HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-5-4" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Pepahcv | Vrchlabí
04.05.2020, 22:45
 
 
PetrK: Já myslím že se bude spolupracovat s oběma týmy. Jakou fanoušek Vrchlabí a Pardubic jsem nikdy nebyl nadšen z toho že je to zrovna Hradec Králové co nám posílal hráče a pomáhal. Na druhou stranu je to ve prospěch Vrchlabského týmu a tak nějak jsem to bral jak to je a ti kluci tady hráli dobře. Hráči za tu kauzu nemůžou a naopak jsem byl rád u obrody Vrchlabí a možné druhé cestě co pamatuji z kraje vzhůru Smajlík Ale chápu že pro fanouška Motoru je to citlivé téma. Já jsem na Motor zvědavý. Již několik let dominoval v 1 lize, aby si vždy v baráži dokázal že na tu extraligu pořád nemá. Letos ta dominance byla tak velká že už by museli postoupit a tak jsem zvědav jak bude tento tradiční klub vypadat.
 
 
PetrK | Špindlerův Mlýn - MOTOR !!
04.05.2020, 17:28
 
 
Hooooooooooooodně dlouho jsem tu nebyl. Stejně jako jsem nebyl ve Vrchlabí na hokeji. Jeden ze dvou hlavních důvodů je to, že každou chvíli Bedýnka vykřikoval něco o farmě činský firmy na sekačky. Já rozumím, že lidi chtějí hlavně pěkný hokej a super atmošku. Ale všechno má své meze a já nemám tu firmu rád. Nemám. Nemůžu za to. No, ale to jsem vlastně vůbec nechtěl psát. Chtěl jsem napsat, že být spolupracující klub Dynama je úplně něco jiného. Pomalu začnu hledat foťák a otírat z něj nánosy prachu .....
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.