HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-5-6" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Pepahcv | Vrchlabí
06.05.2020, 22:11
 
 
Je to paráda. Když přišla v roce 2004 když jsem začal jezdit na hokeje první cesta z kraje do 1. ligy tak to bylo neuvěřitelné a nevěřil jsem že se to ještě někdy stane. Pamatuji že jsem se bál těch prvních zápasů v kraji jak ten tým bude vypadat, jak to půjde a nakonec jsme zůstali jako fanoušci věrní svému klubu a tohle je odměna. Díky všem co se na tom podíleli, ale to hlavní s kádrem teprve začne a doufejme že do nové sezóny opět nezasáhne virus.
 
 
06.05.2020, 20:57
 
 
věřím, že se tu bude hrát stále ten hezký hokej za kterým jsem mnohdy zajel 260km...
 
 
kadatom | Harta
06.05.2020, 18:22
 
 
Bibisek72 : Pokud budeš psát příspěvek jednou větou na čtyři řádky, nemusí to čtenáři pochopit. Já nechápu,když o svém rodném městě opakovaně píšeš jako o "Chrchlabí" . Někdo Ti tu ublížil,sebral hračku nebo přebral chlapce? Ale Ty se celkem hnusně vyjadřuješ o všech , co nejsou fanoušci Hradce.
 
 
Nester | Vrchlabí
06.05.2020, 16:21
 
 
Aaaa hradecaci uz chodi brecet i sem. A i s tim jejich menenim nazvu mest :-D Hele jestli Dedek mel v podmince vzit Pardubice na 15let, tak asi jen tak rychle neodejde. Btw od vas neodesel, ale byl spis po vzajemne domluve odejit.
 
 
06.05.2020, 15:06
 
 
Aby toho Dědka paKoubku zachvili neměli dost jako Šmidberaka Smajlík v HK taky byl.a odtáhl Smajlík ale reakce Motor Špindl a tvoje mě ani nepřekvapuje jediný souhlas Bednář arogant a vše rozesral a.poslední věc co dneska není Čínské?
 
 
06.05.2020, 15:02
 
 
I za mě veliká gratulace celému Vrchlabí + okolí...
A teď to začne... Skládání týmu... Bude hodně smutku u spousty hráčů...
 
 
06.05.2020, 14:39
 
 
JoJo jste tak jste se dočkali budete tam.mít své milované Zmr.....a budete spokojeni až na výjimky HK nesnasite a vždy i dříve jste byli proti němu.PCE a Liberec to bylo ono je to smutné ale je to tak jelikož tento kout miluji a něco už pamatují tak jsem.chtěl napsat ať se Vám daří pod Zm...a že HK byl naivní to mě pěkně se....hlavně Bednář si honil triko a něco dokazoval a dva roky v pr....Užij te si Chance ligu atmoška tam.je fajn
 
 
06.05.2020, 12:50
 
 
Velké DÍKY.
V této nelehké době nádherná zpráva.
 
 
Vas53 | Vrchlabí
06.05.2020, 12:49
 
 
Bingo. Věřil jsem tomu do poslední chvíle. A kdo věří ten vítězí !!!
 
 
06.05.2020, 12:28
 
 
Hurá, tomu říkám supr zpráva! Sice je tento postup "jaksi" divný, bez pravé atmosféry v hledišti i na hřišti. Aspoň jsem si připomněl na videu a foto ukázkách ( převážně z dílny Petra K.) ty úžasné okamžiky. Neopakovatelnou atmosféru na našem stadionu ve finále s Chrudimí. Vlajky, trubky kde se podíváš. Fandil celý stadion s vynikajícím kotlem, kde bylo hnedle 6 bubeníků!!! Byl bych rád, kdyby se ta skvělá atmosféra znova vrátila. Neskutečné výjezdy do Chrudimi a nekončící oslava postupu na ledě v Chrudimi, v hospodě v Dolní Branný a do rána na Pražský. V 1.lize mnoho úžasných utkání!!! Na hřišti jsme měli skvělé srdcaře, výbornou partu. Zmíním snad jen jednoho. Nikola Gajovský.Byť si se odskakoval z extraligové Boleslavi, jeho důležité góly neopakovatelné, včetně radosti všech hráčů.Mnohokrát to vypadalo jako by jsme se stali mistři světa. A tak se moc těším na září a že v první řadě vyprovodíme koronu a pak si budem užívat zvučné soupeře. Těším se na spolupráci s Dynamem, protože Dynamo ju jedním z nejtradičnějších klubů. A teď už budu sledovat škatulata hejbejte se a těšit se na budování prvoligového družstva. HC HCV OLÉ
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.