HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-7-31" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Pepahcv | Vrchlabí
31.07.2020, 13:34
 
 
Uvidíme jak to bude vypadat s tím virusem, ale zatím to nevypadá dobře, když hned 4 kluby museli své přípravy přerušit. Co se týká doplnění kádru z Pardubic. Jsou tam mladí kluci kde někteří již dostali šanci v kádrech našich druholigových rivalů a měli starost se popasovat i s druhou ligou a zbytek nemá v první lize moc odehráno. Očekávám že první dvě pětky budou naše u těch kluků z Pardubic snad 1-2 by tam mohli nakukovat a zbytek si ještě bude zvykat na seniorský hokej. Mít ale za dvěma zkušenými lajnami dvě pětky bruslících mladíků, by ale nemuselo být špatné. Uvidíme co další doplnění z Pardubic. Osobně jsem zvědavý zda sem dorazí na nějaký ten zápas Pardubická dvojka, či se sem přijde rozehrát někdo komu by zabral místo Kaut či další příchozí hráči z NHL, ikdyž Zadina a Špaček dle posledních zpráv Pardubice neposílí tak těch Pardubických odchovanců v zámoří pár je.
 
 
31.07.2020, 13:04
 
 
Pomalu začínám mít obavu o hokej a profesionální sport jako takovej....zatim žádné optimistické vyhlídky.
A k našim: nějaké doplnění již proběhlo, další snad bude následovat a snad.budeme mít možnost vidět, jak to šlape.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.