HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Diskusní fórum

Diskusní fórum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat
 

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-7-31" |  vypnout filtr
 
RSS
 
31.07.2019, 16:39
 
 
A ona nějaká definice farmy existuje? Je na to nějaká norma? Sami jsme zde "zažili" různé druhy spolupráce s jinými kluby, nebo-li různé "druhy "farem. A stadion byl vždy plný a hnal naše borce do boje. A že jsme odehráli spoustu výborných bitev v první lize. Já si myslím, že záleží na kolektivu a partě a to není otázka farmy či nefarmy. Budu šťastný když postoupíme a určitě se budu těšit na prvoligový hokej. Máme ve vedení klubu i v majitelích správné lidi a věřím v náš mančaft. Rozhodně by mě nenapadlo shazovat náš klub. Ale je tu nyní i velká možnost jezdit pár kilometrů na nefarmářský hokej k sousedům a netrápit se zda budeme ,nebo nebudeme farma podle norem o kterých nic nevím.
 
 
Nester | Vrchlabí
31.07.2019, 14:27
 
 
odkaz
Je na prd, když ani Bednář neví, jaká je přesná definice farmy. A pak plácá tyhle blbosti do médií. Farma nikdy, ale bez spolupráce by 1. liga nešla.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.