HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků uživatele "Hcvvrchlabi" |  vypnout filtr
 
RSS
12345>
 
22.11.2020, 17:26
 
 
Ondra Vála se mi moc líbil. Ten nám může hodně pomocí. Moučku hodnotit nechci. Byl ihned zařazen do přesilovkové formace, tak uvidíme. Řekl bych, že přestávka se trochu u Nouzy projevila. Včera byl nejméně viditelným útočníkem. Chrtek se tam taky nějak vytrácí....
A hodnocení trenéra Jiruše, já viděl něco jiného.
Jinak jsem rad, že se hraje a alespoň přes TV můžeme být s našima klukama
 
 
04.11.2020, 13:28
 
 
Musím říct,že rozhodnutí Rolinka naprosto chápu, ale je.mi to líto. Byl to fakt velkej dříč a vůdce. Hodně hráčů by si z něho mělo vzít příklad. Jsem rád, že jsme ho mohli v loňském ročníku vidět v našem dresu.
Teď k současnosti: Snad se konečně bude moc začít s tréninkem na ledě a v brzké době se i rozjede soutěž, i když v okleštěné formě. Teď jenom domluvit ty požadované testy. Bude-li se trvat na PCR testech, vidím to jako velký problém a to i pro EHL. Tak uvidíme, jak to všechno dopadne.
 
 
10.10.2020, 21:38
 
 
Dnes se to nepovedlo. To nasazení nebylo takové jaké bylo třeba. No nic. I přesto si myslím,že začátek soutěže se povedl. Snad bude brzy nějaké pokračování .
A nemoci ani trénovat, to už je moc. Takže, když to všechno půjde dobře, tak hokej tak za měsíc.
 
 
07.10.2020, 08:48
 
 
Z Moravského tripu 5 bodů, to je paráda. Skvělá práce celého týmu, podpořená jistými golmany. Měl jsem obavy, aby nedošly síly, ale naštěstí zbytečné.
O to více se....,že nemůžeme naše kluky podpořit přímo na stadiónech. A vzhledem k tomu,že pan "generální, stále chce víc a víc testovat, nevidim moc dobře uvolnění po 14 dnech. Snad se budu mýlit.
Takže v sobotu zase u PC.
 
 
29.09.2020, 08:33
 
 
Na hokej už chodím hodně let, občas zajedeme do Pardubic, tak si myslím že jsem hokejový fanda. Ale včera mě to dostalo. To nasazení, obětavost od každého jednoho,který vstoupil na led, paráda. Vzpomněl jsem si na slova trenéra Sparty: Nikdo není víc, než TÝM. A naši hráči makali jeden za druhého, parádní práce do obrany, podpořená spolehlivým gólmanem, to byl základ úspěchu.
Atmosféra byla taky moc pěkná, škoda, že je ten počet omezený. Už jsem dlouho nezažil, aby se přidaly k supras všechny tribuny. Tak jenom doufat, že nám vláda nezatrhne i to málo.
Tak ještě jednou veliké díky za včerejší zážitek.
 
 
26.09.2020, 19:00
 
 
Díky za bod. Proti rozehrané Slávii to byl boj. Věřím, že přibývajícími utkáními se bude hra lepšit, síly se rozvrhnou mezi všechny lajny a budeme nepříjemným protivníkem pro soupeře. Ke dnešku snad jedna výtka, ty přesilovky jsou tristní. A za sebe, dnes se mi líbil Urby.
 
 
09.09.2020, 12:52
 
 
Je to velká škoda, přerušit přípravu, ale bohužel se nedá nic dělat. Nejvíce je mi líto samotných hráčů. Tvrdě pracovali a teď nucená pauza.
A nechápu reakci Vampirose. Hold, každému nebylo dáno.....a ohledně nákupu permice, souhlasím s jinfou. Alespoň takto podpoříme svůj klub. Není to lehká doba, ale snad to přečkáme a o to víc si další utkání užijeme.
 
 
03.09.2020, 20:42
 
 
Dnes super odpracované utkání. Vzadu skvělé, v útoku to vázne. Ale alespoň se to může jenom zlepšovat. Konečně na 4 lajny a bylo vidět, že máme pořád elán. Snad to tak bude i nadále.
 
 
02.09.2020, 08:56
 
 
Hokej rychlý, bojovný. Mělo to svoje kvality. A opět se ukázalo, že hráč jako Bednář, je prostě rozdílový. Na něm bude stát výkon Slavie.
Naši kluci makali, ale pořád mi chybí branky a to nejenom z přesilovek. Snad se to ještě dopiluje. V oslabení a směrem do obrany, je to OK. Chce to zlepšit útočnou fází. Ale pořád se mi zdá, že odehrát přípravu na 15,16 lidí, je dost málo. Přece jenom sezóna bude těžká, dlouhé cesty, k tomu ten virus a aby nás bylo dost. Nebo čekáme ještě příchody z Dynama?
Už se těším na první mistráky. A doufám, že se značnou podporou fanoušků.
 
 
18.08.2020, 20:49
 
 
To jsem rád,že jsem doma. Když ocituji trenéra, že výsledek mě v tomto období až tak nezajímá, důležitější je hra, tak za sebe říkám- jedna hrůza. Dvě přihrávky po sobě, nadlidský úkol. A výkon některých hráčů je pro mě zklamáním. Urban,Hozák, ,Mrňa naprosto neviditelní, hráči Pardubic jsou z hodně širokého kádru A mužstva....a od 1.lajny bych taky čekal víc. Možná jsem moc kritický, ale to je moje zhodnocení dnešního utkání.
 
 
19.06.2020, 12:48
 
 
Už se moc těším. Snad už bude situace s tím prevítem taková, že nám to umožní mít plný barák.
Jinak posíly super, osobně jsem rád za Ondru Chrtka. Já nějak držím na ty naše odchovance Smajlík
Zatím to vypadá na dobře namixovanou sestavu, zkušení hráči, ale i dravé mládí, které své kvality prokazovalo v loňské sezóně. K tomu hráči z Dynama, moc se těším.
 
 
10.06.2020, 12:36
 
 
Taky jsem zvědavý na další jméno (a), ale asi moc jich nebude, když dohoda s Dynamem je až na 10 jejich hráčů do utkání.
Ale věřím, že to budou opravdu kluci,kteří mají potenciál si za Dynamo zahrát a o svoji šanci se budou rvát u nás.

 
 
01.06.2020, 10:20
 
 
Tome, ať se daří. Smajlík
 
 
22.05.2020, 10:45
 
 
Tak průvan v kádru je značný, ale to se dalo čekat. Managementu věřím, že nově příchozí hráči budou opravdu posilami. A všechno si sedne a opět budou skvělou partou, která dokáže velké věci.
Osobně jsem rád, že v širším kádru zůstali i odchovanci a můžou se tak i nadále zlepšovat.
Odchody některých hráčů mě mrzí, ale prostě takový je profi hokej. Už teď se těším na přáteláky (snad už ta potvora dovolí i s diváky) a doufám v možnost brzkého nákupu permice.
 
 
06.05.2020, 12:50
 
 
Velké DÍKY.
V této nelehké době nádherná zpráva.
 
 
08.04.2020, 13:43
 
 
To Supras:Krásné!!!. Super shrnutí naší super sezóny, bohužel bez toho šťastného konce. Je mi moc líto hráčů, kteří tomu cíli mnohé obětovali a hlavně vedení a sponzorů, kteří do toho napumpovali nemalé finance. Ale "virus" tomu nepřál.
Teď hlavně všechno přečkat ve zdraví a snad v srpnu zase hurá na stadión. A že to bude zřejmě 2.liga, dokážu pochopit, protože financí nebude nikde dost.
Asi už tady nebudou hráči jako Sykora, Vašíček, Bednář, Hlaváč, ale zase jsou tu jiní, kteří musí převzít štafetu. A věřím, že zase všichni budeme rádi chodit těm našim borcům fandit.
Snad se bude hrát jiným způsobem, ne stále dokola s těmi samými soupeři.
Tak hodně zdraví a snad bude brzy nějaké info.
 
 
12.03.2020, 15:21
 
 
Co dodat. Velké díky vedeni, sponzorům, že nám umožnili vidět na našem zimaku takové pány hokejisty. Hokejistům díky za výkony, že se všichni společně bili za náš sen. Bohužel, zásahem vyšší moci nemohl být uskutečněn. Je mu z toho moc smutno. :(
 
 
11.03.2020, 08:45
 
 
Nejdříve bych chtěl strašně moc poděkovat všem, kteří dělají všechno možné, aby my diváci, kteří nesmíme na stadion, tak jsme mohli hokej sledovat alespoň prostřednictvím kamery. Mělo to své mouchy, ale i za to velikánské díky.
Je mi líto i hráčů. Vždyť není nic hezčího, než hrát před plným hledištěm, kdy tě diváci ženou a ty ze sebe vymačkáš to nejlepší. Jsem hodně zvědavý, jak to všechno dopadne.
Nám všem přeji hlavně hodně zdraví.
 
 
05.03.2020, 07:05
 
 
Takže základní část máme úspěšně za sebou. Teď se dobře připravit na další část - play off. Snad již budeme kompletní, plně koncentrovaní a pak to bude ok. Protože je jasný, že předešlá utkání vypadala tak, jak k tomu naši přistoupili.
Je moc dobře, že jsou v pauze ty dva přáteláky s Kolínem. Tak doufám, že nastoupíme komplet.
Ke včerejšku bych chtěl pogratulovat T. Bláhovi k hatricku.
A měl bych dotaz ohledně Honzy Hlaváče - nějaké info?
 
 
27.02.2020, 07:13
 
 
Já si dovolím nesouhlasit s tím že by utkání bylo odfláknuté. To snad ani ne, ale bylo odehráno v ne úplném zaujetí a z toho pramení ty příšerné chyby. Nechci být fanouškem, který když se daří je všechno nejlepší a když to úplně nejde, je všechno špatně. V situaci, kdy jsou někteří hráči na hostování, měli jejich roli převzít jiní a dokázat je nahradit. Ale to se tak úplně nestalo. Obrana dělá chyby, útočníci nejsou moc produktivní. Řada s Bedýnkou, Sejkem a Urbym soupeře dokáže zatlačit, dá i branky, ale taky dost inkasuje. Řada Matějda, Dvořák a Jirásek, je možná snaživá, ale naprosto si nevyhoví, k ničemu se pořádně nedostanou. Matějda je bez hvězdného Hlavajdy, Rolase či Mrňouse naprosto plonkový. Takže jedině lze pochválit řadu Kasty, Chajda a Hozi. Jejich hra není zrovna oku lahodící ake o to více účelná. Skvěle bruslí, dávají branky a hlavně nedostávají. A nevím, proč jsme upustili od hry na 4 řady. V play off to bude potřeba.
Ale je potřeba už se vrátit do pohody a jít tomu naproti.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.