HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-1-16" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Jinfa | vrchlabí
16.01.2020, 18:29
 
 
Petr Sýkora tu je od začátku.Tak věřím,že nám pomůže v bojích o postup. Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
16.01.2020, 15:39
 
 
Rozhovor s Tomášem Rolinkem o jeho návratu do Pardubic i o Vrchlabí

odkaz

Rolinek přemlouvá k návratu do Dynama i Petra Sýkoru což by tedy bylo pro Vrchlabí už docela špatné přijít v krátké době o dva elitní hráče. Na druhou stranu si říkám že se vedení Pardubic se Salfickým moc nezměnilo a že by Sýkora nemusel odcházet zpět. Dynamo by měli spasit jiní mladší hráči. Donekonečna to přece Rolinek se Sýkorou zachraňovat nemůžou. Pak už by chybělo jen vzít do obrany Čáslavu... Doufám že to zůstane tak jak je, jinak už to bude docela problém.
 
 
16.01.2020, 11:55
 
 
TO Maruš pod tvůj komentář bych se rád podepsal. Někdo si včera přál aby fandil celý stadion,ale aby tomu tak bylo musí do varu diváky dostat hráči a to se nestalo. Možná to bylo ovlivněno odchodem Rolase , díky za vše mistře světa.
 
 
16.01.2020, 11:21
 
 
,, všeříkající,,... Ku-va slovník Smajlík
 
 
16.01.2020, 10:13
 
 
Teď jsem si poslechl hodnocení zápasu panem Baďoučkem, takže to je vlastně všeříjící odpověď a vysvětlení toho, co jsem psal. Ok a děkuju
 
 
16.01.2020, 08:21
 
 
Tomáši, velké díky. Chápu, že srdcem jsi Pardubák, že chceš pomoc se záchranou a jsi Chlap, kdy i přes pro Tebe velmi bolestný odchod z Pce, se nad to chceš povznést a svůj um opět nabídnout Pardubicim.
A ke včerejšku : Souhlas s maruš. A asi to objasnil trenér na tiskovce. Mně už v Pace se to zdálo takové ne úplně ono. A včera to bylo takové polomrtvé. Ale jestli teď dostávají záhul, aby se připravili na playoff, dá se to asi omluvit. V sobotu bohužel nemůžu, tak jenom u onlajnů. Hodně zdaru.
 
 
16.01.2020, 07:36
 
 
Hokej je plný dynamiky,zvratů jak na hřišti tak v zákulisí. Způsob odchodu T.Rolínka je toho důkazem. Jsem moc rád, že jsme se s ním mohli rozloučit přímo v mistrovském zápase. Děkuji všem co nám umožnili sledovat jeho hru v našem dresu. Prostě zážitek.A díky TOMÁŠI. Teď trochu spekulací. Jelikož včera Vítkovice začali skládat mužstvo na další extraligový ročník, tak se domnívám že i Pardubice. Tento extraligový ročník zřejmě sestupový zůstane díky různým protestům měnit pravidle během rozehrané soutěže, ale hned po skončení ročníku se nově provede rozšíření extraligy a to se nabídne sestoupivšímu celku. Myslíte,že by p. Dědek podstoupil riziko koupí Dynama aby hrál příští rok třeba derby s Vrchlabím?
 
 
jinfa | vrchlabí
16.01.2020, 00:07
 
 
TO:Pepahcv Koluje tu velká spekulace :, P.Dědek už je majitel Dynama.Bere si k sobě našeho společného známého p.Kmoníčka a že licence se H.K. přesune do Slavie.A my načnem spolupráci s Dynamem.Ale všechno je to tak zamotané,že tomu nepřikládám žádnou váhu a beru to jen jako jednu velkou fámu Smajlík Tohle jde stejně mimo nás.My se soustředíme na náš boj.Už v sobotu jedem pro tři body do Jablonce.Ten se však poslední dobou zvedá,atak to tam nebude vůbec jednoduché.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.