HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-9-14" |  vypnout filtr
 
RSS
 
14.09.2019, 23:29
 
 
Podle pana JJ je Bílína neatraktivní soupeř. A ejhle, první kolo a problém. No Name tým bychom měli porážet i bez drahých hvězd, ne? Smajlík
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
14.09.2019, 23:22
 
 
Rübezahl: Až na to že ty údajně předražené hvězdy rozhodli o vítězství Vrchlabí Smajlík Víme třeba proč tu je Jaroslav Bednář a myslím že zrovna on tu není kvůli nějakým penězům nebo tak, ale v rámci spolupráce s Mountfieldem HK. Dnes měl 3 kanadské body. Sýkora 1+1 a Hlaváč přihrál na vítězný gól. Nechtěl jsem dnes komentovat něco dle onlajnu, protože jsem byl pryč. Nicméně takové komentáře po 1 odehraném !!!vítězném!!! kole to je fakt bída. Smajlík
 
 
14.09.2019, 23:05
 
 
Chtěl bych se toho pana Jakubce zeptat kde je za 100 korun téch 2 a půl hodiny zábavy? Dnes 2x100 a 2x 60 zaplaceno do jeho pokladničky a zábava žádná! Kdejaký podřadný cirkus dává zábavu lepší! Chtělo by zo ještě aspoň dvě předražené hvězdy a vstupné nejmíň 150 na hlavu a doufat, že na ten ansábl někdo přijde! 😂😂
 
 
jinfa | vrchlabí
14.09.2019, 21:57
 
 
Většina lidí(včetně mně) si myslela,že to bude dnes s Bílinou sranda a jasné tři body...,ukázalo se však,že soupeři nejsou žádní nazdárci a jejich pět gólů v naší síti ,mluví za vše.O to víc si cením dnešního vítězství!!!!Hoši děkujem!!!PS: věřím,že příště příjde ještě více lidí,náš tým si to zaslouží!!!
 
 
14.09.2019, 21:49
 
 
Už jsem si dnes myslel, že překonáme úvodní duel extraligy Sparta : Plzeň 7 : 6. Ale ostrý mač to byl podobně. Bílinský branař měl určitě i kliku, ale přesto bych ho označil mužem zápasu, protože byl fakt dobrý. K našemu dobru musím říct, že jsme si vypracovali spoustu šancí ale mínus a ne je proměnit. Náš Kuba určitě neměl svůj den, ale vůle mužstva utkání dovést k vítězství byla velká a za to dík a to se na.konec povedlo.Už se těším na další zápas.
 
 
14.09.2019, 17:55
 
 
Za me. 1. Vrchlabi 2. Most 3. Paka 4Decin 5. Dvur 6Bilina 7. Jablonec 8. Risuty a posledni trutnov. Je to jen tip, ale pekny. Nester, kdo tipoval ze v kosikovy budeme pred Usa ?
 
 
PepaHCV | Vrchlabí
14.09.2019, 14:37
 
 
Jinak co se týká tipů před sezónou tak se tam podle mě objeví vepředu Most. Za mě: Vrchlabí, Most, Dvůr, Děčín, Trutnov, Paka.
 
 
Pepahcv | Vrchlabí
14.09.2019, 14:32
 
 
Váhal jsem nad tou tiskovkou, nakonec jsem nešel. Cíle týmu znám, posily byli představeny a tak nějak jsem si neuměl představit že bych se dozvěděl něco nového. Leda že bych měl konkrétní dotaz, ale ten jsem neměl. Informace tady na stránkách či v médiích byli před sezónou dostačující. Ono se stejně vše nejlépe ukáže na ledě Smajlík
 
 
nester | Vrchlabí
14.09.2019, 08:14
 
 
Kiznoch: nejde o obviňování, ale proč nikdo nepřijde a nezeptá se. A že tiskovka zbytečná. To si nemyslím. Např já se pár zajímavých věcí dozvěděl. A to si myslím, že přístup kinformacím o HC mám víc než dobrej. A doufám, že účast Jirku Jakubce neodradila od toho, aby na začatku příští sezony toto svolal znovu.
 
 
Nester | Vrchlabí
14.09.2019, 08:10
 
 
Padoubek: a koho by jsi kvalitou chtěl dát mezi ně. Za mě nejkvalitnější týmy v naší skupině jsou právé tyto 4 týmy z regionu. Pořadí Vrchlabí, DK, TU, Paka ( Paka Tu může být pořadí přehozeno, ale myslím, že nějakou nováčkovskou daň Paka zaplatí)
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.