HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-8-18" |  vypnout filtr
 
RSS
 
18.08.2020, 23:57
 
 
Už toho trutnovskýho dementa s IQ tajícího ledu někdo vykopne? Ať si dělá ostudu doma v prales.
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
18.08.2020, 23:32
 
 
IQ Paboubek vejde do učebnic pro zaslepené slepce
 
 
18.08.2020, 20:49
 
 
To jsem rád,že jsem doma. Když ocituji trenéra, že výsledek mě v tomto období až tak nezajímá, důležitější je hra, tak za sebe říkám- jedna hrůza. Dvě přihrávky po sobě, nadlidský úkol. A výkon některých hráčů je pro mě zklamáním. Urban,Hozák, ,Mrňa naprosto neviditelní, hráči Pardubic jsou z hodně širokého kádru A mužstva....a od 1.lajny bych taky čekal víc. Možná jsem moc kritický, ale to je moje zhodnocení dnešního utkání.
 
 
jinfa | vrchlabí
18.08.2020, 14:58
 
 
Tak zase změna.uvidíme tedy jestli už konečná....Play Off bude!!!Teď ještě aby zvítězil rozum a skončila ta prapodivná opatření na stadiónech.
 
 
18.08.2020, 13:53
 
 
Vždy jsem chodil na hokej rád. Ať se tu třeba v 70-tých letech hrála i dvojka kraj, nebo nedávno první liga. Spoustu skvělých hráčů prošlo Vrchlabím a těch nezapomenutelných zážitků. Bohužel, teď nastává likvidace hokeje. Nebude play-off, nikdo nebude sestupovat.Prostě utkání nebudou mít takový náboj a to i z hlediště. Kdo chce dál dávat hlas soudem uznanému práskači, stébákovi Burešovi, každého věc. Jsem nějak nemocný, náchylný na chřipku, korono, tak do davů nepolezu. Snad máme svůj rozum.Je mi líto sponzorů, hráčů a všech, co tvrdě makají na co nejlepším výsledkům sezony. Většinou zde byla vynikající parta jak v hledišti tak na hřišti.. Teď s rouškou si to nedovedu představit. Používejme selský rozum a ne bolševicko-dotační Burešův rozum.
 
 
18.08.2020, 12:12
 
 
To Skijumper...
Tvoje rozhodnutí se, se dá asi určitě pochopit... Taky nejsem žádná mladá puška už, ale myslím, že pokud hokej máš rád, je škoda to takhle radikálně utnout. Buď jak buď, já to vidim malinko jinak... Držím palce!
 
 
18.08.2020, 10:16
 
 
Je mi to líto, při současném herním systému bez play-off a bez sestupujících, ale především vzhledem k opatřením "stát na značkách" 2 m od sebe, netvořit skupinky ap., jsem se rozhodl letošní sezónu vynechat. Na značkách jsem stál naposled coby malý žáček a ty značky byly spartakiádní. Po dlouhé roky jsem každý zápas obětoval 72 km jízdy na hokej , který je ve Vrchlabí super, včetně fans. Ale jsou i jiné věci než kvalitní hokej a to třeba vnitřní svoboda člověka. To co si myslím o krocích estébácké a komunistické vlády v souvislosti se současně uvadajícím c-19 je všeobecně známo a asi nejsem sám. Všem ostatním, kteří to vidí třeba jinak, přeji spoustu pěkných zážitků a co nejméně "prázdných" zápasů. Pokud by další vývoj kolem c-19, či tlak veřejnosti změnil podmínky pro sledování hokeje, rád do rozjeté sezóny naskočím. Jako starý, ale svobodný fanoušek, který se po gólu může objímat s přáteli a nebo si dát u kiosku něco dobrého. Přeji HCV aby současná krize (je-li vůbec skutečná) pominula co nejrychleji.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.