HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-2-27" |  vypnout filtr
 
RSS
 
jinfa | vrchlabí
27.02.2020, 12:08
 
 
Je dobře,že se dohodl přátelák s Kolínem.Konečně budem hrát taky s někým,než jen např. 5x s TU Smajlík Kozlové vyhráli základ.část skupiny Střed.Takže by to měl být velmi kvalitní soupeř.
 
 
Liedrian | HOSTINNÉ
27.02.2020, 11:31
 
 
Prostě závěr základní části nezastihl HVC V DOBRÉ FORMĚ ale to tak funguje u každého týmu,je pravda že derby nevyšlo,Trutnov chtěl asi víc,a měl taky štěstí,je se s čeho poučit,pořád se nedá vyhrávat......Bude líp....
 
 
27.02.2020, 09:52
 
 
Opět velké očekávání při cestě do Trutnova a také velké zklamání na cestě domů. Obrana včera byla zoufalá a hodně toho zachránil Abry,jedinou chybu udělal při 4 golu kdy vyrazil střelu před sebe a obránci nikde.Chytat včera za naší obranou musel být zážitek.Jinak Trutnov nehrál žádný extra hokej,ale v bruslení jsme nestihali,stačili nám vše narušit a to jim stačilo ke 3 bodům.Toto se dá odpustit všude jinde jenom ne v Trutnově,kde bylo víc našich fandů než domácích.Čas ukáže jestli hostování našich kluků nebyla chyba!! K ledu se už tradičně nemá cenu vyjadřovat.
 
 
mavericc | Vrchlabí
27.02.2020, 08:33
 
 
Na začátku sezóny bylo Vrchlabí jako pevná věž,která se nehla protože všechny kostičky byly pohromadě a zasunuty - vyhrávalo se dá se říci vše. Nyní se z této věže kosičky vytahují (hráči odcházejí na hostování) a skládačka se musí logicky hroutit. Trenéři prekopávají sestavu a hráči se na ledě hledají. Tak v tom vidím dneska problém.Ale nevěšel bych hlavu,věřím že až se do Vrchlabí vrátí hráči,budeme zase k neporažení.HCV.
 
 
27.02.2020, 07:13
 
 
Já si dovolím nesouhlasit s tím že by utkání bylo odfláknuté. To snad ani ne, ale bylo odehráno v ne úplném zaujetí a z toho pramení ty příšerné chyby. Nechci být fanouškem, který když se daří je všechno nejlepší a když to úplně nejde, je všechno špatně. V situaci, kdy jsou někteří hráči na hostování, měli jejich roli převzít jiní a dokázat je nahradit. Ale to se tak úplně nestalo. Obrana dělá chyby, útočníci nejsou moc produktivní. Řada s Bedýnkou, Sejkem a Urbym soupeře dokáže zatlačit, dá i branky, ale taky dost inkasuje. Řada Matějda, Dvořák a Jirásek, je možná snaživá, ale naprosto si nevyhoví, k ničemu se pořádně nedostanou. Matějda je bez hvězdného Hlavajdy, Rolase či Mrňouse naprosto plonkový. Takže jedině lze pochválit řadu Kasty, Chajda a Hozi. Jejich hra není zrovna oku lahodící ake o to více účelná. Skvěle bruslí, dávají branky a hlavně nedostávají. A nevím, proč jsme upustili od hry na 4 řady. V play off to bude potřeba.
Ale je potřeba už se vrátit do pohody a jít tomu naproti.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.