HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-9-9" |  vypnout filtr
 
RSS
 
09.09.2020, 20:16
 
 
Zatím by měly být všechny zápasy přeloženy a vy byste o ně neměli přijít Smajlík
Pro Vampirose bych pouze podotkla, že za poslední týdny kontaktu si můžeme s hygieniky "v klidu tykat a dojít na kafe jako blízcí přátelé". Nemyslím si, že situaci podceňujeme, na prvním místě podnikáme kroky k ochraně nás všech a až po ucelení informací, vše pouštíme mezi veřejnost, abychom zbytečně nešířili falešné a poplašné zprávy.
 
 
09.09.2020, 12:52
 
 
Je to velká škoda, přerušit přípravu, ale bohužel se nedá nic dělat. Nejvíce je mi líto samotných hráčů. Tvrdě pracovali a teď nucená pauza.
A nechápu reakci Vampirose. Hold, každému nebylo dáno.....a ohledně nákupu permice, souhlasím s jinfou. Alespoň takto podpoříme svůj klub. Není to lehká doba, ale snad to přečkáme a o to víc si další utkání užijeme.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.