HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-8-21" |  vypnout filtr
 
RSS
 
Pepahcv | Vrchlabí
21.08.2019, 21:32
 
 
paboubek: Hráči Dvora se rozehrávali v Pardubickém dresu na Mountfield cupu a ještě je dali v kombinaci s juniory proti Spartaku Moskva. Skončilo to ,, jen" 0:8, ale kdyby tam nebyl brankář z áčka tak je to 15. Ve třech zápasech s hráči ze Dvora dali Pardubky jeden gól a jako fanoušek bych na tohle už nejel... Je to sice příprava, ale co je moc to je moc a když nastoupí Dynamo Pardubice a není tam jediný hráč a týmu tak je to zvláštní, ale varovali předem to je fakt.
 
 
Nester | Vrchlabí
21.08.2019, 19:16
 
 
Padoubek: radsi te opravim driv, nez ty dva nasi oblibenci. Trutnov hral taky vcera a vyhral nad Hronovem. Dvur mel hrat se Zdarem, ale zapas byl zrusen kvuli zavade na chlazeni.
 
 
21.08.2019, 11:50
 
 
Chlapi, gratulace k první výhře ! Ať se dál úspěšně daří naladit formu na mistráky. Naši derby soupeři zatím přípravu pojali různě. Paka válí. Zato Dvůr a to něco na Úpě co hráli naposledy mistrák někdy v únoru se snad ještě nesešli, natož aby se odvážili hrát zápas Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.