HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-9-11" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Jirka_Jakubec | Vrchlabí
11.09.2019, 09:38
 
 
Zdravím, dnes by se na webu měla objevit další doplňující informace k situaci v A-týmu.
Opět musím napsat, že chápu rozhořčení některých fanoušků, že není dostatek informací k sestavě. Bohužel musím konstatovat, že letos těch pohybů je spoustu a ani dnes ještě není definitivní podoba týmu. Navíc finální tvorba týmu se pro nás opravdu uzavře až 15.12.
Někteří hráči - Dvořák s Jiráskem dorazili až minulý týden a to ve chvíli, kdy je tým již v nějaké podobě. Takže finále se dozvíte do konce týdne.
Jinak J.Bednář, P.Sýkora a J.Hlaváč jsou od tohoto týdne k dispozici a v sobotu by měli být připraveni.
Co se týká vstupného, tak ho považuji za zcela relevantní. Pokud někomu přijde 100 Kč za 2,5 hodiny zábavy, kde může vidět bývalé hvězdy NHL, Extraligy i reprezentace málo, tak je to jeho názor a nechci mu ho brát. Ale celé fungování našeho klubu a podpora města, pana Cermana, pana Dědka a ostatních partnerů je založena na diváckém zájmu a na spoluúčasti diváků. Navýšili jsme rozpočet, přitáhli známá jména a doufáme, že to bude fungovat. Je to sport, kde na papír můžete napsat cokoliv, ale vše se odehrává na hřišti. My ale našemu projektu věříme a doufáme, že Vás to bude bavit a že budete ochotni se na tom podílet. Vítězí ten, kdo věří.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.