HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-9-2" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Pepahcv | Vrchlabí
02.09.2020, 22:28
 
 
U těch příspěvků níž souhlasím s tím že Bednář má svoje kvality, ale nemůžeme se pořád ohlížet na to že tu jsou či byli takový zkušení hráči co to zachrání. Včera jsem měl z toho hokeje rozporuplné pocity. Ukázková bojovnost, ve druhé polovině zápasu jsme tu Slávii podle mě i přehrávali a to je tým který by měl patřit do horní poloviny tabulky. Nasazení, bojovnost vše tam bylo. Na druhou stranu máme problémy dopředu. Chybí aby se prosadili další lajny kromě první, mizerná vhazování, spousta nevyužitých přesilovek. Někteří hráči by potřebovali se prosadit. Včera nevím kdo, ale ta prázdná branka po chybě Málka to je o sebevědomí. A až to začne padat tak potom bude štěstí i u těch dvou tyček z posledních dvou zápasů. Zítra aspoň přímý přenos na internetu tak se těším Smajlík Smajlík
 
 
mavericc | Vrchlabí
02.09.2020, 11:54
 
 
Naprostý souhlas s kolegou podemnou,hokej byl rychlý,vyrovnaný jenom na modrý mě chybí Sejk se svojí dělovkou,o Bedýnkoj vůbec nemluvím, loni byl mozek celýho Vrchlabí, letos bude ikona ve Slávii. Začneme- li střílet, začneme vyhrávat, a o tým strach nemám.
 
 
02.09.2020, 08:56
 
 
Hokej rychlý, bojovný. Mělo to svoje kvality. A opět se ukázalo, že hráč jako Bednář, je prostě rozdílový. Na něm bude stát výkon Slavie.
Naši kluci makali, ale pořád mi chybí branky a to nejenom z přesilovek. Snad se to ještě dopiluje. V oslabení a směrem do obrany, je to OK. Chce to zlepšit útočnou fází. Ale pořád se mi zdá, že odehrát přípravu na 15,16 lidí, je dost málo. Přece jenom sezóna bude těžká, dlouhé cesty, k tomu ten virus a aby nás bylo dost. Nebo čekáme ještě příchody z Dynama?
Už se těším na první mistráky. A doufám, že se značnou podporou fanoušků.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.