermanovi.
Teď si užijte Vánoce s rodinami, odpočiňte si a pak zase s vervou do práce a my se budeme těšit na další pokračování skvělého představení.
Takže všem krásné a klidné Vánoce a do roku 2020 jenom to nejlepší.
 
 
12.12.2019, 09:36
 
 
Ke včerejšku není moc co dodat. Naši k němu přistoupil tak, jak jsme si všichni přáli a výsledkem byla naprostá demolice domácích. Nestíhal, faulovali a byli po zásluze potrestáni. U naších byla vidět velká chuť, parádně bruslili a domácím nic nedovolili. Když to vypadalo na šanci z úniku, skvěle dobruslil protihráče Petr Sýkora a jako malému klukovi puk odebral... I to svědčí o parádní atmosféře a partě v kabině, kdy i borci jeho typu, pracují směrem do obrany. Že budou makat mlaďáci nahoru, dolů, to se jaksi očekává, ale znovu musím ocenit práci těch "hvězd", které se přišli, aby pomohli splnit nějaký cíl a tvrdě na tom pracují. A ruku v ruce s tím i rostou výkony ostatních. Mně se se teď moc líbí řada Kastner, Chalupa, Hozák. Skvěle bruslí a teď i své šance dokáží proměňovat. Ale celkově se mi náš hokej líbí.
Tak v sobotu Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.