HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-1-11" |  vypnout filtr
 
RSS
 
PepaHCV | Vrchlabí
11.01.2020, 21:54
 
 
Samostatným únikem u Hozáka Smajlík Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
11.01.2020, 21:53
 
 
No dnes zajímavý zápas. Kdo jste z fanoušků jen četli onlajny tak tyhle patřili k nejhorším co jsem kdy viděl Smajlík Zamlčené břevno, které zvonilo v první třetině za Mahdalem, opomenutí trestů po vzájemných potyčkách, pokus Hozáka byl ve skutečnosti samostatným útokem. Když jsem to po první třetině prohlížel tak jsem měl dojem že jsem na jiném hokeji. První třetina byla super. Bohužel do utkání vstoupili sudí Vokřál a nepřesný rozhodčí. Naše přesilovka 5 na 3 v úvodu zápasu byla hodně sporná a za mě druhý faul Novopackého hráče nebyl. U třetího gólu to zavánělo offsidem a na první pohled opravdu byl. A pak začala bohužel pruhovaná show. Jako kdyby to Pace chtěli celý zápas ty sporné momenty vracet. Nepočítaně přesilovek (ale našich zbytečných faulů bylo taky dost), držení našeho hráče u branky, vyhození puku do sítě, vysoká hůl a několik dalších faulů Pace prominuto. Další přesilovky jsme se dočkali až v 55 minutě. Zpátky k hokeji. Po pěkné první třetině kdy to byl souboj Mahdal x Vrchlabí následoval útlum. Je třeba říct že Mahdal je na 2. ligu nadstandartní gólman. S naším Jakubem Soukupem jednoznačně patří mezi nejlepší brankáře naší divize 2 ligy a myslím že i 2. ligy celkově. Hodně výkony Paky proti nám zvedá, v jiných zápasech nemohu soudit. Každopádně jsme ve druhé třetině hodně ubrali. Paka hru nejen vyrovnala, ale byla podle mě i lepší. Dali po brejku gól na 2:3 a po dalším zbytečném a jasném faulu po kterém následovalo trestné střílení se naší laxností mohli vrátit do zápasu Smajlík Máme ale Kubu Soukupa Smajlík A tak ve druhé třetině bylo nejvíce vidět pláštěnkové choreo Supras. Skvělá práce Smajlík Už se těším na nějaké video jak to vypadalo... Ve třetí třetině se naši herně zvedli a zase jsme byli myslím o kousek lepší my. V závěru jak zmínil maruš možná Bednář sebral Soukupovi gól, ale nevím jestli by to tam opravdu letělo, je to škoda. Na druhou stranu to není tak důležité. Co považuji za důležité je zlepšit disciplínu a nenechat se tolik vylučovat za zbytečné fauly. Jestli to nedokázala potrestat Paka tak proti silnějšímu týmu v play off či prolínací soutěži potom by mohl být problém. Za ty potyčky mohl nepřesný sudí, dost mi to připomínalo domácí zápas proti Děčínu. Kdyby od začátku do konce držel jeden metr a hráči věděli co se píská a co ne tak se to nestane.
 
 
11.01.2020, 21:51
 
 
3 body doma, ale jinak hokej plný zbytečných jak to napsat asi divadelních výstupů a ten pruhovanej pán jim to žral. Tak vlastně super nácvik hry v oslabení... 5 na 5 se toho moc neodehrálo. Tak ve středu doma a dnes hoši díky.
 
 
11.01.2020, 21:08
 
 
No dobrý, no... Jen mi přijde, že když dáme celkem rychle dva, tři góly, že nám to trošku ublíží... Herně. A. Půlpána nechápu, dost možná měl dvojitej tatarák... Škoda, Bedýnka dost možná chytil Sukymu góla... Gratuluju k bodům.
 
 
11.01.2020, 17:11
 
 
To se snad ani nemusí skandovat. Smajlík Smajlík To tady ví už snad každý, jen on ne. Smajlík Smajlík
 
 
11.01.2020, 17:06
 
 
Místo skandování Svoboda je č---k bych to zaměnil na HERMOCH Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
11.01.2020, 14:54
 
 
Ohledně toho co psal pan Jakubec naprostý souhlas. Nikdy bych na něj toto neřval, ale emoce možná u někoho udělají své. Každopádně takovým pokřikem jako minule se fandění na chvíli snížilo na jeho nízkou úroveň a to je škoda. Pamatuji tohle i z Pardubic, když odešel Koukal. Taky schytával své, ikdyž ten aspoň měl dost rozumu v tom že v každém zápase nepřiléval vodu do ohně a časem se to poměrně urovnalo. V tomto případě se mi moc líbil transparent Pardubického kotle: Žoldák nemá srdce. Bylo to slušnou formou řečeno tak nějak vše. Nejlepší na něj bude asi kromě pískání (což já neumím Smajlík ) vůbec nereagovat... Když bude mít zase nějaké problémy tak si to s ním vyřídí naši kluci na ledě, jako minule kdy skončil jako zmuchlaná rolička papíru na zemi Smajlík
 
 
HERMOCH | TRUTNOV
11.01.2020, 12:03
 
 
pro Paboubek

16:16
sobota 11. ledna 2020 (SEČ)
Západ slunce v místě Nová Paka
odkaz
 
 
Kiznoh | Vrchlabí
11.01.2020, 08:01
 
 
To J.J. Naprosty souhlas, i kdyz je D.S. opravdu zvlastni persona. Inteligenci zdobi i vtip a slusnost.
Dnes drzim palce klukum v Pace Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.