HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-3-8" |  vypnout filtr
 
RSS
 
08.03.2020, 22:42
 
 
To Pepahcv...
Ve skoro všem, co píšeš, máš pravdu. SKORO... Nevím, kdo kolik zápasů teď z nás tady měl, nebo má možnost vídat pravidelně zápasy extraligy, první nebo druhý ligy. Já tu možnost měl(bohužel, bohudík? - nevím sám...).V extralize teď je to fraška, už asi 10 kol. Hlavně co se týká spodku tabulky. Nechci to hodnotit a už vůbec o tom psát... Ale přeci jen, výkony Pardubic, Vítkovic, Litvínova ale i sestupujícího Kladna byly divný. Výsledky byly divný. Divný! První liga?Hráči jsou profíci, víc trénujou, víc bruslí, hráči jsou víc šikovní... Puky z hokejky na hokejku lítají rychleji. Vidět naživo Jihlavu je, jako vidět naživo extraligu. Fofr, bruslení souhra... Všechno!
Co se týká našich hráčů(Vágner, Soukup, Mrňa) v týmu Ústí se vůbec neztratili, naopak! Dostávali hodně ajstajmu, byli vidět. Jasně, Ústí je naprosto v řiti, včera do Prostějova přijely dvě kompletní lajny, dva gólmani. Mít 44 zásahů za zápas je dobrý numero! Každopádně, všem našim hráčům tahle mise dá hodně. V PO z toho myslím budou i těžit.
Jen je třeba si říct, že současný Vrchlabí by se v první lize neztratilo. Motali by jsme se ale někde na konci tabulky.Viz.Sokolov letos... On je fakt rozdíl dělat hokej vedle práce nebo jako profík... Na tohle všechno je třeba myslet. Ale, myslet teď víc musíme na dny příští... Ta cesta za snem je ještě hodně, hodně dlouhá...
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
08.03.2020, 14:03
 
 
Tomáš Rolinek se určitě nevrátí. Po zápase na Kometě neříkal nic o tom že by měl ještě jeden cíl a myslím že se to vědělo už v době kdy odcházel do Pardubic. Tam to dopadlo skvěle. Mluvil o tom že pojede relaxovat do lázní. Co se týká Ústí nad Labem tak u těchto týmů je škoda že nemůžou hrát o záchranu. Kadaň, Ústí a pro mě překvapivě Sokolov na Chance ligu absolutně nemají a zápasy nás, Šumperka nebo i dalších týmů s nimi by byli přinejmenším hodně vyrovnané. Budiž jako varování pro příští postupující tým to nechat si odejít či skončit pár opor a neudělat s tím nic a zbytek kádru tam nechat (Sokolov). Tým na Chance ligu nesmí po postupu oslabit, spíše posílit! Chytat za takovým týmem jaký má Ústí a za tou jejich obranou je kulantně řečeno dost složité a jistě i psychicky složitější. Statistiky jsou v tomto zavádějící.
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
08.03.2020, 13:53
 
 
01.03.2020, 20:46
opakování je matka moudrosti
 
 
08.03.2020, 12:41
 
 
Všichni roušku, trutnovský zhoubný virus dorazil!🤤🤤
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
08.03.2020, 11:20
 
 
6 predátor Soukup se vrátí určitě rozchytaný i když 4,7 branky na zápas mu asi obrana určitě vylepší a 28 branek v 6 zápasech se konat nebude.
 
 
08.03.2020, 09:25
 
 
no pokud jde o Rolínka,tak mám pocit,že i kdyby měl chuť ještě po tom psychicky náročným obdobím s Pardubicemi tady pomoci,tak že určitě nebude splňovat limit minima odehraných zápasů za Vrchlabí v základní části,které je nutné splnit.Pokud se pletu,tak mě nědo opravte Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.