HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-2-6" |  vypnout filtr
 
RSS
 
06.02.2020, 08:45
 
 
Nevím, jak to napsat, abych nikoho neurazil. Že budeme silní, to jsem čekal, ale že to bude taková nadvláda, to ne. Opět se musím vrátit k tomu, že letošní pojetí 2.ligy se svazu nepovedlo. Už to nemá žádné grády - pořád stejní soupeři. A stále dokola stejný obrázek - po 1.třetině většinou hotovo.
Ještě že máme takové hráče, kteří se hokejem baví a vymýšlí něco navíc, čím nás fanoušky potěšit.
A včerejšek : Stejně jako trenér oceňuji práci do obrany, Kubovi nula sluší. "Navrátilci" se opětovně zapojili do sestavy, dostali dost ice timu, tak už je na nich, aby si své místo vybojovali. Mezitím jim tu vyrostla zdatná konkurence. Mladý Šlaicher se mi moc líbí. Zlepšuje se každým zápasem. A je jenom dobře, že tu roste konkurence. Do playoff budeme potřebovat 4 silné lajny.
Těším se na pátek, protože to bude něco úplně jiného, než jsme viděli doposud v této sezóně a věřím, že bude pěkná návštěva a dobrý hokej.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.