HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-1-30" |  vypnout filtr
 
RSS
 
30.01.2020, 21:15
 
 
Na Hlaváče to určitě faul nebyl. Tam se přímotal hlavní rozhodčí a Hlavajda nešťastně spadnul a bylo vymalováno. Jinak hlavní rozhodčí nevěděl, která bije, celý zápas.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
30.01.2020, 21:05
 
 
Musíme doufat no. Neřekl bych že to byl nějaký likvidační zákrok, ikdyž faul určitě. Mě spíš vadila reakce samotného Zdvořáčka. V úvodu zápasu Zajan neúmyslně ale trefil našeho hráče vysokou holí (měl dostat 2+2 a nic) ale byla to spíše smůla a sám hráč se hned omlouval. Zdvořáček se ještě divil proč jde na 2 minuty a nějak se omluvit ani vůbec na ledě nebyl. Bylo mu to jedno... To je o lidech Smajlík
 
 
30.01.2020, 14:26
 
 
Prvotní zprávy nebyly dobré a letošní sezóna pro Hlavajdu nejspíš skončila! 😢
 
 
30.01.2020, 13:56
 
 
No přesně! Teď je nejdůležitější dát do cajku Hlavajdu... Tihle plejeři právě na konci sezony budou rozďíloví... Takže ťuky ťuk, ať se ranka hojí Smajlík
 
 
30.01.2020, 11:41
 
 
Nevím, jak došlo ke zranění H. H.ale dostat desítku a ještě nás pomlátit,není dobrá vizitka pro Děčín.Jinak gratuluji k hettriku P. Urbanovi ,konečně Ti to tam začalo padat.Gratulka taky Abrymu,mám radost ,když se daří našim odchovancům.
 
 
30.01.2020, 10:59
 
 
Včera se Děčín držel v 1 třetině jenom díky neproměňování našich šancí, ve druhé to napadlo a 3 už byla dohrávání.
Taky se mi líbí mladý Šlaicher a když bude takto pokračovat, i branky přijdou. Stejně jako řada Kastnerova s Hozákem a Chalupou. Taky jí to chvíli trvalo a dnes se jim daří. Moc se mi líbí.
Ale to můžu napsat i o dalších mladých jako je Kynčl nebo Kuba Moník.
Jenom škoda, že nemáme možnost konfrontace s (při vší účtě k soupeřům) kvalitnějšími mužstvy.
Teď si hlavně přeji, aby zranění Honzy Hlaváče nebylo až tak vážné, jak to včera vypadalo.
A abych nezapomněl, gratulace Urbymu k hattricku.
 
 
Nester | Vrchlabí
30.01.2020, 10:50
 
 
Jinfa: ted je to jinej Jablonec. Tim nerikam, ze je musime mit radi, ale ten hlavni vocas tam neni.
 
 
30.01.2020, 08:51
 
 
Docela mě překvapilo, že jsme se 1. třetinu drželi, ale pak už se to rozjelo. Zase na jednu stranu se to dalo očekávat. V týmu jsme měli několik omluvenek kvůli práci, a tak se muselo sáhnout pro pár mladých hráčů. Ale celkově se nám nějak nedaří. Do listopadu perfektní začátek a od té doby, jako by nám někdo nebo něco překáželo v cestě za dalšími body.
 
 
jinfa | vrchlabí
30.01.2020, 07:05
 
 
Včera to bylo opravdu takové pohodové vítězství.Velkou kaňkou, je zranění Honzy Hlaváče Smajlík Je šance,že ještě zasáhne do play off?PS:K Jablonci jen jedno: na pálení našeho dresu....., prostě nejde zapomenout!!!
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
30.01.2020, 00:27
 
 
Gratulace ke třem bodům. Děčín s námi vydržel hrát hokej jednu třetinu, pak se ukázalo který tým má větší kvalitu, je v psychické pohodě a kdo je v krizi. Až na chvilkový blackout kdy dal Děčín v krátké chvíli dvě branky tak měli naši hráči zápas plně pod kontrolou. Přesto to zamrzí za Abryho. Ani za jeden gól nemohl. Líbí se mě jak si mladý Šlaicher čím dál víc na ledě dovolí, dobře se otrkal. Ještě dát nějakou branku. Možná by nebylo špatné rozehrát ještě nějakého juniora (jinak juniorku moc nesleduji tak nemám přehled). Psát o tom jaká je radost dívat se na přihrávky Jaroslava Bednáře, to už tady bylo několikrát Smajlík Dnes se střelecky zadařilo Urbanovi Smajlík

Ještě krátce k tomu hostování. Gratuluji Pavlu Mrňovi k první brance, ikdyž tedy přinesla jen bod. Na druhou stranu takové hostování pro ty tři hráče je podle mě super. Takové zápasy jako dnes našim hráčům při vší úctě k Děčínu vůbec toho moc nedávají. Kluci si aspoň zahrají těžké zápasy a budou lépe rozehraní na hlavní část soutěže. A co si dovolím tvrdit je to že taky v těch prvoligových klubech občas prohrají což někdy není na škodu. Tohle bude velká práce pro lídry týmu a trenéry udržet tým v pohodě aby po takové sérii výher nebylo v play off či dál nebylo nějaké uspokojení.
A ještě k Jablonci. Na jednu stranu je hezké jim vyjít, mě je to ostatně jedno příjdu v sobotu i ve středu. Na druhou stranu ve středu chodí méně lidí než o víkendu a klub tak bude ekonomicky tratit. To už je ale na vedení jak si to rozhodlo Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.