HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-2-26" |  vypnout filtr
 
RSS
 
jinfa | vrchlabí
26.02.2020, 23:21
 
 
Smajlík ..půjde tvrdě za svým cílem..
 
 
jinfa | vrchlabí
26.02.2020, 23:08
 
 
Po nepovedeném utkání v Mostě bylo na ofic.stránkách psáno,že výkon bude jiný a že si jedem do TU vylepšit skóre Smajlík Tak to se vám vážně nepovedlo.Nezbývá,než věřit,že výkony v Play Off budou diametrálně odlišné ,než jaké jsou k vidění poslední dobou.... Smajlík Nevím z jakého důvodu to tak není...,ale kolem vánoc trenér říkal,že tyhle poslední zápasy už budem hrát v sestavě pro Play Off.A ono né! Naopak stále hrajem v neúplné sestavě!!(hostování v ÚnL,LTM)!Uvidíme kolik lidí ,po té dnešní pozvánce..,,příjde v sobotu na zimák...,když vlastně o nic nejde,že? Smajlík Věřím,že se tým do 18.3. připraví po všech stránkách tak,aby zas byl tím Vrchlabím,,které bude tvrdě za svým cílem!!!HCV-olé!!!
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
26.02.2020, 22:50
 
 
Na poslední zápasy jsem jet nemohl, ale když už kluci nemají motivaci vzhledem k náskoku, tak jsou tu snad fanoušci pro které se hraje, nebo ne? Poslední zápasy jsou divné a čekat na to že přijde play off a najednou zase začneme hrát se mi moc nelíbí. Čekal jsem že přesně tohle zkušenější bardi v týmu nedovolí. A nebo máme tak náročné tréninky a hráči tahají nohy? To uvidíme v play off, ale pokud na to bude ještě týden vypadat takto a pak dva týdny budeme stát a čekat na zápas play off tak jsem zvědavý zda se za tři týdny jako mávnutím kouzelného proutku vrátí to staré dobré Vrchlabí?!
 
 
LIEDRIAN | HOSTINNÉ
26.02.2020, 22:47
 
 
Tak nevím přišlo mi to derby od Vrchlabí odfláknuté nedivím že se Rubezahl naštval...Trutnovu lze jen pogratulovat......
 
 
26.02.2020, 22:08
 
 
Příště dejte vědět dopředu, že na to se.rete! Spoustě lidem ušetříte čas a peníze! Neskutečná sr.ačka dneska, a ne jen dneska, by jeden blil!
 
 
Kiznoh | Vrchlabí
26.02.2020, 21:45
 
 
Tak nevim, ale ty posledni zapasy pred paly off stoji za prd. Motivace nula, nebyt tech nasich "starych bardů", tak snad ani nedame gol.
Doufam, ze ten cas pred play off vyuzijeme efektivne a pujdeme tvrde za svym cilem.
Drzim palce!!!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.