HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-9-9" |  vypnout filtr
 
RSS
 
jinfa | vrchlabí
09.09.2019, 23:11
 
 
Oni by možná někteří za tohle vstupné očekávali extraligu... Smajlík Né,vážně.Ani mě tohle zdražení nevadí.Náklady bohužel rostou všude, kam se člověk podívá.Dadau děkuju za zveřejnění soupisky!Myslím si ale,že tým ještě bude v průběhu sezóny vhodně... doplněn.Jak to vypadá s Petrem Sýkorou?Budeme v sobotu kompletní?PS: jsem rád,že si J.Jakubec občas udělá čas a zapojí se do zdejší diskuse.To se málokde vidí!!A proto bych ,když nepíše hned.., nemluvil v jeho případě o aroganci. Smajlík Takže v sobotu naviděnou!!!HCV-olé!!!
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
09.09.2019, 22:42
 
 
Ohledně vstupného si myslím že je na 2. ligu nadstandardní spíše prvoligové. Osobně mi to tolik nevadí pokud se bude na co dívat a některá jména to slibují, přesto to ale opět nebude jen o jedné lajně, ale o tom aby si sedl celý tým a branky dávali všichni. Příprava nám moc nesedla, ale byl jsem na dvou zápasech a vyvozovat z toho nějaké ukvapené závěry je předčasné. Nevím v jakém tréninkovém procesu tým byl a navíc mužstvu v obou zápasech chyběli hlavní opory, přesto bych od ostatních hráčů očekávával hlavní v zápase s Novou Pakou větší zápal o to porvat se o čas na ledě, až ty opory přijdou. Je to ale jen příprava. Co se týká informovanosti tak tam soupisku máte a o posilách jsem se taky dozvěděl a že tam hokej.cz zkopčí sestavu z posledního přáteláku jako předpokládanou sestavu do sezóny to není větší informovanost. V sobotu nemůžu takže se budu těšit ve středu ve Dvoře Králové. Ještě k soupisce musím říct že jsem čekal trochu více hráčů na střídavý start z Hradce Králové, ale asi když nejsme prvoligový tak to nepůjde. Velká škoda je Jana Bergra, kterého Hradec pustil do Prostějova.
 
 
09.09.2019, 22:37
 
 
Co Hašek a Dvořák ?
 
 
ocelot | Vrchlabí
09.09.2019, 20:23
 
 
Drahá permice? Co to tady zase čtu za nesmysly? Za sezonu dát přibližně to samé jako za půl nádrže benzínu do auta resp. jako za cca 15 krabiček cigaret? Kdo tohle píše, neměl by na tuhle diskuzi ani chodit. Kam si myslíte, že ty peníze asi jdou? Že si na ně vedení udělá mejdlo? Doufám, že takhle ubohé myšlení nemá nikdo ze skalních fandů HCV! A těm normálním-ať už to začne.Dopadnou to samozřejmě může jakkoliv,ale věřím,že všichni udělali a udělají maximum-vč.fanoušků!
 
 
09.09.2019, 20:20
 
 
Ale máme bezpečně nejmenšího hráče. Nejen v okolí ale i na celým světě. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Jinfa | vrchlabí
09.09.2019, 20:17
 
 
To:HcvVrchlabi_souhlas!V sobotu všichni na značkach!Jestli chceme postup,tak náš tým musí už od začátku vědět,že za ním stojíme!!!
 
 
09.09.2019, 19:49
 
 
Co se vám zas nelíbí? Sezóna ještě nezačala a už brbláte Smajlík Je drahá permice? Tak si ji nekupujte a můžete se zajít podívat občas.... Nevím jestli máme Top tým, ale určitě to je parta kluků, kteří pro úspěch udělají maximum a vidět Bednáře při hře, to je hokejová fantazie. Takový páni hokejisti se už dnes nevidí. Chci věřit tomu, že brblalů bude minimum a naopak mi ostatní se sejdeme už příští sobotu v hojném počtu a vytvoříme naším parádní atmosféru.
 
 
Nester | Vrchlabí
09.09.2019, 18:29
 
 
To je banda tady. :-D furt se neco nelibi. Tym na h*vno, vysledky na h*vno, soupiska na h*vno, fb na h*vno, vstupny na h*vno. Ze sem vubec lezete.
Treba me stve, ze nemuzu napsat h*vno bez hvezdicky.
 
 
09.09.2019, 17:42
 
 
Dobrý večer,
na hokej.cz byla všeobecná soupiska dle přátelských utkání. Konečnou soupisku najdete v záložce A tým, dnes dopoledne jsme ji doplnili.
 
 
09.09.2019, 13:47
 
 
Tuhle sezónu čuju jako pěkné průser! Za poslední dobu webovky i FB, asi nejhorší v aktuálnosti široko daleko. A neskutečný úlet s tím vstupným a to zdaleka nemáme žádný TOP tým na vysněný postup. Sorry, jako. Smajlík
 
 
09.09.2019, 10:15
 
 
Opět arogance a boj o fanouška ze strany p. J.J. Díky!!
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.