HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-2-18" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Pepahcv | Vrchlabí
18.02.2020, 22:29
 
 
Atheros: Čisté by to možná bylo před 20 lety, pak se pravidla zpřísnili a je to jen dobře. Reakci Kerekaniče se poté vůbec nedivím. Je to všude v zámoří speciálně. Tohle nemůže projít jen tak a pokud to není ve stylu oplácení faulem, hokejkou či skočení zezadu na hráče tak je to podle mě ok. Na jedné straně to ukazuje jakýsi týmový duch že se jde zastat spoluhráče, na druhé to mělo být takové varování že takové zákroky nebudou procházet. Netvrdím že to je nějaký přehnaný zákrok od Vašíčka, ale faul to je. Jen jsem stále toho názoru že i v tom zámoří by se role mstitele zbrkle nezhostil nejbližší hráč, ale podobný tip hokejisty jako je Vašíček. Pak to dopadlo takto.

Co se týká Půlpána tak jsou hráči kteří jsou nepříjemní pro soupeře. U nás je to Vašíček na druhé straně asi Půlpán. Vím že tady hrál a že tu odvedl své, ale jako jsem fanoušek soupeře nemusel dříve Vašíčka tak pro ten styl hokeje nemusím v dresu soupeře Půlpána.
 
 
18.02.2020, 17:26
 
 
Jestli chtěli Pačáci s námi hrát o PO,tak už bylo pozdě svoji šanci prošvihli tím ,že si neudrželi kvalitní kádr, který měli. Dva Pulpáni to nemůžou zachránit.Ještě k tomu hitu Váši na T.P. Bylo to naprosto čisté ,takže, nechápu pomstu Kerekaniče Doufám,že Paka nevykopala u nás válečnou sekeru. Je to hokej a v tom se brzo zapomíná . To jak se s tím vypořádal rozhodčí už je jeho boj.
 
 
jinfa | vrchlabí
18.02.2020, 14:47
 
 
Přesně,nám loni A.P. pomohl. Smajlík Myslím,ale,že "své" Pace,při pohledu na jejich trápení,zrovna svým vylučováním moc nepomáhá.Platnější je na hřišti.Všichni víme,že je to nadstandartní druholigový hráč,ale...A co už,nás, svým chováním neoslabuje,tak ať si dělá v dresu soupeře co chce.... Smajlík My se musíme soustředit na náš tým a naší cestu, která,jak všichni věříme, povede ke splnění velkého snu. Smajlík
 
 
Nester | Vrchlabí
18.02.2020, 11:25
 
 
Holt pri nasich zapasech musel delat buldoka jen parkrat. V Pace musi byt jak buldog casteji Smajlík Smajlík
 
 
18.02.2020, 06:59
 
 
To Nester: Při 101 trestných minutách je to fakt srdce a bojovnost. Smajlík
 
 
Nester | Vrchlabí
18.02.2020, 06:13
 
 
Jen k Alesovi. Opravdu myslite, ze je to frustrace? Kdyz touhle svoji hrou otocil minulou sezonu zapas ve dvore, tak jsme vsichni rikali, ze to je srdce a bojovnost. Ale jakmile to je proti nam, tak hned frustrace Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.